Германия Федеративтiк Республикасының федералдық канцлерi Герхард Шредердiң Қазақстан Республикасына ресми сапарын дайындау және өткiзу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2003 жылғы 29 қарашадағы N 296-ө өкімі
Қазақстан Республикасы мен Германия Федеративтiк Республикасы арасындағы екi жақты ынтымақтастықты нығайту және 2003 жылғы 4-5 желтоқсан кезеңiнде Астана қаласында Германия Федеративтiк Республикасының федералдық канцлерi Герхард Шредердiң Қазақстан Республикасына ресми сапарын дайындау және өткiзу жөнiндегi протоколдық-ұйымдастыру iс-шараларын қамтамасыз ету мақсатында:
1. Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi 2003 жылғы 4-5 желтоқсан кезеңiнде Астана қаласында Германия Федеративтiк Республикасының федералдық канцлерi Герхард Шредердiң Қазақстан Республикасына ресми сапарын (бұдан әрi - сапар) дайындау және өткiзу жөнiндегi протоколдық-ұйымдастыру iс-шараларын қамтамасыз етсiн.
2. Қазақстан Республикасы Президентiнiң Iс басқармасы (келiсiм бойынша):
қосымшаға сәйкес Германия Федеративтiк Республикасы ресми делегациясының мүшелерiн орналастыру, тамақтандыру және оларға көлiктiк қызмет көрсету жөнiнде қажеттi шаралар қабылдасын;
2003 жылға арналған республикалық бюджетте "Ресми делегацияларға қызмет көрсету" бағдарламасы бойынша көзделген қаражат есебiнен сапарды және бизнес-форумды өткiзуге жұмсалатын шығыстарды қаржыландыруды қамтамасыз етсiн.
3. Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi, Қазақстан Республикасы Президентiнiң Күзет қызметi (келiсiм бойынша), Қазақстан Республикасының Ұлттық қауiпсiздiк комитетi (келiсiм бойынша) Германия Федеративтiк Республикасының делегациясы мүшелерiнiң әуежайдағы, тұратын және болатын орындарындағы қауiпсiздiгiн, жүретiн бағыттары бойынша бiрге жүрудi, сондай-ақ екi арнайы ұшақты күзетудi қамтамасыз етсiн.
4. Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi белгiленген тәртiппен:
Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлiгiмен бiрлесiп, Германия Федеративтiк Республикасы федералдық канцлерiнiң екi арнайы ұшағының Қазақстан Республикасы аумағының үстiнен Астана қаласының әуежайына қонып ұшып өтуiн;
Астана қаласының әуежайында арнайы ұшақтарға техникалық қызмет көрсетудi, олардың тұрағын және жанармай құюды қамтамасыз етсiн.
5. Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрлiгi Қазақстан Республикасының және Германия Федеративтiк Республикасының мүдделi мемлекеттiк органдары өкiлдерiнiң, кәсiпкерлерiнiң қатысуымен бизнес-форумды ұйымдастырсын.
6. Қазақстан Республикасының Ақпарат министрлiгi сапардың бұқаралық ақпарат құралдарында жария етiлуiн қамтамасыз етсiн.

О подготовке и проведении официального визита федерального канцлера Федеративной Республики Германия Герхарда Шредера в Республику Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 29 ноября 2003 года N 296-p
В целях укрепления двустороннего сотрудничества между Республикой Казахстан и Федеративной Республикой Германия и обеспечения протокольно-организационных мероприятий по подготовке и проведению официального визита федерального канцлера Федеративной Республики Германия Герхарда Шредера в Республику Казахстан с 4 по 5 декабря 2003 года в городе Астане:
1. Министерству иностранных дел Республики Казахстан обеспечить протокольно-организационные мероприятия по подготовке и проведению официального визита федерального канцлера Федеративной Республики Германия Герхарда Шредера в Республику Казахстан с 4 по 5 декабря 2003 года в городе Астане (далее - визит).
2. Управлению делами Президента Республики Казахстан (по согласованию):
принять необходимые меры по размещению, питанию и транспортному обслуживанию членов официальной делегации Федеративной Республики Германия согласно приложению;
обеспечить финансирование расходов на проведение визита и бизнес-форума за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2003 год по программе "Обслуживание официальных делегаций".
3. Министерству внутренних дел Республики Казахстан, Службе охраны Президента Республики Казахстан (по согласованию), Комитету национальной безопасности Республики Казахстан (по согласованию) обеспечить безопасность членов делегации Федеративной Республики Германия в аэропорту, местах проживания и посещения, сопровождение по маршрутам следования, а также охрану двух специальных самолетов.
4. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан в установленном порядке обеспечить:
совместно с Министерством обороны Республики Казахстан пролет двух специальных самолетов федерального канцлера Федеративной Республики Германия над территорией Республики Казахстан с посадкой в аэропорту города Астаны;
техническое обслуживание, стоянку и заправку специальных самолетов в аэропорту города Астаны.
5. Министерству индустрии и торговли Республики Казахстан организовать бизнес-форум с участием представителей заинтересованных государственных органов, предпринимателей Республики Казахстан и Федеративной Республики Германия.
6. Министерству информации Республики Казахстан обеспечить освещение визита в средствах массовой информации.

