Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Шетелдік инвесторлар кеңесі бірлескен жұмыс топтарының құрамы туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімі 2001 жылғы 25 мамыр N 40-ө
2000 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Шетелдік инвесторлар кеңесі төртінші мәжілісінің Қазақстан Республикасы Президентiнiң жанындағы Шетелдiк инвесторлар кеңесiнiң және 2001 жылғы 13 маусымдағы бесiншi мәжiлiсiнiң шешімдерін іске асыру жөнінде ұсыныстар әзірлеу мақсатында:
Ескерту. Кіріспе өзгерді - ҚР Үкіметінің 2001.11.27. N 95 өкімімен.
R010095_
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Шетелдік инвесторлар кеңесі бірлескен жұмыс топтарының (бұдан әрі - бірлескен жұмыс топтары) құрамы бекітілсін.
2. Бірлескен жұмыс топтары 2000 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Шетелдік инвесторлар кеңесі төртінші мәжілісінің Қазақстан Республикасы Президентiнiң жанындағы Шетелдiк инвесторлар кеңесiнiң және 2001 жылғы 13 маусымдағы бесiншi мәжiлiсiнiң шешімдерін іске асыру жөнінде ұсыныстар әзірлесін және оларды Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі Инвестициялар жөніндегі комитетінің қарауына енгізсін.
Ескерту. 2-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2001.11.27. N 95 өкімімен.
R010095_
3. Орталық және жергілікті атқарушы органдар бірлескен жұмыс
топтарына олардың жұмысында көмек көрсетсін.
4. Бірлескен жұмыс топтарының қызметін үйлестіру Қазақстан
Республикасының Сыртқы істер министрлігі Инвестициялар жөніндегі
комитетіне жүктелсін.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2001 жылғы 25 мамырдағы
N 40 өкімімен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы
Шетелдік инвесторлар кеңесі бірлескен жұмыс
топтарының құрамы
Ескерту. Құрам өзгерді - ҚР Үкіметінің 2001.11.27. N 95 өкімімен.
R010095_
1. Салық салу мәселелері жөніндегі жұмыс тобы
қазақстан тарапынан:
Ерболат Досаев               - Қазақстан Республикасының
Қаржы вице-министрі, тең төраға
Сәбит Қанатов                - Қазақстан Республикасының
Мемлекеттік кіріс вице-министрі,
тең төрағаның орынбасары
Александр Андрющенко         - Қазақстан Республикасының
Экономика және сауда вице-министрі
Қанат Оспанов                - Қазақстан Республикасының
Стратегиялық жоспарлау жөніндегі
агенттігі төрағасының орынбасары
(келісім бойынша)
Николай                       - Қазақстан Республикасының Әдiлет
Белоруков                       вице-министрi, тең төраға
шетел тарапынан:
Жаннат Бердалина             - "KPMG Қазақстан" компаниясының
басқарушы әріптесі, тең төраға
(келісім бойынша)
Бил Пейдж                    - "Эрнст энд Янг Қазақстан"
компаниясының салық жөніндегі
әріптесі және директоры, тең
төрағаның орынбасары (келісім
бойынша)
Мұхит Аханов                 - Салықтар мен инвестициялар
жөніндегі халықаралық орталықтың
вице-президенті, Қазақстан
бойынша басқарушы директоры
(келісім бойынша)
Адил Вадоливала              - "Испат Кармет" акционерлік
қоғамының коммерциялық
директоры (келісім бойынша)
Алмас Нақыпов                - Алматы қаласындағы "Прайс
УотерхаусКуперс" компаниясының
салық жөніндегі аға менеджері
(келісім бойынша)
Гүлмира Қилымбаева           - "Би Джи (Бритиш Газ) Қазақстан"
компаниясының салық жөніндегі
менеджері (келісім бойынша)

О составе совместных рабочих групп Совета иностранных инвесторов при Президенте Республики Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 25 мая 2001 года N 40-р
В целях выработки предложений по реализации решений четвертого заседания Совета иностранных инвесторов при Президенте Республики Казахстан от 8 декабря 2000 года и пятого заседания Совета иностранных инвесторов при Президенте Республики Казахстан от 13 июня 2001 года:
Сноска. В преамбулу внесены изменения - распоряжением Премьер-Министра РК от 27 ноября 2001 г. N 95-p R010095_ .
