Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң бағдарламасы туралы баяндаманы дайындау жөнiндегі жұмыс тобы туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2003 жылғы 17 маусымдағы N 130-ө өкімі. Күші жойылды - ҚР Премьер-Министрінің 2007.05.23. N 135 өкімімен.
Қазақстан Республикасы Конституциясының  53-бабының 6) тармақшасына, "Қазақстан Республикасының Үкiметi туралы" Қазақстан Республикасы Конституциялық Заңының  7-бабының 1-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң бағдарламасын Қазақстан Республикасының Парламентiне ұсыну үшiн ол туралы баяндаманы дайындау мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Павлов                  - Қазақстан Республикасы
Александр Сергеевич       Премьер-Министрiнiң бiрiншi орынбасары,
жетекшi
Келiмбетов              - Қазақстан Республикасының
Қайрат Нематұлы           Экономика және бюджеттiк жоспарлау
министрi, жетекшiнiң орынбасары
Андрющенко              - Қазақстан Республикасы Индустрия
Александр Иванович        және сауда бiрiншi вице-министрiнiң
мiндетiн атқарушы
Әшiмов                  - Қазақстан Республикасы
Нұрғали Сәдуақасұлы       Энергетика және минералдық ресурстар
бiрiншi вице-министрiнiң
мiндетiн атқарушы
Мұтанов                 - Қазақстан Республикасы Бiлiм
Ғалымқайыр Мұтанұлы       және ғылым бiрiншi вице-министрiнiң
мiндетiн атқарушы
Айдарханов              - Қазақстан Республикасы
Арман Тергеуұлы           Денсаулық сақтау вице-министрінің
міндетiн атқарушы
Дүйсенова               - Қазақстан Республикасы Еңбек
Тамара Босымбекқызы       және халықты әлеуметтік қорғау
вице-министрінің міндетін атқарушы
Қошанов                 - Қазақстан Республикасы Көлiк
Ерлан Жақанұлы            және коммуникациялар вице-министрінің
міндетін атқарушы
Мусина                  - Қазақстан Республикасы Ауыл
Лилия Сәкенқызы           шаруашылығы вице-министрiнiң
міндетін атқарушы
Орынбаев                - Қазақстан Республикасы
Ербол Тұрмаханұлы         Экономика және бюджеттік жоспарлау
вице-министрiнiң мiндетін атқарушы
Рахметов                - Қазақстан Республикасы Қаржы
Нұрлан Құсайынұлы         вице-министрінің міндетін атқарушы
Шамсутдинов             - Қазақстан Республикасы Әдiлет
Ринат Шарафутдинович      вице-министрінің міндетін атқарушы
Мусенова                - Қазақстан Республикасы
Галина Акаевна            Экономика және бюджеттiк
жоспарлау министрлiгiнiң
Департамент директоры, хатшы.
2. Жұмыс тобы:
бiр апта мерзiмде Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң бағдарламасы туралы баяндаманың жобасын дайындасын және Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң қарауына ұсынсын;
жұмыс тобына орталық атқарушы органдардың мамандарын тарту және баяндаманың жобасын әзiрлеу үшiн қажеттi материалдарды алу құқығы берiлсiн.

О рабочей группе по подготовке доклада о Программе Правительства Республики Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 17 июня 2003 года N 130-р. Утратило силу распоряжением Премьер-Министра Республики Казахстан от 23 мая 2007 г. N 135-р
Сноска. Распоряжение Премьер-Министра РК от 17 июня 2003 года N 130-р утратило силу распоряжением Премьер-Министра РК от 23 мая 2007 г. N  135-р .
В соответствии с подпунктом 6)  статьи 53 Конституции Республики Казахстан, пунктом 1  статьи 7 Конституционного закона Республики Казахстан "О Правительстве Республики Казахстан" и в целях подготовки доклада о Программе Правительства Республики Казахстан для представления его Парламенту Республики Казахстан:
1. Образовать рабочую группу в следующем составе:
Павлов Александр Сергеевич    - Первый заместитель Премьер-
Министра Республики Казахстан,
руководитель
Келимбетов Кайрат Нематович   - Министр экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан,
заместитель руководителя
Андрющенко Александр Иванович - и.о. первого вице-министра
индустрии и торговли Республики
Казахстан
Ашимов Нургали Садвакасович   - и.о. первого вице-министра
энергетики и минеральных ресурсов
Республики Казахстан
Мутанов Галимкаир Мутанович   - и.о. первого вице-министра
образования и науки Республики
Казахстан
Айдарханов Арман Тергеуович   - и.о. вице-министра здравоохранения
Республики Казахстан
Дуйсенова Тамара Босымбековна - и.о. вице-министра труда и
социальной защиты населения
Республики Казахстан
Кошанов Ерлан Жаканович       - и.о. вице-министра транспорта и
коммуникаций Республики Казахстан
Мусина Лилия Сакеновна        - и.о. вице-министра сельского
хозяйства Республики Казахстан
Орынбаев Ербол Турмаханович   - и.о. вице-министра экономики и
бюджетного планирования Республики
Казахстан
Рахметов Нурлан Кусаинович    - и.о. вице-министра финансов
Республики Казахстан
Шамсутдинов                   - и.о. вице-министра юстиции
Ринат Шарафутдинович            Республики Казахстан
Мусенова Галина Акаевна       - директор Департамента Министерства
экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан, секретарь.
2. Рабочей группе:
подготовить и представить в недельный срок на рассмотрение Правительства Республики Казахстан проект доклада о Программе Правительства Республики Казахстан;
предоставить право привлечения специалистов центральных исполнительных органов и получения необходимых материалов для разработки проекта доклада.

3. Қазақстан Республикасы орталық және жергілiктi атқарушы органдарының басшылары:
үш күн мерзiмде жұмыс тобына Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң бағдарламасы туралы баяндаманың жобасына енгiзу үшiн өздерiнiң ұсыныстарын берсiн;
жұмыс тобының талап етуi бойынша дереу қажеттi мамандарды жiберсiн және қосымша сұралатын материалдарды ұсынсын.
4. Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлiгi жұмыс тобының жұмыс органы болып белгiленсiн.
Премьер-Министр

3. Руководителям центральных и местных исполнительных органов Республики Казахстан:
в трехдневный срок представить рабочей группе свои предложения для включения в проект доклада о Программе Правительства Республики Казахстан;
по требованию рабочей группы незамедлительно направлять необходимых специалистов и представлять дополнительно запрашиваемые материалы.
4. Рабочим органом рабочей группы определить Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан.
Премьер-Министр