Пауэрлифтингтен Азия чемпионатын өткiзу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2003 жылғы 14 сәуірдегі N 57-ө өкімі
1. Қазақстан Республикасының Туризм және спорт жөнiндегi агенттiгiнiң 2003 жылғы 30 сәуiр - 4 мамырда Алматы қаласында пауэрлифтингтен Азия чемпионатын (бұдан әрi - Чемпионат) өткiзу туралы ұсынысы қабылдансын.
2. Қоса берiлiп отырған Чемпионатты дайындау және өткiзу жөнiндегi ұйымдастыру комитетiнiң құрамы бекiтiлсiн.
3. Қазақстан Республикасының Туризм және спорт жөнiндегi агенттiгi Қазақстан Республикасының бодибилдинг, пауэрлифтинг және фитнес федерациясымен бiрлесiп, Чемпионатты ұйымдастыруды және өткiзудi қамтамасыз етсiн.
4. Алматы қаласының әкiмi Балуан Шолақ атындағы Спорт және мәдениет сарайын беруге, Чемпионатқа қатысушылардың тұруы мен тамақтануын ұйымдастыруға жәрдем көрсетсiн.
5. Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi Қазақстан Республикасының Туризм және спорт жөнiндегi агенттiгi ұсынған тiзiм бойынша Чемпионатқа қатысушылардың және ресми адамдардың келу және кету құжаттарын ресiмдеуге жәрдем көрсетсiн.
6. Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi жарысқа қатысушыларды, ресми адамдарды, өкiлдер мен төрешiлердi көлiктiң барлық түрiмен күтiп алуды және жөнелтудi қамтамасыз етсiн.
7. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлiгi Чемпионатқа қатысушыларға медициналық қызмет көрсетудi қамтамасыз етсiн.
8. Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi Чемпионатқа қатысушылар тұратын және жарыс өтетiн жерлерiнде қоғамдық тәртiптi сақтауды және қауiпсiздiктi қамтамасыз етсiн.
9. Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат және қоғамдық келiсiм министрлiгi Чемпионатқа дайындық пен оның өткiзiлу барысын бұқаралық ақпарат құралдарында жариялауды қамтамасыз етсiн.
10. Чемпионатты дайындау мен өткiзу жөнiндегi iс-шараларды қаржыландыруды 2003 жылға арналған республикалық және жергiлiктi бюджеттерде көзделген қаражат шегiнде көрсетiлген iс-шаралардың орындалуына жауапты тиiстi мемлекеттiк органдармен-бағдарламалардың әкiмшiлерiмен жүзеге асырсын.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
2003 жылғы 14 сәуірдегі
N 57 өкiмiмен
бекiтiлген
Пауэрлифтингтен Азия чемпионатын дайындау және
өткiзу жөнiндегi ұйымдастыру комитетiнiң
ҚҰРАМЫ
Тұрлыханов             - Қазақстан Республикасының Туризм және
Дәулет Болатұлы          спорт жөнiндегі агенттiгiнiң төрағасы,
төраға
Мерғалиев              - Қазақстан Республикасының бодибилдинг,
Болат Кәкiмұлы           пауэрлифтинг және фитнес федерациясының
президентi, төрағаның орынбасары
(келiсiм бойынша)
Ұйымдастыру комитетiнiң мүшелерi
Әлiмбекова             - Қазақстан Республикасының Туризм және
Гүлнәр Смәдiлқызы        спорт жөнiндегi агенттiгi экономика және
қаржы бөлiмiнiң бастығы
Айдарханов             - Қазақстан Республикасының Денсаулық
Арман Тергеуұлы          сақтау вице-министрi
Жанпейiсов             - Қазақстан Республикасының
Қайыргелдi Мәсiғұтұлы    пауэрлифтингтен мемлекеттiк
жаттықтырушысы (келiсiм бойынша)
Захарьин               - Балуан Шолақ атындағы Спорт және
Юрий Кузьмич             мәдениет сарайының директоры
(келiсiм бойынша)
Коржов                 - Қазақстан Республикасының бодибилдинг,
Сергей Васильевич        пауэрлифтинг және фитнес федерациясының
бас хатшысы (келiсiм бойынша)
Қоңырбаев              - Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер
Уәлихан Сиянбекұлы       министрлiгiнiң Консулдық қызмет
департаментiнiң директоры
Қанағатов              - Қазақстан Республикасының Туризм және
Елсияр Баймұхаметұлы     спорт жөнiндегi агенттiгi төрағасының
орынбасары
Лавриненко             - Қазақстан Республикасының Көлiк және
Юрий Иванович            коммуникациялар бiрiншi вице-министрi
Отто                   - Қазақстан Республикасының Iшкi iстер
Иван Иванович            вице-министрi
Рябченко               - Қазақстан Республикасының Мәдениет,
Олег Григорьевич         ақпарат және қоғамдық келiсiм бiрiншi
вице-министрi
Төкеев                 - Қазақстан Республикасының Туризм және
Серiк Адамұлы            спорт жөнiндегi агенттiгi Ұлттық штаттық
командалары және спорт резервi
дирекциясының басшысы

О проведении чемпионата Азии по пауэрлифтингу
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 14 апреля 2003 года N 57-p
1. Принять предложение Агентства Республики Казахстан по туризму и спорту о проведении с 30 апреля по 4 мая 2003 года в городе Алматы чемпионата Азии по пауэрлифтингу (далее - Чемпионат).
