Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 29 қыркүйектегi N 1449 Жарлығын iске асыру жөнiндегi шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2004 жылғы 29 қыркүйектегі N 287-ө Өкімі
Қазақстан Республикасы Президентiнің "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк басқару жүйесiн одан әрі жетiлдiру жөнiндегі шаралар туралы" 2004 жылғы 29 қыркүйектегi N 1449   Жарлығын (бұдан әрі - Жарлық) iске асыру мақсатында:
1. Таратылатын, қайта құрылатын және қайта ұйымдастырылатын мемлекеттiк органдар:
қолданыстағы заңнамаға сәйкес тарату және қайта ұйымдастыру рәсiмдерiн жүргізудi қамтамасыз етсiн;
2004 жылғы 5 қазанға дейiнгi мерзiмде Қазақстан Республикасы мемлекеттiк басқару органдарының әкiмшiлiк реформасын iске асыру мәселелерi жөнiндегi заңнамалық кесiмдерге өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу жөнiндегi ұсыныстарды Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiне енгiзсiн.
2. Мынадай:
1-қосымшаға сәйкес құрамда орталық мемлекеттiк органдар мен олардың ведомстволарының ережелерiн әзiрлеу мәселелерi;
2-қосымшаға сәйкес құрамда Қазақстан Республикасы мемлекеттiк басқару органдарының әкімшілiк реформасын iске асыру мәселелерi бойынша заңнамалық кесiмдерге өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу;
3-қосымшаға сәйкес құрамда мемлекеттік бюджет есебiнен ұсталатын Қазақстан Республикасы органдарының қызметкерлерiне еңбекақы төлеу жүйесiн одан әрi жетiлдiру жөнiндегi жұмыс топтары құрылсын.
3. Осы өкiмнiң 2-тармағында көрсетiлген жұмыс топтарының басшылары:
2004 жылғы 5 қазанға дейiнгi мерзiмде тиiстi мемлекеттiк органдар ережелерінің жобаларын қарасын және келiссiн;
2004 жылғы 20 қазанға дейiнгi мерзiмде мемлекеттiк бюджет есебiнен ұсталатын Қазақстан Республикасы органдарының қызметкерлерiне еңбекақы төлеу жүйесiн одан әрі жетiлдiру жөніндегi ұсыныстарды Қазақстан Республикасының Үкiметiне енгізсiн;
2004 жылғы 1 қарашаға дейiнгі мерзiмде әкiмшiлік реформаны жүргізудi қамтамасыз ету мақсатында оларды әзiрлеу және қабылдау қажеттi заңнамалық кесiмдердiң жобаларын Қазақстан Республикасының Үкiметiне енгiзсiн.
4. Қайта құрылған және қайта ұйымдастырылған мемлекеттік органдар 2004 жылғы 5 қазанға дейiнгi мерзiмде:
өздерiнiң орталық аппараттары, ведомстволары мен аумақтық органдары штат санының лимиттері бойынша ұсыныстарды Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлiгiне енгiзсiн;
өздерiнiң орталық аппараттары мен ведомстволары құрылымдарының жобаларын Қазақстан Республикасының Үкiметiне келiсуге енгiзсiн;
2004 жылғы 10 қазанға дейiн белгiленген тәртiппен тиiстi жұмыс тобы мақұлдаған Жарлықта айқындалған мемлекеттiк басқару жүйесінің қағидаттарын ескере отырып әзiрленген ережелердiң жобаларын Қазақстан Республикасының Үкiметiне енгiзсiн;
2004 жылғы 10 желтоқсанға дейiнгі мерзiмде өздерiнiң орталық аппараттары мен ведомстволарын iшкi қайта ұйымдастыруды қамтамасыз етсiн;
Жарлықты iске асыру үшiн қажеттi өзге де шараларды қабылдасын.