1. Утвердить прилагаемый состав совместных рабочих групп Совета иностранных инвесторов при Президенте Республики Казахстан (далее - совместные рабочие группы).
2. Совместным рабочим группам выработать предложения по реализации решений четвертого заседания Совета иностранных инвесторов при Президенте Республики Казахстан от 8 декабря 2000 года и пятого заседания Совета иностранных инвесторов при Президенте Республики Казахстан от 13 июня 2001 года и внести их на рассмотрение Комитета по инвестициям Министерства иностранных дел Республики Казахстан.
Сноска. В пункт 2 внесены изменения - распоряжением Премьер-Министра РК от 27 ноября 2001 г. N 95-p R010095_ .
3. Центральным и местным исполнительным органам оказать содействие совместным рабочим группам в их работе.
4. Координацию деятельности совместных рабочих групп возложить на Комитет по инвестициям Министерства иностранных дел Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 25 мая 2001 г. N 40-р
Состав
совместных рабочих групп Совета иностранных
инвесторов при Президенте Республики Республики
Сноска. В состав групп внесены изменения - распоряжением
Премьер-Министра РК от 27 ноября 2001 г. N 95-p
R010095_
.
1. Рабочая группа по вопросам налогообложения
с казахстанской стороны:
Ерболат Досаев                 - вице-Министр финансов Республики
Казахстан, сопредседатель
Сабит Канатов                  - вице-Министр государственных доходов
Республики Казахстан, заместитель
сопредседателя
Александр Андрющенко           - вице-Министр экономики и торговли
Республики Казахстан
Канат Оспанов                  - заместитель Председателя Агентства
по стратегическому планированию
Республики Казахстан (по согласованию)
с иностранной стороны:
Жаннат Бердалина               - управляющий партнер компании "KPMG
Казахстан", сопредседатель
(по согласованию)
Бил Пейдж                      - партнер и директор по налогам компании
"Эрнст энд Янг Казахстан", заместитель
сопредседателя (по согласованию)
Мухит Аханов                   - вице-президент, управляющий директор по
Казахстану Международного центра по
налогам и инвестициям (по согласованию)
Адил Вадоливала                - коммерческий директор акционерного
общества "Испат Кармет" (по согласованию)
Алмас Накипов                  - старший менеджер по налогам компании
"ПрайсУотсрхаусКуперс" в городе Алматы
(по согласованию)
Гульмира Киламбаева            - менеджер по налогам компании
"Би Джи (Бритиш Газ) Казахстан"
(по согласованию)

2. Заңнамалық мәселелер жөніндегі жұмыс тобы
қазақстан тарапынан:
Асхат Дауылбаев              - Қазақстан Республикасы Бас
Прокурорының орынбасары, тең
төраға (келісім бойынша)
Бақытжан Әбдірайымов         - Қазақстан Республикасы Жоғарғы
Сотының аға судьясы, тең
төрағаның орынбасары (келісім
бойынша)
Николай Кадюков              - Қазақстан Республикасының
Қаржы министрлігі Мемлекеттік
мүлік және жекешелендіру комитеті
төрағасының орынбасары
Болат Байболов               - Қазақстан Республикасы
Президентінің Әкімшілігі
Мемлекеттік-құқық бөлімінің
бас сарапшысы (келісім бойынша)
Ольга Марзилович             - Қазақстан Республикасының
Табиғи монополияларды реттеу,
бәсекелестікті қорғау және шағын
бизнесті қолдау жөніндегі агенттігі
төрағасының орынбасары
Вячеслав Калюжный            - Қазақстан Республикасының Әділет
министрлігі Халықаралық құқық және
протокол департаментінің директоры
шетел тарапынан:
Куртис Мастерз               - Алматы қаласындағы "Бейкер және
Макензи" компаниясының әріптесі,
тең төраға (келісім бойынша)
Джеймс Вараниз               - Алматы қаласындағы "Кудер Бразерс"
компаниясының әріптесі, тең
төрағаның орынбасары
(келісім бойынша)
Майкл Уилсон                 - "Майкл Уилсон және әріптестер"
компаниясының әріптес құрылтайшысы
(келісім бойынша)
Марат Мұздыбаев              - "ЛеБоф, Лам, Грин және МакРей"
компаниясының заңгері (келісім
бойынша)
Джон Веркое                  - "Оффшорлық Қазақстан Халықаралық
Операциялық Компания Н.В."
