Қазақстан Республикасының заңнамалық кесімдерін іске асыру жөніндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімі 2001 жылғы 2 шілде N 51-ө. Күші жойылды - ҚР Премьер-Министрінің 2004.12.30. N 383 өкімімен.
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасының заңнамалық кесімдерін іске асыру мақсатында қабылдануы қажет Қазақстан Республикасының Үкіметі кесімдерінің тізбесі (бұдан әрі - Тізбе) бекітілсін.
2. Мемлекеттік органдар Тізбеге сәйкес нормативтік құқықтық кесімдердің жобаларын әзірлесін және Қазақстан Республикасы Үкіметінің бекітуіне ұсынсын.
3. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Кеңсесіне жүктелсін.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2001 жылғы 2 шілдедегі
N 51 өкімімен
бекітілген
Қазақстан Республикасының заңнамалық кесімдерін іске асыру
мақсатында қабылдануы қажет Қазақстан Республикасының Үкіметі
кесімдерінің тізбесі
N  !  Заңнамалық  ! Үкімет кесімімен реттелуге тиісті ! Жауапты ! Үкіметке
!кесімнің атауы!             қатынастар            !  орган  !  енгізу
!              !                                   !         !   күні
---------------------------------------------------------------------------
1   Қазақстан      Арнайы құралдар тiзбесi мен Респуб. Республи. 2001 жыл.
Республикасы   ликалық ұланның әскери қызметшiлер. калық     дың 1 қыр.
Президентінің  iнiң оларды қолдану тәртiбi         ұлан      күйегіне
"Республикалық                                     (келісім  дейін
ұлан туралы"   Республикалық ұланды материалдық-   бойынша)
1995 жылғы     техникалық қамтамасыз етудiң
5 желтоқсан.   тәртiбi мен нормалары
дағы заң күші
бар N 2671
Жарлығы
2   "Қазақстан     Мемлекеттiк наградаларға ие болған  МАКМ,     2001 жыл.
Республикасы.  азаматтарды көзiнiң тiрiсiнде       ӘдМ       дың 1 қыр.
ның мемлекет.  моральдық көтермелеудiң және оларды           күйегіне
тік наградала. мәңгi есте қалдырудың тәртiбi мен             дейін
ры туралы"     нысандары
1995 жылғы
12 желтоқсан.
дағы N 2676
Қазақстан
Республикасы.
ның Заңы
3   Қазақстан      Әуе кемелерiнiң ұшу қауiпсiздiгiне  ККМ, ТЖА 2001 жылдың
Республикасы   қауiп төндiретiн қызметтi жүзеге             1 желтоқса.
Президентінің  асыруға рұқсат беру тәртiбi                  нына дейін
"Қазақстан
Республикасы.  Қазақстан Республикасының әуе
ның әуе кеңіс. кеңiстiгiнде ұшудың негiзгi ережесi
тігін пайдала.
ну және авиа.  Азаматтық, мемлекеттiк және
ция қызметі    эксперименттiк авиация аэродромда.
туралы" 1995   рын, сондай-ақ әуежайларды әуе
жылғы 20 жел.  кеңiстiгiн әртүрлi пайдаланушылар.
тоқсандағы     мен, соның iшiнде қосалқы аэродром.
заң күші бар   дар ретiнде бiрлесiп пайдалану
N 2697         тәртiбi
Жарлығы
Аэродромдар мен әуежайларды жою
немесе көшiру тәртiбi
Тексеруден босатылып, әуе көлiгiмен
тасымалданатын лауазымды адамдардың
тiзбесi
4   Қазақстан      Прокуратура органдарының қызметкер.  Бас проку. 2001
Республикасы   лерi мен олардың отбасы мүшелерiне   ратура     жылдың
Президентінің  медициналық және санаторий-курорттық (келісім   1 тамы.
"Қазақстан     қызмет көрсетудiң тәртiбi            бойынша)   зына
Республикасы.                                                  дейін
ның Прокурату.
расы туралы"
1995 жылғы
21 желтоқсан.
дағы N 2709
заң күші бар
Жарлығы
5   Қазақстан      Қоғамдық қауiптi әрекеттердi тыю,    ІІМ     2001 жылдың
Республикасы   оларды жасаған адамдарды ұстау              1 қыркүйе.