О мерах по реализации Указа Президента Республики Казахстан от 29 сентября 2004 года N 1449
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 29 сентября 2004 года N 287-р
В целях реализации Указа Президента Республики Казахстан от 29 сентября 2004 года N 1449 "О мерах по дальнейшему совершенствованию системы государственного управления Республики Казахстан" (далее - Указ):
1. Упраздняемым, вновь образуемым и реорганизуемым государственным органам:
обеспечить в соответствии с действующим законодательством проведение ликвидационных и реорганизационных процедур;
в срок до 5 октября 2004 года внести предложения в Министерство юстиции Республики Казахстан по внесению изменений и дополнений в законодательные акты по вопросам реализации административной реформы органов государственного управления Республики Казахстан.
2. Создать рабочие группы по:
вопросам разработки положений центральных государственных органов и их ведомств в составе согласно приложению 1;
внесению изменений и дополнений в законодательные акты по вопросам реализации административной реформы органов государственного управления Республики Казахстан в составе согласно приложению 2;
дальнейшему совершенствованию системы оплаты труда работников органов Республики Казахстан, содержащихся за счет государственного бюджета, в составе согласно приложению 3.
3. Руководителям рабочих групп, указанных в пункте 2 настоящего распоряжения, в срок до:
5 октября 2004 года рассмотреть и согласовать проекты положений соответствующих государственных органов;
20 октября 2004 года внести в Правительство Республики Казахстан предложения по дальнейшему совершенствованию системы оплаты труда работников органов Республики Казахстан, содержащихся за счет государственного бюджета;
1 ноября 2004 года внести в Правительство Республики Казахстан проекты законодательных актов, разработка и принятие которых необходимы в целях обеспечения проведения административной реформы.
4. Вновь образуемым и реорганизуемым государственным органам в срок до 5 октября 2004 года:
внести предложения в Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан по лимитам штатной численности своих центральных аппаратов, ведомств и территориальных органов;
внести на согласование в Правительство Республики Казахстан проекты структур своих центральных аппаратов и ведомств;
до 10 октября 2004 года в установленном порядке внести в Правительство Республики Казахстан одобренные соответствующей рабочей группой проекты положений, разработанные с учетом принципов системы государственного управления, определенных Указом;
в срок до 1 декабря 2004 года обеспечить внутреннюю реорганизацию своих центральных аппаратов и ведомств;
принять иные меры, необходимые для реализации Указа.

5. Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлiгi 2004 жылғы 10 қазанға дейiн белгiленген тәртiппен мемлекеттiк органдар штат санының лимиттерін бекiту жөніндегi қаулының жобасын Қазақстан Республикасының Үкiметiне енгiзсiн.
6. Осы өкiмнің орындалуын бақылау және үйлестiру Қазақстан Республикасы Премьер-Министрi Кеңсесінің Басшысы А.А.Тiлеубердинге жүктелсін.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнің
2004 жылғы 29 қыркүйектегi
N 287 өкiмiне
1-қосымша
Орталық мемлекеттiк органдар мен олардың ведомстволарының ережелерiн әзiрлеу мәселелерi жөнiндегi жұмыс тобының
құрамы
Келiмбетов                 - Қазақстан Республикасының
Қайрат Нематұлы              Экономика және бюджеттiк
жоспарлау министрi, жетекшi
Асанов                     - Қазақстан Республикасының
Жақып Қажыманұлы             Әдiлет вице-министрi, жетекшінің
орынбасары
Иванова                    - Қазақстан Республикасы Экономика
Наталья Николаевна           және бюджеттік жоспарлау
министрлiгi Мемлекеттік аппарат,
қорғаныс, қоғамдық тәртiп және
