Чех Республикасының Вице-Премьер-Министрi - Сыртқы iстер министрi Цырил Свободаның Қазақстан Республикасына ресми сапарын дайындау және өткізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2004 жылғы 29 қаңтардағы N 22-ө өкімі
Қазақстан Республикасы мен Чех Республикасы арасындағы екi жақты ынтымақтастықты нығайту және 2004 жылғы 29-31 қаңтарда Астана қаласында Чех Республикасының Вице-Премьер-Министрi - Сыртқы iстер министрi Цырил Свободаның Қазақстан Республикасына ресми сапарын дайындау және өткiзу жөнiндегi протоколдық-ұйымдастыру iс-шараларын қамтамасыз ету мақсатында:
1. Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi мүдделi орталық және жергілiкті органдармен бiрлесiп, 2004 жылғы 29-31 қаңтарда Астана қаласында Чех Республикасының Вице-Премьер-Министрi  - Сыртқы iстер министрi Цырил Свободаның Қазақстан Республикасына ресми сапарын (бұдан әрi - сапар) дайындау және өткiзу жөнiндегі протоколдық-ұйымдастыру iс-шараларының орындалуын қамтамасыз етсiн;
қосымшаға сәйкес Чех Республикасы делегациясының мүшелерiн орналастыру, тамақтандыру және оларға көлiктiк қызмет көрсету жөнiнде қажеттi шаралар қабылдасын;
2004 жылға арналған республикалық бюджетте "Өкiлдiк шығындар" бағдарламасы бойынша көзделген қаражат есебiнен сапарды өткiзуге, соның iшiнде тұруға арналған 473565 (төрт жүз жетпiс үш мың бес жүз алпыс бес) теңге сомасындағы шығыстарды қаржыландыруды қамтамасыз етсiн.
2. Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгі, Қазақстан Республикасы Президентiнiң Күзет қызметi (келiсiм бойынша) Чех Республикасының делегациясы мүшелерiнiң әуежайлардағы, тұратын және болатын орындарындағы қауiпсiздiгiн, сондай-ақ жүретiн бағыттары бойынша бiрге жүрудi қамтамасыз етсiн.
3. Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi белгіленген тәртiппен:
Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлігімен бiрлесiп, Чех Республикасының Вице-Премьер-Министрi - Сыртқы iстер министрiнiң арнайы ұшағының Қазақстан Республикасының аумағы үстінен ұшып өтуiн, Астана қаласының әуежайына қонуын және ұшып шығуын;
Астана қаласының әуежайында арнайы ұшаққа техникалық қызмет көрсетудi, оның тұрағын және жанармай құюды қамтамасыз етсiн.
4. Қазақстан Республикасының Ақпарат министрлiгi сапардың бұқаралық ақпарат құралдарында жария етілуін қамтамасыз етсiн.
5. Астана қаласының әкiмi Чех Республикасының делегациясын күтіп алу және шығарып салу жөніндегі ұйымдастыру iс-шараларының орындалуын қамтамасыз етсiн.
6. Осы өкiмнiң iске асырылуын бақылау Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгiне жүктелсiн.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
2004 жылғы 29 қаңтардағы
N 22 өкiмiне
қосымша
Чех Республикасы ресми делегациясының мүшелерiн
орналастыру, тамақтандыру және оларға көлiктiк қызмет көрсету
жөнiндегi ұйымдастыру шаралары