Президентінің  және iшкi iстер органдарына жеткiзу          гіне дейін
"Қазақстан     мақсатында iшкi iстер органдары
Республикасы.  қызметкерлерi қолданатын арнайы
ның ішкі істер және көлiк құралдарының тiзбесi
органдары
туралы" 1995
жылғы 21 жел.  Iшкi iстер органдарының бөлiмшелерiн
тоқсандағы N   материалдық-техникалық қамтамасыз
2707           етудiң тәртібi мен нормалары
заң күші бар
Жарлығы
Қазақстан Республикасы iшкi iстер
органдарының қызметкерлерiне
сақтандыру сомасын төлеу тәртiбi
Тиiстi денсаулық сақтау мекемелерiнде
iшкi iстер органдарының қызметкер.
лерiне, олармен бiрге тұратын отбасы
мүшелерiне, сондай-ақ iшкi iстер
органдарының зейнеткерлерiне
медициналық және санаторий-курорт.
тық қызмет көрсетудiң тәртiбi
6   Қазақстан      Қазақстан Республикасы стратегиялық    ЭСМ,  2001 жылдың
Республикасы   объектiлерiнiң тiзбесi                 ЭМРМ  1 қарашасы.
Президентінің                                               на дейін
"Қазақстан     Зейнетақы есептеу, әскери атақ беру    ҰҚК
Республикасы.  және пайыздық үстеме ақы есептеу үшiн  (келісім
ның ұлттық     ұлттық қауiпсiздiк органдары әскери    бойынша)
қауіпсіздік    қызметшiлерiнiң шет мемлекеттердiң
органдары      арнаулы қызметтерi мен ұйымдарында,
туралы" 1995   қылмыстық топтарда тапсырмалар
жылғы 21       орындаған уақытын қызмет өткерген
желтоқсандағы  жылдарына жеңiлдiкпен қосып есептеу
N 2710         тәртiбi
заң күші бар
Жарлығы

О мерах по реализации законодательных актов Республики Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 2 июля 2001 года N 51-р. Утратило силу - распоряжением Премьер-Министра РК от 30 декабря 2004 года N 383-р
1. Утвердить прилагаемый Перечень актов Правительства Республики Казахстан, принятие которых необходимо в целях реализации законодательных актов Республики Казахстан (далее - Перечень).
2. Государственным органам разработать и внести на утверждение Правительства Республики Казахстан проекты нормативных правовых актов согласно Перечню.
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Канцелярию Премьер-Министра Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 2 июля 2001 года N 51-р
Перечень
актов Правительства Республики Казахстан, принятие которых необходимо в целях реализации
законодательных актов Республики Казахстан
Сноска. В Перечень внесены изменения - распоряжениями Премьер-Министра РК от 1 ноября 2001 г. N 85-p; от 11 апреля 2002 г. N 26-p; от 7 августа 2002 года N 121-р; от 1 ноября 2002 г. N 171-p; от 3 июня 2003 г. N 115;от 31 июля 2003 г. N 160-p; от 27 февраля 2004 г. N 51; от 20 августа 2004 г. N 237.
N !Наименование         ! Отношения, подлежащие !Ответствен-!Дата
!законодательного     ! урегулированию актом  ! ный орган !внесе-
!акта                 ! Правительства         !           !ния в
!                     !                       !           !Прави-
!                     !                       !           !тельство
1  Указ Президента       Перечень специальных   Республикан- до 1
Республики Казахстан, средств и правила их   ская гвардия сентября
имеющий силу Закона,  применения военнослужа-(по согласо- 2001
от 5 декабря 1995     щими Республиканской   ванию)       года
года N 2671           гвардии
"О Республиканской
гвардии"              Порядок и нормы
материально-технического
обеспечения Республикан-
ской гвардии
2  Закон Республики      Порядок и формы         МКИиОС, МЮ до 1
Казахстан от 12       морального поощрения               сентября
декабря 1995 года     при жизни и увековечения           2001
N 2676 "О             памяти граждан, удостоен-          года
Государственных       ных государственных
наградах Республики   наград
Казахстан"
3  Указ Президента       Порядок выдачи          МТиК, АЧС  до 1
Республики Казахстан, разрешений на осуществ-            декабря
имеющий силу Закона,  ление деятельности,                2001
от 20 декабря 1995    представляющей угрозу              года
года N 2697           безопасности полетов
"Об использовании     воздушных судов
воздушного
пространства и        Основные правила
деятельности авиа-    полетов в воздушном
ции Республики        пространстве
Казахстан"            Республики Казахстан
Порядок совместного
использования
