Қазақстан Республикасында экспорттық бақылауды жүзеге асырудың тәртібі мен Қазақстан Республикасына әкелінетін экспорттық бақылауға жататын өнімді пайдалану жөніндегі міндеттемелерді ресімдеу және олардың атқарылуын бақылаудың тәртібін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 14 желтоқсандағы N 1919 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 3 желтоқсандағы № 1272 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2014.12.03 № 1272 (2014.11.21 ж. бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
"Лицензиялау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 17 сәуірдегі  Z952200_ және "Қару-жараққа, әскери техникаға және екіұдай мақсаттағы өнімге экспорттық бақылау туралы" 1996 жылғы 18 маусымдағы  Z960009_ Заңдарына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қоса беріліп отырған:
1)  күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008.06.12.  N 578 (қолданысқа енгізілу тәртібін  3-тармақтан қараңыз) Қаулысымен.
2)  күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008.03.12  N 244 (қолданысқа енгізілу тәртібін  3-тармақтан қараңыз) Қаулысымен.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008.03.12  N 244 (қолданысқа енгізілу тәртібін  3-тармақтан қараңыз) Қаулысымен.
2. Қазақстан Республикасының Энергетика, индустрия және сауда министрлігі бір ай мерзімде Үкіметтің бұрын қабылдаған шешімдерін осы қаулыға сәйкес келтіру туралы ұсыныстар енгізсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді және жариялануға жатады.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің 1999 жылғы
14 желтоқсандағы
N 1919 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасында экспорттық
бақылауды жүзеге асырудың тәртібі
Ескерту. Тәртіптің   күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008.06.12.  N 578 (қолданысқа енгізіліу тәртібін  3-тармақтан қараңыз) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің 1999 жылғы
14 желтоқсандағы
N 1919 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасына әкелінетін экспорттық бақылауға
жататын өнімді пайдалану жөніндегі міндеттемелерді ресімдеу
мен олардың атқарылуын тексерудің
Тәртібі
Ескерту. Тәртіптің   күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008.03.12  N 244 (қолданысқа енгізілу тәртібін  3-тармақтан қараңыз) Қаулысымен.
Әкелінетін экспорттық бақылауға жататын,
өнімді пайдалану жөніндегі міндеттемелерді
рәсімдеу мен олардың атқарылуын
тексерудің тәртібіне
1-қосымша
Импорттаушының (түпкі пайдаланушының)
кепілдік міндеттемесі
Ескерту. Қосымшаның   күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008.03.12  N 244 (қолданысқа енгізілу тәртібін  3-тармақтан қараңыз) Қаулысымен.
Әкелінетін экспорттық бақылауға
жататын, өнімді рәсімдеу мен олардың
атқарылуын тексерудің тәртібіне
2-қосымша
Қазақстан Республикасы түпкі
пайдаланушысының импорттық сертификаты
Ескерту. Қосымшаның   күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008.03.12  N 244 (қолданысқа енгізілу тәртібін  3-тармақтан қараңыз) Қаулысымен.
Әкелінетін экспорттық бақылауға
жататын, өнімді рәсімдеу мен олардың
атқарылуын тексерудің тәртібіне
3-қосымша
Жеткізіп беруді растау сертификаты
Ескерту. Қосымшаның   күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008.03.12  N 244 (қолданысқа енгізілу тәртібін  3-тармақтан қараңыз) Қаулысымен.

Об утверждении Правил осуществления экспортного контроля в Республике Казахстан и Правил оформления обязательств по использованию ввозимой в Республику Казахстан продукции, подлежащей экспортному контролю, и проверок их исполнения
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 декабря 1999 года N 1919. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 3 декабря 2014 года № 1272
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 03.12.2014 № 1272 (вводится в действие с 21.11.2014 и подлежит официальному опубликованию).
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 17 апреля 1995 года " О лицензировании " и от 18 июня 1996 года " Об экспортном контроле вооружений, военной техники и продукции двойного назначения " Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемые:
1)  (Утратил силу - постановлением Правительства РК от 12.06.2008  N 578 (порядок введения в действие см.  п.3 ).
2)  (Утратил силу - постановлением Правительства РК от 12 марта 2008 года  N 244 (вводится в действие по истечении 10 календарных дней после первого официального опубликования).
2. Министерству энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан в месячный срок внести в Правительство Республики Казахстан предложения о приведении ранее принятых решений Правительства в соответствие с настоящим постановлением.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 14 декабря 1999 года N 1919
Правила
осуществления экспортного контроля
в Республике Казахстан
Сноска. Правила утратили силу (см.   пп.1   пункта 1)   постановлением Правительства РК от 12.06.2008  N 578 (порядок введения в действие см.  п.3 ).
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 14 декабря 1999 года N 1919
Правила
оформления обязательств по использованию ввозимой в
Республику Казахстан продукции, подлежащей экспортному контролю,
и проверок их исполнения
Сноска. Правила утратили силу постановлением Правительства РК от 12 марта 2008 года   N 244 (вводится в действие по истечении 10 календарных дней после первого официального опубликования)
Приложение 1 к Правилам оформления
обязательств по использованию ввозимой
продукции, подлежащей экспортному
контролю, и проверок их исполнения
Гарантийное обязательство импортера
(конечного пользователя)
Сноска. Приложение утратило силу постановлением Правительства РК от 12 марта 2008 года   N 244 (вводится в действие по истечении 10 календарных дней после первого официального опубликования)
Приложение 2 к Правилам оформления
обязательств по использованию ввозимой
продукции, подлежащей экспортному
контролю, и проверок их исполнения
Импортный сертификат конечного пользователя
Сноска. Приложение утратило силу постановлением Правительства РК от 12 марта 2008 года   N 244 (вводится в действие по истечении 10 календарных дней после первого официального опубликования)
Приложение 3 к Правилам оформления
обязательств по использованию ввозимой
продукции, подлежащей экспортному
контролю, и проверок их исполнения
Сертификат подтверждения доставки
Сноска. Приложение утратило силу постановлением Правительства РК от 12 марта 2008 года   N 244 (вводится в действие по истечении 10 календарных дней после первого официального опубликования)