Химиялық қаруды әзiрлеуге, өндiруге, жинақтау мен қолдануға тыйым салу және оны жою туралы конвенция ережелерiнiң Қазақстан Республикасында сақталуын қамтамасыз ету жөнiндегі ведомствоаралық жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2003 жылғы 11 маусымдағы N 125-ө өкімі
1999 жылғы 24 маусымдағы Қазақстан Республикасының Заңымен бекiтiлген 1993 жылғы Химиялық қаруды әзiрлеуге, өндiруге, жинақтау мен қолдануға тыйым салу және оны жою туралы конвенцияның (бұдан әрi - Конвенция) ережелерiнiң Қазақстан Республикасында сақталуын қамтамасыз ету жөнiндегi ұсыныстарды әзiрлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамда ведомствоаралық жұмыс тобы құрылсын:
Әшiмов                        - Қазақстан Республикасының
Нұрғали Сәдуақасұлы             Энергетика және минералдық
ресурстар бiрiншi вице-министрi,
жетекшi
Capмұрзина                    - Қазақстан Республикасының
Раушан Ғайсақызы                Энергетика және минералдық
ресурстар министрлiгi
Технологиялық даму және
мемлекеттiк активтердi басқару
департаментiнiң директоры,
жетекшiнiң орынбасары
Әбдiрахымова                  - Қазақстан Республикасының
Айжамал Рахметоллақызы          Энергетика және минералдық
ресурстар министрлiгi
Технологиялық даму және
мемлекеттiк активтердi басқару
департаментiнiң мұнай-химия
өнеркәсiбi бөлiмiнiң бас маманы,
хатшы
Ким                           - Қазақстан Республикасының
Афанасий Григорьевич            Төтенше жағдайлар жөнiндегi
агенттiгi Ұйымдастыру-бақылау
және кадр жұмысы департаментiнiң
директоры - Астана қаласы
бойынша жедел топтың бастығы
Әбдiрахманов                  - Қазақстан Республикасының Ауыл
Мұхтар Айдарханұлы              шаруашылығы министрлiгі
Өсiмдiктердi қорғау департаментi
директорының орынбасары
Әбiлхайыров                   - Қазақстан Республикасы Бiлiм және
Дәрмен Қаратайұлы               ғылым министрлiгiнiң Ғылым
департаментiнiң болжау және
ғылыми-техникалық бағдарламаларды
дамыту және инновациялық
қызмет басқармасының бастығы
Әзiмова                       - Қазақстан Республикасының Әдiлет
Эльвира Әбiлқасымқызы           министрлiгi Заңнама
департаментінің халықаралық
құқық басқармасының бастығы
Байкенжина                    - Қазақстан Республикасының
Әлия Құрманқызы                 Экономика және бюджеттiк
жоспарлау министрлiгi Салалық
органдар шығыстарын жоспарлау
департаментінің өнеркәсiп, құрылыс,
көлiк және коммуникациялар
басқармасы бастығының орынбасары
Байсақов                      - Қазақстан Республикасының
Марат Сатыбалдыұлы              Қорғаныс министрлiгi Қарулы
Күштерi радиациялық, химиялық
және биологиялық қорғау әскерлерi
бас басқармасының бастығы
Байсуанов                     - Қазақстан Республикасы Сыртқы
Арман Әбiлмәжiнұлы              iстер министрлiгiнiң Көп жақты
ынтымақтастық департаментi
халықаралық қауіпсіздік
басқармасының бастығы
Бекеев                        - Қазақстан Республикасының
Әдiлетбек Төлендiұлы            Қоршаған ортаны қорғау
министрлiгi Мемлекеттiк бақылау
департаментінің қоршаған ортаны
қорғауды мемлекеттiк бақылау
басқармасының бастығы
Елемесов                      - Қазақстан Республикасының Iшкi
Еркебұлан Ғалымұлы              iстер министрлiгi арнайы полиция
басқармасының бастығы
Жақатаев                      - Қазақстан Республикасының
Еркiн Исаханұлы                 Индустрия және сауда министрлiгi
Экспорттық бақылау және экспорт
пен импортты лицензиялау
басқармасының бастығы
Жақыпбаев                     - Қазақстан Республикасының Ауыл
Нихмат Хамитұлы                 шаруашылығы министрлiгi Ветеринария
департаментiнiң эпизодты
мониторинг және ветеринариялық
iс-шаралар басқармасының бастығы
Шарбақов                      - Қазақстан Республикасының
Алтай Жиенбайұлы                Денсаулық сақтау министрлiгi
санитарлық-гигиеналық қадағалау
басқармасының бастығы
Талько                        - Қазақстан Республикасының Көлiк
Сергей Романович                және коммуникациялар министрлiгi
Темiр жол көлiгi департаментiнiң
тасымалдау процесiн реттеу
басқармасының бастығы
Таубаев                       - Қазақстан Республикасы Ұлттық
Мұрат Ақатайұлы                 қауiпсiздiк комитетiнiң басқарма
бастығы (келiсiм бойынша)
Aбaуoв                        - Қазақстан Республикасы Индустрия
Мұхаметжан Мейрамұлы            және сауда министрлiгi Өнеркәсiп
салалары департаменті базалық
салалар басқармасы бастығының
орынбасары
Еркебай                       - Қазақстан Республикасының Бас
Бақытжан Уәлиұлы                прокуратурасы Алдын ала тергеу
және анықтау заңдылығын
қадағалау жөнiндегi департаментiнiң
бөлiм бастығы
(келiсiм бойынша)
Хайдарғалиева                 - Қазақстан Республикасы
Шолпан Ахметқызы                Энергетика және минералдық
ресурстар министрлiгi Технологиялық
даму және мемлекеттiк активтердi
басқару департаментi мұнай-химия
өнеркәсiбi бөлiмiнiң бастығы