аэродромов гражданской,
государственной и
экспериментальной
авиации, а также
аэропортов различными
пользователями воздуш-
ного пространства,
в том числе в качестве
запасных аэродромов
Порядок ликвидации или
переноса аэродромов и
аэропортов
Перечень должностных
лиц, перевозимых на
воздушном транспорте,
освобождаемых от
производства досмотра
4  Указ Президента       Порядок медицинского    Генпрокура- до 1
Республики Казахстан, и санаторно-курортного  тура        августа
имеющий силу Закона,  обслуживания сотрудни-  (по согла-  2001
от 21 декабря 1995    ков органов прокурату-  сованию)    года
года N 2709           ры и членов их семей
"О Прокуратуре
Республики Казахстан"
5  Указ Президента       Перечень специальных    МВД         до 1
Республики Казахстан, и транспортных средств,             сентября
имеющий силу Закона,  применяемых сотрудни-               2001
от 31 декабря 1995    ками органов внутренних             года
года N 2707           дел в целях прекращения
"Об органах           общественно опасных
внутренних дел        деяний, задержания и
Республики Казахстан" доставления в органы
внутренних дел лиц, их
совершивших
Порядок и нормы
материально-технического
обеспечения подразделений
органов внутренних дел
Порядок выплаты страховых
сумм сотрудникам органов
внутренних дел Республики
Казахстан
Порядок медицинского и
санаторно-курортного
обслуживания сотрудников
органов внутренних дел,
членов их семей, прожи-
вающих вместе с ними,
а также пенсионеров
органов внутренних дел
в соответствующих
учреждениях здраво-
охранения
6  Указ Президента       Перечень стратегических   МЭиТ, МЭМР до 1
Республики Казахстан, объектов Республики                  ноября
имеющий силу Закона,  Казахстан 2001 года
от 21 декабря 1995
года N 2710           Порядок зачета в          КНБ (по
"Об органах           выслугу лет в льготном    согласова-
национальной          исчислении для начисле-   нию)
безопасности          ния пенсии, присвоения
Республики Казахстан" воинского звания и
исчисления процентной
надбавки за выслугу лет
времени выполнения
военнослужащими органов
национальной безопасности
заданий в специальных
службах и организациях
иностранных государств,
преступных группах

7    Жол алынып тасталды - ҚР Премьер-Министрінің 2004.08.20. N 237-ө өкімімен.
8   "Табиғи және                                                ТЖА   2001 жылдың
техногендік                                                 20 желтоқ.
сипаттағы                                                   санына
төтенше жағ.                                                дейін
дайлар туралы"
Қазақстан      Табиғи және техногендiк сипаттағы
Республикасы.  төтенше жағдайлардың туындауына әкеп
ның 1996       соққан аварияны, зiлзала мен апатты
жылғы 5        тексеру тәртiбi
шілдедегі
N 19-I         Төтенше жағдайлар саласында хабардар
Заңы           ету, бiлiмдi насихаттау, халықты және
мамандарды оқытып-үйрету тәртiбi
9   Қазақстан      Пайдалы қазбалардың қоры аз кен        ЭМРМ  2002 жылдың
Республикасы   орындарындағы жер қойнауын пайдалану         1 қаңтарына
Президентінің  құқығын беру тәртібі                            дейін
"Жер қойнауы
және жер       Барлаумен және (немесе) өндiрумен
қойнауын       байланысты емес жерасты құрылыстарын
пайдалану      салуды және (немесе) пайдалануды
туралы" 1996   жүзеге асырудың, сондай-ақ осы қызмет
жылғы 27       түрлерiн жүзеге асыруға жер қойнауын
қаңтардағы     пайдалану құқығын беру тәртiбiнiң
заң күші бар   ерекшелiктерi
N 2828
Жарлығы        Құтқару қызметтерi туралы ереже
Қазақстан Республикасында өндiрiлген
жабдықтарды, материалдарды және дайын
өнiмдердi пайдалануға, көлiктi
пайдалануды қоса алғанда, жер қойнауын
пайдалану жөнiндегi операцияларды
жүргiзу кезiнде жұмыс орындау мен
қызмет көрсету үшiн қазақстандық
кәсiпорындар мен ұйымдарды тартуға
конкурс өткiзудiң тәртiбi
10  "Өрт қауіп.                                                 ТЖА 2001 жылдың
сіздігі                                                     20 желтоқ.
туралы"                                                     санына
Қазақстан                                                   дейін
Республика.
сының 1996     Өртке қарсы мемлекеттiк қызмет орган.