2. Утвердить прилагаемый состав Организационного комитета по подготовке и проведению Чемпионата.
3. Агентству Республики Казахстан по туризму и спорту совместно с федерацией бодибилдинга, пауэрлифтинга и фитнеса Республики Казахстан обеспечить организацию и проведение Чемпионата.
4. Акиму города Алматы оказать содействие в предоставлении Дворца спорта и культуры имени Балуана Шолака, организации проживания и питания участников Чемпионата.
5. Министерству иностранных дел Республики Казахстан оказать содействие в оформлении въездных и выездных документов участникам и официальным лицам Чемпионата по списку, представленным Агентством Республики Казахстан по туризму и спорту.
6. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан обеспечить прием и отправку участников, официальных лиц, представителей и судей соревнований всеми видами транспорта.
7. Министерству здравоохранения Республики Казахстан обеспечить участников Чемпионата медицинским обслуживанием.
8. Министерству внутренних дел Республики Казахстан обеспечить общественный порядок и безопасность участников Чемпионата в местах проживания и проведения соревнований.
9. Министерству культуры, информации и общественного согласия Республики Казахстан обеспечить освещение хода подготовки и проведения Чемпионата в средствах массовой информации.
10. Финансирование мероприятий по подготовке и проведению Чемпионата осуществить в пределах средств, предусмотренных в республиканском и местных бюджетах на 2003 год соответствующим государственным органам-администраторам программ, ответственным за исполнение указанных мероприятий.
Премьер-Министр
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 14 апреля 2003 года N 57
Состав
организационного комитета по подготовке и проведению
чемпионата Азии по пауэрлифтингу
Турлыханов                 - Председатель Агентства
Даулет Болатович             Республики Казахстан по туризму
и спорту, председатель
Мергалиев                  - президент федерации
Булат Хакимович              бодибилдинга, пауэрлифтинга и
фитнеса Республики Казахстан,
заместитель председателя (по
согласованию)
Члены организационного комитета
Алимбекова                 - начальник финансово-
Гульнар Смадиловна           экономического отдела Агентства
Республики Казахстан по туризму и
спорту
Айдарханов                 - вице-министр здравоохранения
Арман Тергеуович             Республики Казахстан
Жанпеисов                  - государственный тренер Республики
Каиргельды Масыгутович       Казахстан по пауэрлифтингу
(по согласованию)
Захарьин                   - директор дворца спорта и культуры
Юрий Кузьмич                 имени Балуана Шолака (по согласованию)
Конурбаев                  - директор Департамента консульской
Валихан Сиянбекович          службы Министерства иностранных
дел Республики Казахстан
Коржов                     - генеральный секретарь федерации
Сергей Васильевич            бодибилдинга, пауэрлифтинга и
фитнеса Республики Казахстан
(по согласованию)
Канагатов                  - заместитель Председателя Агентства
Елсияр Баймухамедович        Республики Казахстан по туризму и
спорту
Лавриненко                 - первый вице-министр транспорта и
Юрий Иванович                коммуникаций Республики Казахстан
Отто                       - вице-министр внутренних дел
Иван Иванович                Республики Казахстан
Рябченко                   - первый вице-министр культуры,
Олег Григорьевич             информации и общественного
согласия Республики Казахстан
Тукиев                     - руководитель Дирекции штатных
Серик Адамович               национальных команд и спортивного
резерва Агентства Республики
Казахстан по туризму и спорту