консорциумының аға заңгер
кеңесшісі (келісім бойынша)
Айгүл Кенжебаева             - Алматы қаласындағы "Саланс
Герцфелд және Гейлбронн"
компаниясының заңгері (келісім
бойынша)
Қарлығаш Бісмелдинова        - Алматы қаласындағы "АЕС Силк
Роуд Инк." компаниясының заңгері
(келісім бойынша)
Максим Телемтаев             - Алматы қаласындағы "Маклауд
Диксон" компаниясының заңгері
(келісім бойынша)
Ринат Мұхамедшин             - "Брейсуэлл Паттерсон" компаниясының
әріптесі (келісім бойынша)
3. Шетелдік инвесторлардың ағымдағы қызметі мәселелері
жөніндегі жұмыс тобы
қазақстан тарапынан:
Болат Еламанов               - Қазақстан Республикасы
Энергетика және минералдық ресурстар
бірінші вице-министрі,
тең төраға
Тілек Әлжанов                - Қазақстан Республикасының
Сыртқы істер министрлігі
Инвестициялар жөніндегі
комитетінің төрағасы, тең
төрағаның орынбасары
Қайрат Нұрпейісов            - Қазақстан Республикасының
Мемлекеттік кіріс вице-министрі
Мәжит Тұрмағамбетов          - Қазақстан Республикасының
Табиғи ресурстар және қоршаған
ортаны қорғау вице-министрі
Әділхан Өмірбаев             - Қазақстан Республикасының Еңбек
және халықты әлеуметтік қорғау
вице-министрі
Эдуард Өтепов                - Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігінің Мемлекеттік мүлік
және жекешелендіру жөніндегі
комитеті төрағасының бірінші
орынбасары
Уәлихан Қоңырбаев            - Қазақстан Республикасының
Сыртқы істер министрлігі
Консулдық қызмет департаментінің
директоры
Еркін Шардарбеков            - Қазақстан Республикасының
Сыртқы істер министрлігі
Экономикалық саясат департаменті
директорының орынбасары
шетел тарапынан:
Николай Хаджийский           - Европалық Қайта жаңарту және
Даму Банкінің Қазақстан және
Қырғызстан бойынша директорының
орынбасары, тең төраға
(келісім бойынша)
Глен Кэчпол                  - Қазақстанның Тау-кен
ассоциациясының президенті, тең
төрағаның орынбасары
(келісім бойынша)
Денис Фахи                   - "Шеврон Мұнайгаз Инк."