қауiпсiздiк шығындарын жоспарлау
департаментінің директоры, хатшы
Әмрин                      - Қазақстан Республикасының
Ғұсман Кәрiмұлы              Индустрия және сауда вице-министрi
Әбдiқадырова               - Қазақстан Республикасының
Айман Нұрқасымқызы           Бiлiм және ғылым вице-министрi
Зверьков                   - Қазақстан Республикасының
Вадим Павлович               Сыртқы iстер вице-министрi
Өскiмбаев                  - Қазақстан Республикасының
Қожамұрат Бейiсұлы           Iшкi iстер вице-министрi
Амангелдиев                - Қазақстан Республикасының
Ардақ Амангелдiұлы           Денсаулық сақтау вице-министрi
Ойнаров                    - Қазақстан Республикасының
Азамат Рысқұлұлы             Қаржы вице-министрi
Досжан                     - Қазақстан Республикасының
Ардақ Дүкенбайұлы            Ақпарат вице-министрi
Аманшаев                   - Қазақстан Республикасының
Ермек Әмiрханұлы             Мәдениет вице-министрi
Кесiкбаев                  - Қазақстан Республикасының
Сұлтанғали Қабденұлы         Қоршаған ортаны қорғау бiрiншi
вице-министрi
Мусина                     - Қазақстан Республикасының
Лилия Сәкенқызы              Ауыл шаруашылығы вице-министрi
Лавриненко                 - Қазақстан Республикасының
Юрий Иванович                Көлiк және коммуникациялар
бiрiншi вице-министрi
Дүйсенова                  - Қазақстан Республикасының
Тамара Босымбекқызы          Еңбек және халықты әлеуметтiк
қорғау вице-министрi
Iзмұхамбетов               - Қазақстан Республикасының
Бақтықожа Салахатдинұлы      Энергетика және минералдық
ресурстар бiрiншi вице-министрi
Тәжiбай                    - Қазақстан Республикасы Туризм
Бақытбек                     және спорт агенттігi төрағасының
бiрiншi орынбасары
Сағынтаев                  - Қазақстан Республикасы Табиғи
Бақытжан Әбдiрұлы            монополияларды реттеу агенттiгiнiң
төрағасы
Әлiмбеков                  - Қазақстан Республикасы Мемлекеттік
Бақыт Алтынбекұлы            сатып алу агенттiгi төрағасының
орынбасары
Жұмағалиев                 - Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру
Асқар Қуанышұлы              және байланыс aгeнттiгі төрағасының
міндетiн атқарушы
Данаев                     - Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк
Нарбота                      материалдық резервтер агенттiгi
төрағасының орынбасары
Құртаев                    - Қазақстан Республикасы Көші-қон
Әлiмжан Сейiтжанұлы          және демография агенттігi төрағасының
орынбасары
Аманбаев                   - Қазақстан Республикасы Кедендiк
Мұрат Ермұханұлы             бақылау агенттiгi төрағасының
орынбасары
Петров                     - Қазақстан Республикасы Төтенше
Валерий Викторович           жағдайлар агенттiгi төрағасының
орынбасары
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнің
2004 жылғы 29 қыркүйектегi
N 287 өкiмiне
2-қосымша
Қазақстан Республикасы мемлекеттiк басқару органдарының әкiмшілiк реформасын iске асыру мәселелерi бойынша
заңнамалық кесiмдерге өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу
жөнiндегi жұмыс тобының құрамы
Балиева                    - Қазақстан Республикасының Әділет
Зағипа Яхияқызы              министрі, жетекші
Сұлтанов                   - Қазақстан Республикасы Экономика
Бақыт Тұрлыханұлы            және бюджеттiк жоспарлау вице-
министрi, жетекшiнің орынбасары
Жұмағұлов                  - Қазақстан Республикасы Әдiлет
Ерлан Әскерұлы               министрлiгi Заң департаментінің
директоры
Әбусейiтов                 - Қазақстан Республикасының Сыртқы
Қайрат Қуатұлы               iстер бiрiншi вице-министрi
Гамарник                   - Қазақстан Республикасының Бiлiм және
Геннадий Николаевич          ғылым бiрiншi вице-министрі
Коржова                    - Қазақстан Республикасының Экономика