жылғы 22       дарының қатардағы және басшы құрамының
қарашадағы     қызмет өткеруi туралы ереже
N 48-I
Заңы           Мемлекеттiк өртке қарсы қызметтердi
құрудың тәртiбi
Өртке қарсы мемлекеттiк қызмет
органдарының қызметкерлерiн нысанды
және арнаулы киiм-кешекпен қамтамасыз
ету нормалары, сондай-ақ олардың
үлгiлерi
Өрт сөндiру-техникалық өнiмiн өндiру
тәртiбi
Меншiк нысанына қарамастан ұйымдардың
өрт сөндiру жөнiндегi жауынгерлiк
iс-әрекеттердi орындауға қатысатын
және өрт сөндiруге тартылған өртке
қарсы қызмет бөлiмшелерi үшiн олардың
аумағында өрт сөндiру кезiнде қажеттi
күш пен құралдарды, сондай-ақ тамақ
өнiмдерi мен тынығу орындарын берудiң
тәртiбi
Өрт қауiпсiздiгi саласында хабардар
ету, бiлiмдi насихаттау, халықты және
мамандарды оқытып-үйрету тәртібі
Мiндеттi түрде өртке қарсы қызмет
құрылатын, соның ішiнде республикалық
бюджеттiң қаражаты есебiнен ұсталатын
салалар, ұйымдар мен объектiлердiң
тiзбесi
11  "Тұрғын үй     Мемлекеттiк тұрғын үй қорынан тұрғын   ЕХҚМ, 2001 жылдың
қатынастары    үй беруге үмiткер азаматтарды есепке   ЭСМ   1 қазанына
туралы"        алу үшін қажетті құжаттардың тізбесі            дейін
Қазақстан      мен нысандары
Республика.
сының 1997     Мемлекеттiк немесе әскери қызмет
жылғы 16       атқармайтын, сондай-ақ бюджеттiк
сәуірдегі      ұйымдарда (мекемелерде) жұмыс
N 94-I         iстемейтiн, әлеуметтiк қорғалатын
Заңы           аз қамтылған азаматтарға мемлекеттiк
тұрғын үй қорынан тұрғын үй берудiң
көлемi
12  "Банкроттық    Заңды тұлғаларды қала құраушыларға    ЭСМ,   2001 жылдың
туралы"        жатқызу және олардың тiзбесiн         ЭМРМ   1 тамызына
Қазақстан      жүргізудiң тәртiбi                               дейін
Республикасы.
ның 1997 жылғы
21 қаңтардағы
N 67-I
Заңы

7 <*> (исключен N 237-р от 20.08.2004 г.)
8  Закон Республики                                 АЧС       до 20
Казахстан от 5 июля                                        декабря
1996 года N 19-I                                           2001
"О чрезвычайных                                            года
ситуациях природного
и техногенного
характера"            Порядок расследования
аварий, бедствий и
катастроф, приведших к
возникновению чрезвы-
чайных ситуаций природ-
ного и техногенного
характера
Порядок информирования,
пропаганды знаний,
обучения населения и
специалистов в области
чрезвычайных ситуаций
9  Указ Президента       Порядок предоставления      МЭМР      до 1
Республики Казахстан, права недропользования                января
имеющий силу Закона,  на месторождениях с                   2002
от 27 января 1996     малыми запасами полезных              года
года N 2828           ископаемых
"О недрах и
недропользовании"     Особенности осуществле-
ния строительства и (или)
эксплуатации подземных
сооружений, не связанных
с разведкой и (или)
добычей, а также порядок
предоставления права
недропользования на
осуществление данных
видов деятельности
Положение о спасательных
службах
Порядок проведения
конкурса на использование
оборудования, материалов и
готовой продукции, произ-
веденной в Республике
Казахстан, привлечение
казахстанских предприятий
и организаций для выполне-
ния работ и услуг при
проведении операций по
недропользованию, включая
использование транспорта
10 Закон Республики                                    АЧС    до 20
Казахстан от 22                                            декабря
ноября 1996 года                                           2001
N 48-I "О пожарной                                         года
безопасности"         Положение о прохождении
службы рядовым и начальст-
вующим составом органов
государственной противо-
пожарной службы
Порядок создания государ-
ственных противопожарных
служб
Нормы обеспечения сотруд-
ников органов государст-
венной противопожарной
службы форменным и специ-
альным обмундированием,
а также его образцы
Порядок производства
пожарно-технической
продукции
Порядок предоставления
организациями, независимо
от форм собственности,
сил и средств, необходимых
при тушении пожаров на их
территориях, а также про-
дуктов питания и мест
отдыха для подразделений
противопожарной службы,
участвующих в выполнении
боевых действий по тушению
пожаров, и привлеченных
к тушению пожаров сил
Порядок информирования,
пропаганды знаний,
обучения населения и
специалистов в области
пожарной безопасности
Перечень отраслей,
организаций и объектов,
на которых в обязательном
порядке создается противо-
пожарная служба, в том
числе содержащаяся за счет
средств республиканского
бюджета
11 Закон Республики      Перечень и формы докумен-  МТиСЗН,   до 1
Казахстан от 16       тов, необходимых для учета МЭиТ      октября
апреля 1997 года      граждан, претендующих на             2001
N 94-I "О жилищных    предоставление жилья из              года
отношениях"           государственного жилого
фонда
Размеры предоставления
жилища из государственного
жилищного фонда малоимущим
социально защищаемым
гражданам, не находящимся
на государственной или
военной службе, а также не
работающим в бюджетных
организациях (учреждениях)
12 Закон Республики      Порядок отнесения юриди-    МЭиТ,    до 1
Казахстан от 21       ческих лиц к градообра-     МЭМР     августа
января 1997 года      зующим и ведения их                  2001
N 67-I                перечня                              года
"О банкротстве"

13   Жол алынып тасталды - ҚР Премьер-Министрінің 2004.08.20. N 237-ө өкімімен.
