2000 жылды қарсы алу жөніндегі кейбір мәселелер туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 24 желтоқсан N 1971
Жаңа мыңжылдықты қарсы алуға байланысты азаматтардың көптеген тілектері мен өтініштерін ескере отырып және еңбекшілердің демалысы үшін қолайлы жағдай туғызу мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. 1999 жылдың 31 желтоқсаны демалыс күні болып жариялансын.
2. Қажетті өнім шығаруға, сондай-ақ құрылыс объектілерін іске қосуға
арналған еңбек, материалдық және қаржы ресурстарымен қамтамасыз етілген
ұйымдарға кәсіподақ комитеттерімен келісім бойынша 1999 жылдың 31
желтоқсанында жұмыс жүргізу құқығы берілсін.
Аталған күнгі жұмыс қолданылып жүрген заңдарға сәйкес өтеледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

О некоторых вопросах по встрече 2000 года
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 1999 года N 1971
Учитывая многочисленные пожелания и просьбы граждан, связанные со встречей нового тысячелетия, и в целях создания благоприятных условий для отдыха трудящихся Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Объявить 31 декабря 1999 года днем отдыха.
2. Предоставить право организациям, которые обеспечены трудовыми,
материальными и финансовыми ресурсами для выпуска необходимой продукции, а
также ввода в действие объектов строительства, производить по согласованию
с профсоюзными комитетами работу 31 декабря 1999 года.
Работа в указанный день компенсируется в соответствии с действующим
законодательством.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты:
Цай Л.Г.
Склярова И.В.)