Наталья Артемовна            және бюджеттiк жоспарлау вице-
министрi
Әмрин                      - Қазақстан Республикасының
Асқар Кемеңгерұлы            Қаржы вице-министрi
Қошанов                    - Қазақстан Республикасының
Ерлан Жақанұлы               Көлiк және коммуникациялар
вице-министрi
Лукин                      - Қазақстан Республикасының Индустрия
Андрей Иванович              және сауда вице-министрi
Досжан                     - Қазақстан Республикасының
Ардақ Дүкенбайұлы            Ақпарат вице-министрi
Ысқақов                    - Қазақстан Республикасының
Нұрлан Әбдiлдәұлы            Қоршаған ортаны қорғау
вице-министрі
Белоног                    - Қазақстан Республикасының
Анатолий Александрович       Денсаулық сақтау вице-министрi
- Қазақстан Республикасының
мемлекеттік санитарлық бас
дәрiгерi
Айтжанов                   - Қазақстан Республикасының
Дулат Нулиұлы                Ауыл шаруашылығы вице-министрі
Никитинский                - Қазақстан Республикасы Туризм
Евгений Сергеевич            және спорт агенттігi төрағасының
орынбасары
Оразбаев                   - Қазақстан Республикасының
Бiрлiк Есiркепұлы            Энергетика және минералдық
ресурстар вице-министрi
Әшітов                     - Қазақстан Республикасының
Батыржан Зайырқанұлы         Еңбек және халықты әлеуметтiк
қорғау вице-министрi
Құртаев                    - Қазақстан Республикасы Көшi-
Әлiмжан Сейiтжанұлы          қон және демография агенттiгi
төрағасының орынбасары
Қонаев                     - Қазақстан Республикасы Төтенше
Эльдар Асқарұлы              жағдайлар агенттiгi төрағасының
орынбасары
Бiрәлиев                   - Қазақстан Республикасы Статистика
Әлжан Хамидоллаұлы           агенттiгi төрағасының орынбасары
Данаев                     - Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк
Haрбота Тұрсынбайұлы         материалдық резервтер агенттiгi
төрағасының орынбасары
Бейсембаев                 - Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк
Мұхтар Таңатұлы              сатып алу агенттігі төрағасының
орынбасары
Ержанов                    - Қазақстан Республикасы Кедендiк
Aманияз Қасымұлы             бақылау агенттігі төрағасының
бiрiншi орынбасары
Есекеев                    - Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру
Қуанышбек Бақытбекұлы        және байланыс агенттiгi төрағасының                                  орынбасары
Жолдыбаева                 - Қазақстан Республикасы Табиғи
Ғалия Тағыбердiқызы          монополияларды реттеу және
бәсекелестіктi қорғау агенттiгi Заң
қызметi департаментінің директоры
Күзембаев                  - Қазақстан Республикасы Мәдениет
Валерий Әлiбекұлы            министрлiгi Өнер және халықаралық
мәдени байланыстар департаментінің
директоры
Ескерту. Құрамға өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2005.06.28. N  644 қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнің
2004 жылғы 29 қыркүйектегi
N 287 өкiмiне
3-қосымша
Мемлекеттiк бюджет есебiнен ұсталатын
Қазақстан Республикасы органдарының қызметкерлерiне
еңбекақы төлеу жүйесiн одан әрi жетiлдiру
жөнiндегi жұмыс тобының құрамы
Әйтекенов                  - Қазақстан Республикасының Экономика
Қайрат Медiбайұлы            және бюджеттiк жоспарлау
вице-министрi, жетекшi
Әмрин                      - Қазақстан Республикасының Қаржы
Асқар Кемеңгерұлы            вице-министрi, жетекшiнiң орынбасары
Иванова                    - Қазақстан Республикасы Экономика
Наталья Николаевна           және бюджеттiк жоспарлау министрлiгi
Мемлекеттiк аппарат, қорғаныс,
қоғамдық тәртiп және қауiпсiздiк
шығындарын жоспарлау департаментiнің
директоры, хатшы
Әбдiрахимов                - Қазақстан Республикасы Мемлекеттік
Ғабидолла Рахматуллаұлы      қызмет iстерi агенттiгінің төрағасы
(келiсiм бойынша)
Пепенин                    - Қазақстан Республикасы Премьер-