14  "Авариялық-    Төтенше жағдайлардан аумақтар мен      ТЖА    2002 жылдың
құтқару        объектілердің қорғалу деңгейі                 1 ақпанына
дейін
қызметі және   Құтқару және шұғыл жұмыстарды жүргiзу
құтқарушылар.  кезiнде төтенше жағдайлар аймағындағы
дың мәртебесі  ұйымдардың байланыс, көлік, мүлік
туралы"        қаражаттары мен өзге де материалдық
Қазақстан      қаражаттарын пайдалану ережесi
Республикасы.
27 наурыздағы  Құтқарушы және шұғыл жұмыстарды
N 87-I         өткiзуге қатысқан құтқарушыларды
Заңы           медициналық және психологиялық оңалту
тәртiбi
15  "Психиатрия.   Кәсiби қызметтiң жекелеген түрлерiн,    ДСА  2001 жылдың
лық жәрдем     сондай-ақ жоғары қауiп көзiне                1 желтоқ.
және оны көр.  байланысты жұмысты жүзеге асыруға            санында
сеткен кезде   арналған медициналық психиатриялық           дейін
азаматтардың   тыйым салулардың тiзбесi
құқықтарына
берілетін
кепілдіктер
туралы"
Қазақстан
Республикасының
1997 жылғы
16 сәуірдегі
N 96-I
Заңы
16  "Мемлекеттік   Мемлекеттiк органдарды статистикалық  Статис.     2002
статистика     және талдау ақпаратпен қамтамасыз ету тика       жылдың
туралы"        мен мемлекеттiк статистикалық бақылау жөніндегі  1 тамы.
Қазақстан      жүргізудің тәртібі                    агенттігі  зына
Республикасы.                                                   дейін
ның 1997 жылғы
7 мамырдағы
N 98-I
Заңы
17  "Азаматтық     Азаматтық қорғаныстың инженерлiк-     ТЖА    2001 жылдың
қорғаныс       техникалық iс-шараларының мазмұны            1 қарашасы.
туралы"        мен көлемi                                   на дейін
Қазақстан
Республикасы.  Бейбiт уақытта азаматтық қорғаныстың
ның 1997 жылғы әскери бөлiмдерiн қолданудың тәртiбi
7 мамырдағы
N 100-I
Заңы           Қазақстан Республикасының төтенше
жағдайлар жөнiндегi орталық атқарушы
органында әскери қызметтi өткеру туралы
ереже
Азаматтық қорғаныс объектiлерін құру
мен ұстаудың тәртiбi
Азаматтық қорғанысты дайындау және
жүргiзу жөнiндегi іс-шараларды
жүргiзудiң тәртiбi, мерзiмi мен көлемі
Республикалық азаматтық қорғаныс және
төтенше жағдайлар қызметтерiнiң тiзбесi
Азаматтық қорғаныс жүйесiн бейбiт
жағдайдан соғыс жағдайына көшіру,
эвакуация iс-шараларын жүргiзу тәртiбi
18  "Қазақстан     Амбулаториялық және стационарлық       ДСА   2001 жылдың
Республикасын. жағдайларда көрсетiлетiн медициналық         1 қыркүйе.
