"Қазақстан Республикасының кейбір заң актілеріне табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың алдын алу мен оларды жою және өнеркәсіптік қауіпсіздік мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 15 маусымдағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2004 жылғы 13 тамыздағы N 225-ө Өкімі. Күші жойылды - ҚР Премьер-Министрінің 2004.12.30. N 383 өкімімен.
1. Қоса беріліп отырған "Қазақстан Республикасының кейбір заң актілеріне табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың алдын алу мен оларды жою және өнеркәсіптік қауіпсіздік мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 15 маусымдағы Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет Қазақстан Республикасы Үкіметінің нормативтік құқықтық кесімдерінің тізбесі (бұдан әрі - Тізбе) бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөніндегі агенттігі Тізбеге сәйкес нормативтік құқықтық кесімдердің жобаларын әзірлесін және Қазақстан Республикасы Үкіметінің бекітуіне енгізсін.
Премьер-Министрдің
міндетін атқарушы
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2004 жылғы 13 тамыздағы
N 225 өкімімен
бекітілген
"Қазақстан Республикасының кейбір заң актілеріне табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың алдын алу мен оларды жою және өнеркәсіптік қауіпсіздік мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 15 маусымдағы Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет Қазақстан Республикасы Үкіметінің нормативтік құқықтық кесімдерінің
тізбесі
___________________________________________________________________
Р/c |  Нормативтік құқықтық       |  Орындалу  |  Орындалуына
N  |  кесімдердің атаулары       |   мерзімі  |   жауапты
|                             |            |  мемлекеттік
|                             |            |     орган
___________________________________________________________________
1.     Төтенше жағдайлардың             2004 ж.        ТЖА
топтамасын бекіту туралы         қазан
2.     Төтенше жағдайларды жою          2004 ж.        ТЖА
басшысының өкілеттіктері         қазан
туралы ережені бекіту туралы
3.     Кәсіби авариялық-құтқару         2004 ж.        ТЖА
құрамаларын жарақтандырудың      қазан
және кинологиялық қызметті
қамтамасыз етудің
нормаларын бекіту туралы
4.     Кәсіби және ерікті авариялық-    2004 ж.        ТЖА
құтқару қызметтері мен           қазан
құрамаларының құтқарушыларын
құтқару және шұғыл жұмыстарды
жүргізу кезеңінде тамақ
өнімдерімен қамтамасыз
етудің нормаларын бекіту
туралы
___________________________________________________________________

О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 15 июня 2004 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам предупреждения и ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера и промышленной безопасности"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 13 августа 2004 года N 225-р. Утратило силу - распоряжением Премьер-Министра РК от 30 декабря 2004 года N 383-р (R040383)
1. Утвердить прилагаемый перечень нормативных правовых актов Правительства Республики Казахстан, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан от 15 июня 2004 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам предупреждения и ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера и промышленной безопасности" (далее - Перечень).
2. Агентству Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям разработать и внести на утверждение Правительства Республики Казахстан проекты нормативных правовых актов согласно Перечню.
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 13 августа 2004 года N 225
Перечень нормативных правовых актов
Правительства Республики Казахстан,
принятие которых необходимо в целях реализации
Закона Республики Казахстан от 15 июня 2004 года
"О внесении изменений и дополнений
в некоторые законодательные акты Республики Казахстан
по вопросам предупреждения и ликвидации чрезвычайных
ситуаций природного и техногенного характера и
промышленной безопасности"
____________________________________________________________________
N ! Наименование нормативного ! Cрок      !Государственный орган,
п/п! правового акта            ! исполнения!ответственный за
!                           !           !исполнение
--------------------------------------------------------------------
1. Об утверждении
классификации чрезвычайных    октябрь
ситуаций.                     2004г.         АЧС
2. Об утверждении Положения
о полномочиях руководителя
ликвидации чрезвычайной       октябрь
ситуации.                     2004г.         АЧС
3. Об утверждении норм
оснащения профессиональных
аварийно-спасательных
формирований и обеспечения    октябрь
кинологических служб.         2004г.         АЧС
4. Об утверждении норм
обеспечения спасателей
профессиональных и            октябрь
добровольных аварийно-        2004г.         АЧС
спасательных служб и
формирований продуктами
питания в период проведения
спасательных и неотложных
работ.
____________________________________________________________________