О подготовке и проведении официального визита Вице-Премьер-Министра - Министра иностранных дел Чешской Республики Цырила Свободы в Республику Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 29 января 2004 года N 22-p
В целях укрепления двустороннего сотрудничества между Республикой Казахстан и Чешской Республикой и обеспечения протокольно-организационных мероприятий по подготовке и проведению официального визита Вице-Премьер-Министра - Министра иностранных дел Чешской Республики Цырила Свободы в Республику Казахстан с 29 по 31 января 2004 года в городе Астане:
1. Министерству иностранных дел Республики Казахстан совместно с заинтересованными центральными и местными органами обеспечить выполнение протокольно-организационных мероприятий по подготовке и проведению официального визита Вице-Премьер-Министра - Министра иностранных дел Чешской Республики Цырила Свободы в Республику Казахстан с 29 по 31 января 2004 года в городе Астане (далее - визит);
принять необходимые меры по размещению, питанию и транспортному обслуживанию членов делегации Чешской Республики согласно приложению;
обеспечить финансирование расходов на проведение визита, в том числе на проживание в сумме 473565 (четыреста семьдесят три тысячи пятьсот шестьдесят пять) тенге, за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2004 год по программе "Представительские затраты".
2. Министерству внутренних дел Республики Казахстан, Службе охраны Президента Республики Казахстан (по согласованию) обеспечить безопасность членов делегации Чешской Республики в аэропортах, местах проживания и посещения, а также сопровождение по маршрутам следования.
3. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан в установленном порядке обеспечить:
совместно с Министерством обороны Республики Казахстан пролет специального самолета Вице-Премьер-Министра - Министра иностранных дел Чешской Республики над территорией Республики Казахстан, посадку и вылет в аэропорту города Астаны;
техническое обслуживание, стоянку и заправку специального самолета в аэропорту города Астаны.
4. Министерству информации Республики Казахстан обеспечить освещение визита в средствах массовой информации.
5. Акиму города Астаны обеспечить выполнение организационных мероприятий по встрече и проводам делегации Чешской Республики.
6. Контроль за реализацией настоящего распоряжения возложить на Министерство иностранных дел Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Приложение
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 29 января 2004 года N 22
Организационные меры
по размещению, питанию и транспортному обслуживанию
членов официальной делегации Чешской Республики

1. Чех Республикасы ресми делегациясының мүшелерiн (1+5) және бiрге жүретiн адамдарды Астана қаласында "Окан Интерконтиненталь - Астана" қонақ үйiне орналастыру, тамақтандыру және оларға көлiктiк қызмет көрсету.
2. Қазақстан Республикасы Президентiнiң Күзет қызметi қызметкерлерiн "Окан Интерконтиненталь - Астана" қонақ үйiне орналастыру.
3. Баспа өнiмдерiн (бейдждер, автокөлiктерге арнайы рұқсатнамалар, куверттiк карталар, қабылдауға шақырулар) дайындау.
4. Чех Республикасы делегациясының басшысы мен мүшелерi үшiн сыйлық және кәдесыйлар сатып алу.
5. Чех Республикасы делегациясын Астана қаласының әуежайында күтiп алу және шығарып салу кезiнде шай дастарханын ұйымдастыру.
6. Қазақстан Республикасының Yкiметi атынан Чех Республикасының Вице-Премьер-Министрi - Сыртқы iстер министрi Цырил Свободаның құрметiне Астана қаласында ресми қабылдау ұйымдастыру.
7. Ресми делегацияның мүшелерiне және бiрге жүретiн адамдарға медициналық қызмет көрсету.

1. Размещение, питание и транспортное обслуживание членов официальной делегации Чешской Республики (1+5) и сопровождающих лиц в городе Астане в гостинице "Окан Интерконтиненталь-Астана".
2. Размещение сотрудников Службы охраны Президента Республики Казахстан в гостинице "Окан Интерконтиненталь-Астана".
3. Изготовление печатной продукции (бейджи, спецпропуска на автомобили, кувертные карты, пригласительные на прием).
4. Приобретение подарка и сувениров для главы и членов делегации Чешской Республики.
5. Организация чайного стола в аэропорту города Астаны при встрече и проводах делегации Чешской Республики.
6. Организация официального приема от имени Правительства Республики Казахстан в честь Вице-Премьер-Министра - Министра иностранных дел Чешской Республики Цырила Свободы в городе Астане.
7. Медицинское обслуживание членов официальной делегации и сопровождающих лиц.