Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 1999 жылғы 8 желтоқсандағы N 173 өкіміне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің ӨКІМІ 2000 жылғы 10 наурыз N 38-ө
"KEGOC" Қазақстан электр желілерін басқару компаниясы" ашық акционерлік қоғамының электр желілер объектілері тұрған жер учаскелеріне меншік құқығын ресімдеу туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 1999 жылғы 8 желтоқсандағы N 173 R990173_ өкіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
кіріспесіндегі "32-бабының 1-тармағына" деген сөздер "18-бабына және 32-бабының 1-тармағына" деген сөздермен ауыстырылсын;
1-тармақтағы "электр желілер объектілері тұрған, төлем алусыз жарғы капиталына берілген жер учаскелерін" деген сөздер "Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Қазақстан Республикасының энергетикалық жүйесін басқаруды құрылымдық қайта құру жөніндегі кейбір шаралар туралы" 1996 жылғы 28 қыркүйектегі N 1188 және "KEGOC" электр жүйелерін басқару жөніндегі Қазақстан компаниясы" акционерлік қоғамының қызметін жандандыру жөніндегі
кезек күттірмейтін шаралар туралы" 1997 жылғы 4 тамыздағы N 1210
қаулыларының негізінде "KEGOC" ААҚ-ның жарғылық капиталына берілген электр
желілері объектілері, ғимараттар мен құрылыстар тұрған жер учаскелерін
төлем алусыз" деген сөздермен ауыстырылсын.
Премьер-Министр
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 8 декабря 1999 года N 173
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 10 марта 2000 года N 38-р
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 8 декабря 1999 года N 173 R990173_ "Об оформлении права собственности на земельные участки, занятые электросетевыми объектами открытого акционерного общества "Казахстанская компания по управлению электрическими сетями "KEGOC" следующие изменения:
в преамбуле слова "с пунктом" заменить словами "со статьей 18 и пунктом";
в пункте 1 слова "земельных участков, занятых электросетевыми объектами, переданными в уставный капитал ОАО "KEGOC" без взимания платы" заменить словами "без взимания платы земельных участков, занятых электросетевыми объектами, зданиями и сооружениями, переданными в уставный капитал ОАО "KEGOC" на основании постановлений Правительства Республики Казахстан от 28 сентября 1996 года N 1188 P961188_ "О некоторых мерах по структурной перестройке управления энергетической системой Республики Казахстан" и от 4 августа 1997 года N 1210 P971210_ "О неотложных мерах по активизации деятельности акционерного общества "Казахстанская компания по управлению электрическими сетями "КЕGОС".
Премьер-Министр
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)