Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2001 жылғы 14 желтоқсандағы N 98 өкіміне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімі 2002 жылғы 7 мамыр N 43-ө
"Қазақтелеком" ашық акционерлік қоғамы тартқан, мемлекет кепілдік
берген заем мәселесі жөніндегі жұмыс тобын құру туралы" Қазақстан
Республикасы Премьер-Министрінің 2001 жылғы 14 желтоқсандағы N 98
R010098_
өкіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
жұмыс тобының құрамына мыналар енгізілсін:
Әйімбетов Сейітсұлтан         - Қазақстан Республикасының
Сүлейменұлы                     Әділет вице-министрі,
Тұяқбаев Руслан               - Қазақстан Республикасының Көлік
Шеризатұлы                      және коммуникациялар вице-министрі,
Оразәлиева Зәбира             - Қазақстан Республикасы Қаржы
Жандарқызы                      министрлігінің Заң қызметі
департаменті Шаруашылық
шарттар және талап-арыз
жұмыстары басқармасының бастығы;
көрсетілген құрамнан Белоруков Николай Васильевич, Нәлібаев Әбдіхалық
Зәкірұлы, Парсегов Борис Анатольевич шығарылсын.
Премьер-Министр
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 14 декабря 2001 года N 98
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 7 мая 2002 года N 43-р
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 14
декабря 2001 года N 98
R010098_
"О создании рабочей группы по вопросу
гарантированного государством займа, привлеченного открытым акционерным
обществом "Казахтелеком" следующие изменения:
в пункте 1:
ввести в состав рабочей группы:
Аимбетова                         -  вице-Министра юстиции
Сейтсултана Сулейменовича            Республики Казахстан,
Туякбаева                         -  вице-Министра транспорта и
Руслана Шеризатовича                 коммуникаций Республики
Казахстан,
Оразалиеву Забиру Жандаровну      -  начальника Управления
хозяйственных договоров и исковой
работы Департамента юридической
службы Министерства финансов
Республики Казахстан;
вывести из указанного состава Белорукова Николая Васильевича,
Налибаева Абдукалыка Закировича, Парсегова Бориса Анатольевича.
Премьер-Министр
(Специалисты: Склярова И.В.,
Мартина Н.А.)