Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнің 2002 жылғы 19 наурыздағы N 15 өкiмiне өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімі 2002 жылғы 11 маусым N 74-ө
"Қазақстан Республикасы мен "Айзенберг" компаниялар тобы арасындағы
қатынастарды реттеу жөнiндегi мәселенi қарау үшiн жұмыс тобын құру туралы"
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2002 жылғы 19 наурыздағы N 15
R020015_
өкiмiне мынадай өзгерiстер енгiзілсiн:
1) 1-тармақта:
Қазақстан Республикасы мен "Айзенберг" компаниялар тобы арасындағы
қатынастарды реттеу жөнiндегi мәселенi қарау үшiн жұмыс тобының құрамына
мыналар енгiзiлсiн:
Тасқожин                      - Қазақстан Республикасының Ауыл
Амангелдi Шағатайұлы            шаруашылығы министрлiгi Сыртқы
байланыстар және инвестициялар
басқармасының бастығы
Сұлтанов                      - Қазақстан Республикасы Ауыл
Мұханбетқали Ахотұлы            шаруашылығы министрлiгiнiң Құқық
және ұйымдастыру жұмысы департаментi
құқықтық қамтамасыз ету бөлiмiнiң бас
маманы;
мына:
"Елекеев                      - Қазақстан Республикасының Әдiлет
Ирак Қасымұлы                   вице-министрi, жетекшiнiң орынбасары"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Елекеев                      - Қазақстан Республикасының Әдiлет
Ирак Қасымұлы                   вице-министрi, жетекшi";
көрсетілген құрамнан Төлеухан Мұратханұлы Нұрқиянов, Дидар
Белгібайұлы Сахари шығарылсын;
2) 2-тармақтағы "5 сәуірге дейінгі мерзімде" деген сөздер "үшінші
тоқсанда" деген сөздермен ауыстырылсын.
Премьер-Министр
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 19 марта 2002 года N 15
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 11 июня 2002 года N 74-р
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 19
марта 2002 года N 15
R020015_
"О создании рабочей группы для рассмотрения
вопроса по урегулированию отношений между Республикой Казахстан и группой
компаний "Айзенберг" следующие изменения:
1) в пункте 1:
ввести в состав рабочей группы для рассмотрения вопроса по
урегулированию отношений между Республикой Казахстан и группой компаний
"Айзенберг":
Таскужина                   - начальника Управления внешних
Амангельды Шагатаевича        связей и инвестиций Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
Султанова                   - главного специалиста отдела
Муханбеткали Ахотовича        правового обеспечения Департамента
правовой и организационной работы
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан;
строку:
"Елекеев                    - вице-Министр юстиции Республики
Ирак Касымович                Казахстан, заместитель руководителя"
изложить в следующей редакции:
"Елекеев                    - вице-Министр юстиции Республики
Ирак Касымович                Казахстан, руководитель";
вывести из указанного состава Нуркиянова Толеухана Мураткановича,
Сахари Дидара Белгибайулы;
2) в пункте 2 слова "срок до 5 апреля" заменить словами "третьем
квартале".
Премьер-Министр
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)