компаниясының президенті
(келісім бойынша)
Марло Томас                  - "Харрикейн Құмкөл Мұнай"
компаниясының президенті
(келісім бойынша)
Патрик О'Мара                - "Нейшне Энерджи" компаниясының
вице-президенті (келісім бойынша)

2. Рабочая группа по вопросам законодательства
с казахстанской стороны:
Асхат Даулбаев                 - заместитель Генерального Прокурора
Республики Казахстан, сопредседатель
(по согласованию)
Бахытжан Абдраимов             - старший судья Верховного Суда Республики
Казахстан, заместитель сопредседателя (по
согласованию)
Николай Кадюков                - заместитель Председателя Комитета
государственного имущества и приватизации
Министерства финансов Республики Казахстан
Болат Байболов                 - главный эксперт государственно-правового
отдела Администрации Президента
Республики Казахстан (по согласованию)
Ольга Марзилович               - заместитель Председателя Агентства
Республики Казахстан по регулированию
естественных монополий, защите
конкуренции и поддержке малого бизнеса
Вячеслав Калюжный              - директор Департамента международного
права и протокола Министерства юстиции
Республики Казахстан
с иностранной стороны:
Куртис Мастерз                 - партнер компании "Бейкер и Макензи" в
городе Алматы, сопредседатель
(по согласованию)
Джеймс Вараниз                 - партнер компании "Кудер Бразерс" в городе
Алматы, заместитель сопредседателя
(по согласованию)
Майкл Уилсон                   - партнер-учредитель компании "Майкл Уилсон
и партнеры" (по согласованию)
Марат Муздубаев                - юрист компании "ЛеБоф, Лам, Грин и
МакРей" (по согласованию)
Джон Веркое                    - старший юридический советник консорциума
"Оффшорная Казахстанская Международная
Операционная Компания Н.В."
(по согласованию)
Айгуль Кенжебаева              - юрист компании "Саланс Герцфелд и
Гейлбронн" в городе Алматы
(по согласованию)
Карлыгаш Бисмельдинова         - юрист компании "АЕС Силк Роуд Инк."
в городе Алматы (по согласованию)
Максим Телемтаев               - юрист компании "Маклауд Диксон" в городе
Алматы (по согласованию)
Ринат Мухамедшин               - партнер компании "Брэйсуэлл Паттерсон"
(по согласованию)
3. Рабочая группа по вопросам текущей деятельности
иностранных инвесторов
с казахстанской стороны:
Болат Елеманов                 - первый вице-Министр энергетики и
минеральных ресурсов Республики
Казахстан, сопредседатель
Тлек Альжанов                  - Председатель Комитета по инвестициям
Министерства иностранных дел Республики
Казахстан, заместитель сопредседателя
Кайрат Нурпеисов               - вице-Министр государственных доходов
Республики Казахстан
Мажит Турмагамбетов            - вице-Министр природных ресурсов и охраны
окружающей среды Республики Казахстан
Адильхан Умербаев              - вице-Министр труда и социальной защиты
населения Республики Казахстан
Эдуард Утепов                  - первый заместитель Председателя Комитета
государственного имущества и приватизации
Министерства финансов Республики Казахстан
Валихан Конурбаев              - директор Департамента консульской службы
Министерства иностранных дел Республики
Казахстан
Еркен Шардарбеков              - заместитель директора Департамента
экономической политики Министерства
иностранных дел Республики Казахстан
с иностранной стороны:
Николай Хаджийский             - заместитель директора Европейского Банка
Реконструкции и Развития по Казахстану и
Кыргызстану, сопредседатель
(по согласованию)
Глен Кэчпол                    - президент Горнорудной ассоциации
Казахстана, заместитель сопредседателя
(по согласованию)
Денис Фахи                     - президент компании "Шеврон Мунайгаз
Инк." (по согласованию)
Марло Томас                    - президент компании "Харрикейн Кумколь
Мунай" (по согласованию)
Патрик О Мара                  - вице-президент компании "Нейшнс Энерджи"
(по согласованию)

4. Қазақстан Республикасының инвестициялық беделін көтеру