О создании Межведомственной рабочей группы по обеспечению соблюдения в Республике Казахстан положений Конвенции о запрещении разработки, производства, накопления и применения химического оружия и о его уничтожении
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 11 июня 2003 года N 125-р
В целях выработки предложений по обеспечению соблюдения в Республике Казахстан положений Конвенции о запрещении разработки, производства, накопления и применения химического оружия и о его уничтожении от 1993 года (далее - Конвенция), ратифицированной Законом Республики Казахстан от 24 июня 1999 года:
1. Создать Межведомственную рабочую группу в следующем составе:
Ашимов Нургали Садвакасович   - первый вице-министр энергетики и
минеральных ресурсов Республики
Казахстан, руководитель
Сармурзина Раушан Гайсиевна   - директор Департамента
технологического развития и
управления государственными
активами Министерства энергетики
и минеральных ресурсов
Республики Казахстан, заместитель
руководителя
Абдрахимова                   - главный специалист отдела
Айжамал Рахматуллаевна          нефтехимической промышленности
Департамента технологического
развития и управления
государственными активами
Министерства энергетики и
минеральных ресурсов Республики
Казахстан, секретарь
Ким Афанасий Григорьевич      - директор Департамента
организационно-контрольной и
кадровой работы - начальник
оперативной группы по городу Астане
Агентства Республики Казахстан по
чрезвычайным ситуациям
Абдрахманов                   - заместитель директора Департамента
Мухтар Айдарханович             защиты растений Министерства
сельского хозяйства Республики
Казахстан
Абулхаиров                    - начальник управления
Дармен Каратаевич               прогнозирования и развития научно-
технических программ и
инновационной деятельности
Департамента науки Министерства
образования и науки Республики
Казахстан
Азимова                       - начальник управления международного
Эльвира Абилхасимовна           права Департамента законодательства
Министерства юстиции Республики
Казахстан
Байгенжина Алия Курмановна    - заместитель начальника управления
промышленности, строительства,
транспорта и коммуникаций
Департамента планирования расходов
отраслевых органов Министерства
экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан
Байсаков                      - начальник главного управления
Марат Сатыбалдинович            войск радиационной, химической и
биологической защиты Вооруженных
Сил Министерства обороны
Республики Казахстан
Байсуанов                     - начальник управления международной
Арман                           безопасности Департамента
Абильмажинович                  многостороннего сотрудничества
Министерства иностранных дел
Республики Казахстан
Бекеев Адлетбек Толендиевич   - начальник управления
государственного контроля за
охраной окружающей среды
Департамента государственного
контроля Министерства охраны
окружающей среды Республики
Казахстан
Елемисов Еркебулан Галимович  - начальник управления специальной
полиции Министерства внутренних дел
Республики Казахстан
Жакатаев Еркен Исаханович     - начальник управления экспортного
контроля и лицензирования экспорта
и импорта Министерства индустрии
и торговли Республики Казахстан
Жакупбаев Нихмат Хамитович    - начальник управления эпизодического
мониторинга и ветеринарных
мероприятий Департамента ветеринарии
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан
Шарбаков Алтай Жиенбаевич     - начальник управления санитарно-
гигиенического надзора Министерства
здравоохранения Республики Казахстан
Талько Сергей Романович       - начальник управления регулирования
перевозочного процесса Департамента
железнодорожного транспорта
Министерства транспорта и
коммуникаций Республики Казахстан
Таубаев Мурат Акатаевич       - начальник управления Комитета
национальной безопасности
Республики Казахстан
(по согласованию)
Абауов Мухамеджан Мейрамович  - заместитель начальника управления
базовых отраслей Департамента
отраслей промышленности
Министерства индустрии и торговли
Республики Казахстан
Еркебай Бахытжан Уалиулы      - начальник отдела Департамента по
надзору за законностью
предварительного следствия и
дознания Генеральной прокуратуры
Республики Казахстан
(по согласованию)
Хайдаргалиева                 - начальник отдела нефтехимической
Шолпан Ахметовна                промышленности Департамента
технологического развития и
управления государственными
активами Министерства энергетики
и минеральных ресурсов Республики
Казахстан

2. Ведомствоаралық жұмыс тобы Конвенция ережелерiнiң Қазақстан Республикасында сақталуын қамтамасыз ету жөнiндегi ұсыныстарын әзiрлесiн және оларды 2003 жылғы 1 желтоқсанға дейiнгi мерзiмде Қазақстан Республикасының Yкiметiне ұсынсын.
Премьер-Министр

2. Межведомственной рабочей группе выработать и представить в срок до 1 декабря 2003 года в Правительство Республики Казахстан предложения по обеспечению соблюдения в Республике Казахстан положений Конвенции.
Премьер-Министр