Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2003 жылғы 14 тамыздағы N 173-ө өкіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2004 жылғы 27 ақпандағы N 52-ө өкімі. Күші жойылды - ҚР Премьер-Министрінің 2004.12.30. N 383 өкімімен.
"Ақпараттандыру, электрондық құжат және электрондық цифрлық қол қою саласындағы Қазақстан Республикасының заңнамалық кесімдерін іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2003 жылғы 14 тамыздағы N 173-ө  өкіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген өкіммен бекітілген Ақпараттандыру, электрондық құжат және электрондық цифрлық қол қою саласындағы Қазақстан Республикасының заңнамалық кесімдерін іске асыру мақсатында қабылдануы қажет Қазақстан Республикасының Үкіметі кесімдерінің тізбесінде:
"Орындалу мерзімі" деген бағандағы реттік нөмірі 1-жолдың 1) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"2004 жылғы қаңтар";
"Жауапты мемлекеттік органдар" деген бағандағы реттік нөмірі 1-жолдың 4) тармақшасы "ЭБЖМ" деген аббревиатурамен толықтырылсын;
"Орындалу мерзімі" деген бағандағы реттік нөмірі 2-жолдың 2) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"Ақпарат және ақпаратты қорғау туралы" Қазақстан Республикасының Заңы қабылданғаннан кейін".
Премьер-Министр

О внесении изменений и дополнения в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 14 августа 2003 года N 173-р
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 27 февраля 2004 года N 52-р. Утратило силу - распоряжением Премьер-Министра РК от 30 декабря 2004 года N 383-р (R040383)
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 14 августа 2003 года N 173-р "О мерах по реализации законодательных актов Республики Казахстан в сфере информатизации, электронного документа и электронной цифровой подписи" следующие изменения и дополнение:
в Перечне актов Правительства Республики Казахстан, принятие которых необходимо в целях реализации законодательных актов Республики Казахстан в сфере информатизации, электронного документа и электронной цифровой подписи, утвержденном указанным распоряжением:
графу "Сроки исполнения" подпункта 1) строки, порядковый номер 1, изложить в следующей редакции:
"январь 2004 года";
в графе "Ответственные государственные органы" подпункт 4) строки, порядковый номер 1, дополнить аббревиатурой "МЭБП";
графу "Сроки исполнения" подпункта 2) строки, порядковый номер 2, изложить в следующей редакции:
"после принятия Закона Республики Казахстан "Об информации и защите информации".
Премьер-Министр