мәселелері жөніндегі жұмыс тобы
қазақстан тарапынан:
Николай Власов               - Қазақстан Республикасының Ішкі
істер вице-министрі
Вадим Зверьков               - Қазақстан Республикасының Көлік
және коммуникациялар вице-министрі
Олег Рябченко                - Қазақстан Республикасының
Мәдениет, ақпарат және қоғамдық
келісім бірінші вице-министрі
Евгений Никитинский          - Қазақстан Республикасы Туризм
және спорт жөніндегі агенттігі
төрағасының орынбасары
Раушан Қазбекова             - Қазақстан Республикасының
Сыртқы істер министрлігі
Инвестициялар жөніндегі комитеті
төрағасының орынбасары, тең төрағаның
орынбасары
Амангелді Тәженов            - Қазақстан Республикасының
Сыртқы істер министрлігі ақпарат
және талдау басқармасының
бастығы
Асқар Баталов                - "Қазақстандық инвестицияларға
көмек көрсету орталығы" жабық
акционерлік қоғамының президенті
(келісім бойынша)
Николай                      - Қазақстан Республикасының Әдiлет
Белоруков                      вице-министрi, тең төраға
шетел тарапынан:
Асқар Елемесов               - "ДБ Секъюритиз (Қазақстан)" ашық
акционерлік қоғамының президенті,
тең төрағасы (келісім бойынша)
Дэвид Скилз                  - "Би Джи (Бритиш Газ) Интэрнэшнл"
компаниясының Қазақстан Республикасының
аумақтық өкілі, тең төрағаның
орынбасары (келісім бойынша)
Ян Виллем                    - "АБН АМРО Банк Қазақстан"
ван ден Бос                    жабық акционерлік қоғамының бас
директоры (келісім бойынша)
Дэ-Хым Пак                   - "Самсунг Дойчланд Гмбх"
компаниясының Алматы қаласындағы
өкілдігінің басшысы
(келісім бойынша)
Кохей Тагава                 - "Мицубиши Корпорэйшн" компаниясының
Алматы қаласындағы өкілдігінің
бас директоры (келісім бойынша)
Паскаль Лалуэль              - "Тоталь Эксплорасьон Продюксьон
Қазақстан" компаниясының бас
директоры (келісім бойынша)
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.

4. Рабочая группа по вопросам повышения инвестиционного имиджа
Республики Казахстан
с казахстанской стороны:
Николай Белоруков              - вице-Министр юстиции Республики
Казахстан, сопредседатель
Раушан Казбекова               - заместитель Председателя Комитета по
инвестициям Министерства иностранных дел
Республики Казахстан, заместитель
сопредседателя
Николай Власов                 - вице-Министр внутренних дел Республики
Казахстан
Вадим Зверьков                 - вице-Министр транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан
Олег Рябченко                  - первый вице-Министр культуры,
информации и общественного согласия
Республики Казахстан
Евгений Никитинский            - заместитель Председателя Агентства
Республики Казахстан по туризму и спорту
Амангельды Таженов             - начальник управления информации и анализа
Министерства иностранных дел Республики
Казахстан
Аскар Баталов                  - президент закрытого акционерного общества
"Казахстанский центр содействия
инвестициям" (по согласованию)
с иностранной стороны:
Аскар Елемесов                 - президент открытого акционерного общества
"ДБ Секъюритиз (Казахстан)",
сопредседатель (по согласованию)
Дэвид Скилз                    - региональный представитель компании
"Би Джи (Бритиш Газ) Интернэшнл" в
Республике Казахстан, заместитель
сопредседателя (по согласованию)
Ян Виллем                      - генеральный директор закрытого
ван ден Бос                      акционерного общества "АБН АМРО
Банк Казахстан" (по согласованию)
Дэ-Хым Пак                     - глава представительства компании "Самсунг
Дойчланд Гмбх" в городе Алматы
(по согласованию)
Кохей Тагава                   - генеральный директор представительства
компании "Мицубиши Корпорэйшн" в городе
Алматы (по согласованию)
Паскаль Лалуэль                - генеральный директор компании "Тоталь
Эксплорасьон Продюксьон Казахстан"
(по согласованию)
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Горяева В.В.)