Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2004 жылғы 2 маусымдағы N 164-ө өкіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2004 жылғы 30 шілдедегі N 213-ө Өкімі. Күші жойылды - ҚР Премьер-Министрінің 2004.12.30. N 383 өкімімен.
"Сауда қызметін реттеу туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2004 жылғы 2 маусымдағы N 164-ө  өкіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген өкіммен бекітілген "Сауда қызметін реттеу туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет Қазақстан Республикасы Үкіметінің нормативтік құқықтық кесімдерінің тізбесінде:
атауындағы "Қазақстан Республикасы Үкіметінің" деген сөздер алынып тасталсын;
реттік нөмірі 1-жолдың 4-бағаны мынадай редакцияда жазылсын: "2004 жылғы қыркүйек";
реттік нөмірі 2-жолдың 4-бағаны мынадай редакцияда жазылсын: "2004 жылғы қазан";
реттік нөмірлері 3 және 4-жолдар алынып тасталсын;
реттік нөмірі 5-жолдың 4-бағаны мынадай редакцияда жазылсын: "2004 жылғы тамыз";
реттік нөмірі 6-жолдың 4-бағаны мынадай редакцияда жазылсын: "2004 жылғы қыркүйек";
реттік нөмірі 7-жолдың 4-бағаны мынадай редакцияда жазылсын: "2004 жылғы қазан";
реттік нөмірі 8-жолдың 4-бағаны мынадай редакцияда жазылсын: "2004 жылғы қазан";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 9-жолмен толықтырылсын:
"9  Қазақстан Республикасы      Қазақстан      2004 жылғы      ИСМ
Үкіметінің 2002 жылғы      Республикасы     қыркүйек
12 қыркүйектегі  N 996        Үкіметінің
және 2002 жылғы              қаулысы
18 қарашадағы  N 1220
қаулыларына өзгерістер
мен толықтырулар енгізу
туралы                                                      ".
Премьер-Министр

О внесении изменений и дополнений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 2 июня 2004 года N 164-р
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 30 июля 2004 года N 213-р. Утратило силу - распоряжением Премьер-Министра РК от 30 декабря 2004 года N 383-р (R040383)
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 2 июня 2004 года N 164-р "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан "О регулировании торговой деятельности"следующие изменения и дополнения:
в перечне нормативных правовых актов Правительства Республики Казахстан, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан "О регулировании торговой деятельности", утвержденном указанным распоряжением:
в наименовании слова "Правительства Республики Казахстан" исключить;
графу 4 строки, порядковый номер 1, изложить в следующей редакции: "сентябрь 2004 года";
графу 4 строки, порядковый номер 2, изложить в следующей редакции: "октябрь 2004 года";
строки, порядковые номера 3 и 4, исключить;
графу 4 строки, порядковый номер 5, изложить в следующей редакции: "август 2004 года";
графу 4 строки, порядковый номер 6, изложить в следующей редакции: "сентябрь 2004 года";
графу 4 строки, порядковый номер 7, изложить в следующей редакции: "октябрь 2004 года";
графу 4 строки, порядковый номер 8, изложить в следующей редакции: "октябрь 2004 года";
дополнить строкой, порядковый номер 9, следующего содержания:
"9    О внесении изменений и       Постановление  сентябрь     МИТ
дополнений в постановления   Правительства  2004 года
Правительства Республики     Республики
Казахстан от 12 сентября     Казахстан
2002 года N 996 и от
18 ноября 2002 года N 1220                                   ".
Премьер-Министр