2003 жылғы 5-6 маусымдаа "Оқжетпес" санаторийіндe Қазақстан Республикасы Президентiнің жанындағы Шетелдiк инвесторлар кеңесінің 9-мәжілiсiн дайындау және өткізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2003 жылғы 3 маусымдағы N 114-ө өкімі
Қазақстан Республикасындағы инвестициялық ахуалды одан әрi жақсарту мақсатында:
1. Қазақстан Республикасы Президентiнiң жанындағы Шетелдiк инвесторлар кеңесiнің 9-мәжiлiсi (бұдан әрi - мәжiлiс) 2003 жылғы 5-6 маусымда Қазақстан Республикасы Президентiнің Іс басқармасы Медициналық орталығының "Оқжетпес" санаторийiнде (Ақмола облысы, Бурабай поселкесi) өткiзiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрлiгі мәжiлiстi дайындау және өткiзу жөнінде ұйымдастыру iс-шараларын қамтамасыз етсін.
3. Қазақстан Республикасы Президентiнің Іс басқармасы (келiсiм бойынша):
мәжiлiс мүшелерiн және бiрге жүретiн адамдарды орналастыру, тамақтандыру, техникалық жарақтандыру, оларға медициналық және көлiктiк қызметтер көрсету жөнінде қажеттi шаралар қабылдасын;
мәжiлiстi өткiзуге арналған шығыстарды 2003 жылға арналған республикалық бюджетте "Ресми делегацияларға қызмет көрсету" бағдарламасы бойынша көзделген қаражат есебiнен қаржыландыруды қамтамасыз етсiн.
4. Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi, Қазақстан Республикасы Президентiнің Күзет қызметi (келiсiм бойынша), Қазақстан Республикасының Ұлттық қауiпсiздiк комитетi (келiсiм бойынша) мәжiлiске қатысушылардың әуежайлардағы және баратын, тұратын орындарындағы қауiпсiздiгiн, сондай-ақ баратын бағыттары бойынша бiрге жүрудi қамтамасыз етсін.
5. Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi Астана - Бурабай курорты - Астана бағыты бойынша арнайы литерлiк поезд ұйымдастырсын. Жолаушылардың жол жүруiн және поезда тамақтануын ұйымдастыру жөнiндегi шығыстар "Қазақстан темiр жолы" ҰК ЖАҚ-тың есебiне жатқызылсын.
6. Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат және қоғамдық келiсiм министрлiгi мәжiлiстің бұқаралық ақпарат құралдарында жариялануын қамтамасыз етсiн.
7. Қазақстан Республикасының Республикалық ұланы (келiсiм бойынша) Астана қаласының әкiмдiгiмен бiрлесiп, концерттiк бағдарлама өткiзудi ұйымдастырсын.
8. Осы өкiмнiң орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрлiгiне жүктелсiн.
Премьер-Министр

О подготовке и проведении 5-6 июня 2003 года 9-го заседания Совета иностранных инвесторов при Президенте Республики Казахстан в санатории "Ок-Жетпес"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 3 июня 2003 года N 114-p
В целях дальнейшего улучшения инвестиционного климата в Республике Казахстан:
1. Провести 5-6 июня 2003 года 9-е заседание Совета иностранных инвесторов при Президенте Республики Казахстан (далее - заседание) в санатории "Ок-Жетпес" Медицинского центра Управления делами Президента Республики Казахстан (п. Боровое, Акмолинской области).
2. Министерству индустрии и торговли Республики Казахстан обеспечить организационные мероприятия по подготовке и проведению заседания.
3. Управлению делами Президента Республики Казахстан (по согласованию):
принять необходимые меры по размещению, питанию, техническому оснащению, медицинскому и транспортному обслуживанию членов заседания и сопровождающих лиц;
обеспечить финансирование расходов на проведение заседания за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2003 год по программе "Обслуживание официальных делегаций".
4. Министерству внутренних дел Республики Казахстан, Службе охраны Президента Республики Казахстан (по согласованию), Комитету национальной безопасности Республики Казахстан (по согласованию) обеспечить безопасность участников заседания в аэропортах и местах проживания, посещения, а также сопровождение по маршрутам следования.
5. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан организовать специальный литерный поезд по маршруту Астана - курорт Боровое - Астана. Расходы по организации проезда и питания пассажиров в поезде отнести за счет ЗАО "НК "Казакстан темiр жолы".
6. Министерству культуры, информации и общественного согласия Республики Казахстан обеспечить освещение заседания в средствах массовой информации.
7. Республиканской гвардии Республики Казахстан (по согласованию) совместно с акиматом города Астаны организовать проведение концертной программы.
8. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Министерство индустрии и торговли Республики Казахстан.
Премьер-Министр