Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2003 жылғы 18 ақпандағы N 24-ө өкiмiне өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2003 жылғы 4 желтоқсандағы N 300-ө өкімі. Күші жойылды - ҚР Премьер-Министрінің 2004.12.30. N 383 өкімімен.
"Қазақстан Республикасында зейнетақымен қамсыздандыру туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 29 желтоқсандағы  Заңын iске асыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2003 жылғы 18 ақпандағы N 24-ө  өкiмiне мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетiлген өкiммен бекiтiлген "Қазақстан Республикасында зейнетақымен қамсыздандыру туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 29 желтоқсандағы Заңын iске асыру мақсатында Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң қабылдануы қажет кесiмдерiнiң тiзбесiнде:
реттiк нөмiрлерi 7, 8-жолдар алынып тасталсын.
Премьер-Министрдiң
мiндетiн атқарушы

О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 18 февраля 2003 года N 24-р
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 4 декабря 2003 года N 300-р. Утратило силу - распоряжением Премьер-Министра РК от 30 декабря 2004 года N 383-р (R040383)
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 18 февраля 2003 года N 24-р "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 29 декабря 2002 года "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "О пенсионном обеспечении в Республике Казахстан" следующие изменения:
в перечне актов Правительства Республики Казахстан, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан от 29 декабря 2002 года "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "О пенсионном обеспечении в Республике Казахстан", утвержденном указанным распоряжением:
строки, порядковые номера 7,8 исключить.
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра