Волейболдан әйелдер командалары арасында Азия Чемпионатын өткізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2003 жылғы 25 желтоқсандағы N 319-ө өкімі
1. Қазақстан Республикасы Туризм және спорт жөніндегі агенттігінің және Азия Волейбол конфедерациясының (AVC) 2004 жылғы 16-26 сәуірде Алматы қаласында волейболдан әйелдер командалары арасында Азия Чемпионатын өткізу туралы ұсынысы қабылдансын.
2. Қоса беріліп отырған волейболдан әйелдер командалары арасында Азия Чемпионатына (бұдан әрі - Азия Чемпионаты) дайындық пен оны өткізу жөніндегі ұйымдастыру комитетінің құрамы бекітілсін.
3. Қазақстан Республикасының Туризм және спорт жөніндегі агенттігі, Алматы қаласының әкімі Қазақстан Республикасының Волейбол федерациясымен келісім бойынша отырып, Азия Чемпионатына дайындықты және оны Алматы қаласында Балуан Шолақ атындағы спорт және мәдениет сарайында өткізуді қамтамасыз етсін.
4. Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі қоғамдық тәртіптің сақталуын, қатысушылар мен ресми адамдардың тұратын және жарыстар өтетін жерлердегі қауіпсіздігін, Азия Чемпионатына қатысушы шетел азаматтарының Алматы қаласының қонақ үйлерінде тіркелуін қамтамасыз етсін.
5. Қазақстан Республикасының Ақпарат министрлігі Азия Чемпионатына дайындық пен өткізу барысын бұқаралық ақпарат құралдарына кеңінен жариялауды қамтамасыз етсін.
6. Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникациялар министрлігі Азия Чемпионатына қатысушыларға көліктік қызмет көрсетуді қамтамасыз етуге жәрдем көрсетсін.
7. Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі Қазақстан Республикасының Туризм және спорт жөніндегі агенттігі берген тізім бойынша Азия Чемпионатына қатысушылар мен ресми адамдарға келу және кету құжаттарын ресімдеуге жәрдем көрсетсін.
8. "Волейболдан әйелдер командалары арасында V Азия Кубогын өткізу туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2003 жылғы 9 қаңтардағы N 2-ө өкімнің күші жойылды деп танылсын.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2003 жылғы 25 желтоқсандағы
N 319 өкімімен
бекітілген
Волейболдан әйелдер командалары арасында Азия Чемпионатына дайындық пен оны өткізу жөніндегі ұйымдастыру комитетінің құрамы
Тұрлыханов                      - Қазақстан Республикасы Туризм және
Дәулет Болатұлы                   спорт жөніндегі агенттігінің
төрағасы, төраға
Храпунов                        - Алматы қаласының әкімі, төрағаның
Виктор Вячеславович               орынбасары
Атамқұлов                       - Қазақстан Республикасы Волейбол
Ерлан Дүмшебайұлы                 федерациясының вице-президенті,
төрағаның орынбасары (келісім
бойынша)
Әбенов                          - Қазақстан Республикасы
Сұлтан Мұрашұлы                   Премьер-министрінің кеңесшісі
Баталов                         - Алматы облысы әкімнің орынбасары,
Амандық Ғаббасұлы                 Алматы қаласы мен Алматы облысы
Волейбол федерациясының басшысы
Гуськов                         - Қазақстан Республикасының Туризм
Юрий Петрович                     және спорт жөніндегі агенттігі
жоғары жетістіктер спорты және
спорт резерві басқармасының
бастығы
Досжан                          - Қазақстан Республикасының Ақпарат
Ардақ Дүкенбайұлы                 вице-министрі
Захарин                         - Балуан Шолақ атындағы Спорт және
Юрий Кузьмич                      мәдениет сарайының директоры
(келісім бойынша)
Зверьков                        - Қазақстан Республикасының Сыртқы
Вадим Павлович                    істер вице-министрі
Кан                             - Қазақстан Республикасының Волейбол
Юрий Павлович                     федерациясының бас хатшысы
(келісім бойынша)
Лавриненко                      - Қазақстан Республикасының Көлік
Юрий Иванович                     және коммуникациялар бірінші
вице-министрі
Отто                            - Қазақстан Республикасының Ішкі
Иван Иванович                     істер вице-министрі
Тәжібай                         - Қазақстан Республикасының Туризм
Бақытбек                          және спорт жөніндегі агенттігі
төрағасының бірінші орынбасары
Түкиев                          - Қазақстан Республикасы Туризм және
Серік Адамұлы                     спорт жөніндегі агенттігінің спорт
резервінің штаттық ұлттық
командалары дирекциясының басшысы

О проведении Чемпионата Азии по волейболу среди женских команд
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 25 декабря 2003 года N 319-р
1. Принять предложение Агентства Республики Казахстан по туризму и спорту и Азиатской конфедерации волейбола (AVC) о проведении с 16 по 26 апреля 2004 года в городе Алматы Чемпионата Азии по волейболу среди женских команд.
2. Утвердить прилагаемый состав Организационного комитета по подготовке и проведению Чемпионата Азии по волейболу среди женских команд (далее - Чемпионат Азии).
3. Агентству Республики Казахстан по туризму и спорту, акиму города Алматы по согласованию с Федерацией волейбола Республики Казахстан обеспечить подготовку и проведение Чемпионата Азии в городе Алматы во Дворце спорта и культуры имени Балуана Шолака.
4. Министерству внутренних дел Республики Казахстан обеспечить охрану общественного порядка, безопасность участников и официальных лиц в местах их проживания и проведения соревнования, регистрацию в гостиницах города Алматы иностранных граждан-участников Чемпионата Азии.
5. Министерству информации Республики Казахстан обеспечить широкое освещение в средствах массовой информации хода подготовки и проведения Чемпионата Азии.
6. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан оказать содействие в обеспечении транспортного обслуживания участников Чемпионата Азии.
7. Министерству иностранных дел Республики Казахстан оказать содействие в оформлении въездных и выездных документов участникам и официальным лицам Чемпионата Азии по списку, представленному Агентством Республики Казахстан по туризму и спорту.
8. Признать утратившим силу распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 9 января 2003 года N 2-р "О проведении V Кубка Азии по волейболу cpеди женских команд.
Премьер-Министр
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
25 декабря 2003 года N 319
Состав
Организационного комитета по подготовке и проведению
Чемпионата Азии по волейболу среди женских команд
Турлыханов Даулет Болатович      - Председатель Агентства
Республики Казахстан по туризму
и спорту, председатель
Храпунов Виктор Вячеславович     - аким города Алматы,
заместитель председателя
Атамкулов Ерлан Думшебаевич      - вице-президент Федерации
волейбола Республики Казахстан,
заместитель председателя
(по согласованию)
Абенов Султан Мурашевич          - советник Премьер-Министра
Республики Казахстан
Баталов Амандык Габбасович       - заместитель акима Алматинской
области, руководитель Федерации
волейбола города Алматы и
Алматинской области
Гуськов Юрий Петрович            - начальник управления спорта
высших достижений и спортивного
резерва Агентства Республики
Казахстан по туризму и спорту
Досжан Ардак Дукенбаевич         - вице-министр информации
Республики Казахстан
Захарин Юрий Кузьмич             - директор Дворца спорта и
культуры имени Балуана Шолака
(по согласованию)
Зверьков Вадим Павлович          - вице-министр иностранных
Республики Казахстан
Кан Юрий Павлович                - генеральный секретарь Федерации
волейбола Республики Казахстан
(по согласованию)
Лавриненко Юрий Иванович         - первый вице-министр транспорта
и коммуникаций Республики
Казахстан
Отто Иван Иванович               - вице-министр внутренних дел
Республики Казахстан
Тажибай Бакытбек                 - первый заместитель Председателя
Агентства Республики Казахстан
по туризму и спорту
Тукиев Серик Адамович            - руководитель дирекции штатных
национальных команд спортивного
резерва Агентства Республики
Казахстан по туризму и спорту