Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылы 28 қыркүйектегі N 1468 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 29 желтоқсан N 2009
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Зейнеткерлер мен мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақылар, арнаулы мемлекеттік жәрдемақылар алушылар бойынша орталықтандырылған деректер базасын құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 28 қыркүйектегі N 1468 P991468_ қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
2-тармақтағы "деректердің" деген сөздің алдынан "Зейнетақы төлеу жөніндегі мемлекеттік орталық" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнында (бұдан әрі - ЗТМО)" деген сөздермен толықтырылсын;
3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау
министрлігі ЗТМО-мен орталықтандырылған деректер базасын құру жөніндегі
мемлекеттік тапсырысты орындауға шарт жасассын".
Қазақстан Республикасының заңдарында белгіленген тәртіппен ЗТМО-ның
орталықтандырылған деректер базасын құру үшін қажетті қосымша жабдықтар
сатып алуды жүзеге асырсын".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 сентября 1999 года N 1468
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 1999 года N 2009
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 сентября 1999 года N 1468 P991468_ "О создании централизованной базы данных по пенсионерам и получателям государственных социальных пособий, специальных государственных пособий" следующие изменения:
пункт 2 после слова "данных" дополнить словами "в Республиканском государственном казенном предприятии "Государственный центр по выплате пенсий" (далее - ГЦВП)";
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Министерству труда и социальной защиты населения Республики Казахстан заключить договор с ГЦВП на выполнение государственного заказа по созданию централизованной базы данных.
ГЦВП осуществить закуп дополнительного оборудования, необходимого для создания централизованной базы данных в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан.".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)