Мұнай-газ секторының кейбір мәселелері
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 5 наурыз N 205а
Мұнай-газ секторында басқаруды жетілдіру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Қазақойл" ұлттық мұнай-газ компаниясы" акционерлік қоғамы туралы" 1997 жылғы 24 наурыздағы N 410 P970410_ қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
"ҚазТрансОйл" ЖАҚ
деген жол алынып тасталсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті заңдарда белгіленген тәртіппен, бір апталық мерзім ішінде:
1) осы қаулының 1-тармағын орындау мақсатында "Қазақойл" ұлттық
мұнай-газ компаниясы" жабық акционерлік қоғамының жарғылық капиталын
азайтуды;
2) "ҚазТрансОйл" жабық акционерлік қоғамын "ҚазТрансОйл" мұнай
тасымалдау жөніндегі ұлттық компания" жабық акционерлік қоғамы деп қайта
атауды;
3) Қазақстан Республикасы Үкіметінің бұрын қабылданған актілерін
осы қаулыға сәйкес келтіру туралы ұсыныс енгізуді;
4) осы қаулыдан туындайтын өзге де шаралар қабылдауды қамтамасыз
етсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолдануға енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

Некоторые вопросы нефтегазового сектора
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 марта 1999 года № 205 а
В целях совершенствования управления в нефтегазовом секторе Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 марта 1997 года № 410 P970410_ "Об акционерном обществе "Национальная нефтегазовая компания "Казахойл" следующее изменение:
в приложении 1 к указанному постановлению строку:
"ЗАО "КазТрансОйл" 100", исключить.
2. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке в недельный срок обеспечить:
1) в целях исполнения пункта 1 настоящего постановления уменьшение уставного капитала закрытого акционерного общества "Национальная нефтегазовая компания "Казахойл";
2) переименование закрытого акционерного общества "КазТрансОйл" в закрытое акционерное общество "Национальная компания по транспортировке нефти "КазТрансОйл";
3) внесение предложений о приведении ранее принятых актов Правительства Республики Казахстан в соответствие с настоящим постановлением;
4) принятие иных мер, вытекающих из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие с даты подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Э.Жакупова
Л.Цай)