Қазақстан халықтары Ассамблеясының тоғызыншы сессиясын өткізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімі. 2002 жылғы 1 қараша N 170-ө
Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан халықтары Ассамблеясының тоғызыншы сессиясын шақыру туралы" 2002 жылғы 9 қазандағы N 351 өкіміне сәйкес:
1. Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат және қоғамдық келісім министрлігі 2002 жылғы 15 қарашада Астана қаласында Қазақстан халықтары Ассамблеясының тоғызыншы сессиясын (бұдан әрі -
Сессия) өткізуді ұйымдастырсын.
2. Сессияны өткізу жөніндегі іс-шараларды қаржыландыру 2002 жылға арналған республикалық бюджетте 38 "Мемлекеттік тілді және басқа тілдерді дамыту" бағдарламасы бойынша Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат және қоғамдық келісім министрлігіне көзделген қаражаттың есебінен және шегінде жүзеге асырылсын.
3. Облыстардың және Алматы қаласының әкімдеріне Сессияға қатысушылардың іссапар шығыстарын тиісті жергілікті бюджеттердің қаражаты есебінен қаржыландыруды қамтамасыз ету ұсынылсын.
Премьер-Министр

О проведении девятой сессии Ассамблеи народов Казахстана
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 1 ноября 2002 года N 170-р
В соответствии с распоряжением Президента Республики Казахстан от 9 октября 2002 года N 351 "О созыве девятой сессии Ассамблеи народов Казахстан":
1. Министерству культуры, информации и общественного согласия Республики Казахстан организовать проведение девятой сессии Ассамблеи народов Казахстана (далее - Сессия) 15 ноября 2002 года в городе Астане.
2. Финансирование мероприятий по проведение Сессии осуществить за счет и в пределах средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2002 год Министерству культуры, информации и общественного согласия Республики Казахстан по программе 38 "Развитие государственного и других языков".
3. Рекомендовать акимам областей и города Алматы обеспечить финансирование командировочных расходов участников Сессии за счет средств соответствующих местных бюджетов.
Премьер-Министр