да азаматтар.  көмектiң кепiлдi тегiн көлемiнен тыс         гіне дейін
дың денсаулы.  қоса ақы төлеу түрiнде азаматтардан
ғын сақтау     түсетiн қаражат есебiнен мемлекеттiк
туралы"        денсаулық сақтау жүйесiн қаржыландыру
Қазақстан      көздерiн қалыптастырудың тәртiбi
Республикасы.
ның 1997 жылғы Мемлекеттiк денсаулық сақтау
19 мамырдағы   жүйесiндегi ұйымдарда ақылы медицина.
N 111-I        лық қызмет көрсетудiң тәртiбi
Заңы
19  "Қазақстан     Жинақталған зейнетақы қаражатының    Ұлттық   2003 жылғы
Республика.    нақты құны кемiген жағдайда,          банк   1 қыркүйекке
сында зейне.   корпоративтiк зейнетақы қорларының   (келісім   дейін <*>
тақымен қм.    акционерлерi ортақ жауапты болуының  бойынша)
сыздандыру     және инвестициялық кiрiс шығындарын
туралы"        өтеуiнiң тәртiбi
Қазақстан
Республикасы.
ның 1997 жылғы
20 мамырдағы
N 136-I Заңы
20  Жол алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2001.11.01. N 85-ө өкімімен.

13 <*> (исключен N 237-р от 20.08.2004 г.)
14 Закон Республики      Уровень защищенности        АЧС      до 1
Казахстан от 27       объектов и территорий от             февраля
марта 1997 года       чрезвычайных ситуаций                2002
N 87-I "Об                                                 года
аварийно-спасательных
службах и статусе
спасателей"
Правила использования
средств связи, транспорта,
имущества и иных материа-
льных средств организаций,
находящихся в зонах чрез-
вычайных ситуаций, при
проведении спасательных
и неотложных работ
Порядок медицинской и
психологической реабили-
тации спасателей, прини-
мавших участие в проведе-
нии спасательных и неот-
ложных работ
15 Закон Республики      Перечень медицинских         АДЗ     до 1
Казахстан от 16       психиатрических противо-             декабря
апреля 1997 года      показаний для осуществле-            2001
N 96-I "О             ния отдельных видов                  года
психиатрической       профессиональной деятель-
помощи и гарантиях    ности, а также работы,
прав граждан при ее   связанной с источником
оказании"             повышенной опасности
16 Закон Республики      Порядок проведения           АС      до 1
Казахстан от 7 мая    государственных статис-              августа
1997 года N 98-I      тических наблюдений и                2002
"О государственной    обеспечения государствен-            года
статистике"           ных органов статистичес-
кой и аналитической
информацией
17 Закон Республики      Объем и содержание           АЧС     до 1
Казахстан от 7        инженерно-технических                ноября
мая 1997 года         мероприятий гражданской              2001
N 100-I "О            обороны                              года
гражданской обороне"
Порядок применения воинских
частей гражданской обороны
в мирное время
Положение о прохождении
военной службы в централь-
ном исполнительном органе
Республики Казахстан по
чрезвычайным ситуациям
Порядок создания и
содержания объектов
гражданской обороны
Порядок, объемы и сроки
проведения мероприятий
по подготовке и ведению
гражданской обороны
Перечень республиканских
служб гражданской
обороны и чрезвычайных
ситуаций
Порядок перевода системы
гражданской обороны с
мирного на военное поло-
жение и проведения эвакуа-
ционных мероприятий
18 Закон Республики      Порядок формирования        АДЗ     до 1
Казахстан от 19       источников финансирования           сентября
мая 1997 года         государственной системы             2001
N 111-I "Об охране    здравоохранения за счет             года
здоровья граждан в    средств, поступающих от
Республике            граждан в виде сооплаты
Казахстан"            сверх бесплатного гаран-
тированного объема медицин-
ской помощи в амбулаторных
и стационарных условиях
Порядок оказания платных
медицинских услуг в
организациях государствен-
ной системы здравоохранения
19 Закон Республики      Порядок несения солидарной  Нацбанк до 1
Казахстан от 20       ответственности и возмеще-  по со-  сентября
июня 1997 года        ния потерь инвестиционного  гласо-  2003
N 136-I "О            дохода акционерами корпо-   ванию   года
пенсионном            ративных накопительных пен-
обеспечении в         сионных фондов в случае
Республике Казахстан" уменьшения реальной стои-
мости пенсионных накоплений
20 (исключена - N 85-p от 1.11.2001 г.)