7. Астана қаласының әкiмi Германия Федеративтiк Республикасының делегациясын күтiп алу және шығарып салу жөнiндегi ұйымдастыру іс-шараларының орындалуын, Астана қаласының әуежайы мен көшелерiнiң безендiрiлуiн қамтамасыз етсiн.
8. Қазақстан Республикасының Республикалық ұланы (келiсiм бойынша) Астана қаласының әуежайында Германия Федеративтiк Республикасының федералдық канцлерiн күтiп алу мен шығарып салу рәсiмiне қатыссын, Қазақстан Республикасы Президентiнiң атынан қабылдау кезiнде концерттiк бағдарламаны ұйымдастырсын.
9. Осы өкiмнiң iске асырылуын бақылау Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгiне жүктелсiн.
Премьер-Mинистр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
2003 жылғы 29 қарашадағы
N 296 өкiмiне
қосымша
Германия Федеративтiк Республикасы ресми делегациясының мүшелерiн орналастыру, тамақтандыру және оларға көлiктiк қызмет көрсету жөнiндегi ұйымдастыру шаралары
1. Германия Федеративтiк Республикасының ресми делегациясының мүшелерiн және бiрге жүретiн адамдарды Астана қаласында 1+10 формат бойынша ("Окан Интерконтиненталь-Астана" қонақ үйi) орналастыру, тамақтандыру және оларға көлiктiк қызмет көрсету.
2. Қазақстан Республикасы Президентiнiң Күзет қызметi қызметкерлерiн "Окан Интерконтиненталь-Астана" қонақ үйiне орналастыру.
3. Баспа өнiмдерiн (бейдждер, автокөлiктерге арнайы рұқсатнамалар, куверттiк карталар, қабылдауға шақырулар) дайындау.
4. Германия Федеративтiк Республикасының делегация басшысы мен мүшелерi үшiн сыйлық және кәдейсыйлар сатып алу.
5. Германия Федеративтiк Республикасының делегациясын күтiп алу және шығарып салу кезiнде Астана қаласының әуежайында шай дастарханын ұйымдастыру.
6. Қазақстан Республикасының Президентi Н.Ә.Назарбаевтың атынан Германия Федеративтiк Республикасының федералдық канцлерi Г.Шредердiң құрметiне Астана қаласында ресми қабылдау ұйымдастыру.
7. Астана қаласында Қазақстан Республикасының және Германия Федеративтiк Республикасының iскер топтары өкiлдерiнiң қатысуымен бизнес-форум өткiзу үшiн iлеспе-аудармашылардың жұмысына ақы төлеу, қажеттi залды, слайд-проекторды, компьютерлердi, iлеспе аудармаға арналған жабдықтарды, құлақшаларды, микрофондарды жалға алу, кеңсе заттары мен минералдық сусынды сатып алу.
8. Ресми делегацияның мүшелерiне және бiрге жүретiн адамдарға медициналық қызмет көрсету.

7. Акиму города Астаны обеспечить выполнение организационных мероприятий по встрече и проводам делегации Федеративной Республики Германия, оформлению аэропорта и улиц города Астаны.
8. Республиканской гвардии Республики Казахстан (по согласованию) принять участие в церемонии встречи и проводов федерального канцлера Федеративной Республики Германия в аэропорту города Астаны, организовать концертную программу во время приема от имени Президента Республики Казахстан.
9. Контроль за реализацией настоящего распоряжения возложить на Министерство иностранных дел Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Приложение
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 29 ноября 2003 года N 296
Организационные меры
по размещению, питанию и транспортному обслуживанию членов
официальной делегации Федеративной Республики Германия
1. Размещение (гостиница "Окан Интерконтиненталь - Астана"), питание и транспортное обслуживание членов официальной делегации Федеративной Республики Германия и сопровождающих лиц по формату 1+10 в городе Астане.
2. Размещение сотрудников Службы охраны Президента Республики Казахстан в гостинице "Окан Интерконтиненталь - Астана".
3. Изготовление печатной продукции (бейджи, спецпропуска на автомобили, кувертные карты, пригласительные на прием).
4. Приобретение подарка и сувениров для главы и членов делегации Федеративной Республики Германия.
5. Организация чайного стола в аэропорту города Астаны при встрече и проводах делегации Федеративной Республики Германия.
6. Организация официального приема от имени Президента Республики Казахстан Н.А. Назарбаева в честь федерального канцлера Федеративной Республики Германия Г. Шредера в городе Астане.
7. Оплата работ переводчиков-синхронистов, аренды зала, слайд-проектора, компьютера, оборудования для синхронного перевода, наушников, микрофонов, приобретение канцелярских товаров и минеральной воды, необходимых для проведения бизнес-форума с участием представителей деловых кругов Республики Казахстан и Федеративной Республики Германия в городе Астане.
8. Медицинское обслуживание членов официальной делегации и сопровождающих лиц.