Анатолий Сергеевич           Министрінің Кеңсесi Кадр жұмысы
бөлiмінің меңгерушiсi
Антропов                   - Қазақстан Республикасы Премьер-
Петр Константинович          Министрi Кеңсесінің Жиынтық
талдау бөлiмi меңгерушiсiнiң
орынбасары
Тұмабекова                 - Қазақстан Республикасы Премьер-
Камилаш Әбдiкәрiмқызы        Министрінің Кеңсесi Экономикалық
бөлiмінің бас сарапшысы
Парусимова                 - Қазақстан Республикасы Қаржы
Любовь Ивановна              министрлiгінің Мемлекеттік
органдарды қаржыландыру департаментi
директорының орынбасары
Қасымқанов                 - Қазақстан Республикасы Мемлекеттік
Тоқтар Көбегенұлы            қызмет iстерi агенттiгi мемлекеттiк
қызмет туралы заңнаманы жетілдiру
бөлiмiнiң меңгерушiсi (келiсiм
бойынша)

5. Министерству экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан до 10 октября 2004 года внести в Правительство Республики Казахстан в установленном порядке проект постановления по утверждению лимитов штатной численности государственных органов.
6. Контроль и координацию исполнения настоящего распоряжения возложить на Руководителя Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан Тлеубердина А.А.
Премьер-Министр
Приложение 1
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 29 сентября 2004 года N 287
Состав рабочей группы по вопросам разработки положений
центральных государственных органов и их ведомств
Келимбетов                 - Министр экономики и бюджетного
Кайрат Нематович             планирования Республики Казахстан,
руководитель
Асанов                     - вице-министр юстиции Республики
Жакип Кажманович             Казахстан, заместитель руководителя
Иванова                    - директор Департамента планирования
Наталья Николаевна           расходов государственного аппарата,
обороны, общественного порядка  и
безопасности Министерства
экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан,
секретарь
Амрин                      - вице-министр индустрии и торговли
Госман Каримович             Республики Казахстан
Абдыкадырова               - вице-министр образования и науки
Айман Нуркасымовна           Республики Казахстан
Зверьков                   - вице-министр иностранных дел
Вадим Павлович               Республики Казахстан
Ускембаев                  - вице-министр внутренних дел Республики
Кожамурат Беисович           Казахстан
Амангельдиев               - вице-министр здравоохранения
Ардак Амангельдиевич         Республики Казахстан
Ойнаров                    - вице-министр финансов Республики
Азамат Рыскулович            Казахстан
Досжан                     - вице-министр информации Республики
Ардак Дукенбайулы            Казахстан
Аманшаев                   - вице-министр культуры Республики
Ермек Амирханович            Казахстан
Кесикбаев                  - первый вице-министр охраны окружающей
Султангали Кабденович        среды Республики Казахстан
Мусина                     - вице-министр сельского хозяйства
Лилия Сакеновна              Республики Казахстан
Лавриненко                 - первый вице-министр транспорта и
Юрий Иванович                коммуникаций Республики Казахстан
Дуйсенова                  - вице-министр труда и социальной защиты
Тамара Босымбековна          населения Республики Казахстан
Измухамбетов               - первый вице-министр энергетики и
Бактыкожа                    минеральных ресурсов Республики
Салахатдинович               Казахстан
Тажибай                    - первый заместитель Председателя
Бахытбек                     Агентства Республики Казахстан по
туризму и спорту
Сагинтаев                  - Председатель Агентства Республики
Бакытжан Абдирович           Казахстан по регулированию
естественных монополий
Алимбеков                  - заместитель Председателя Агентства
Бахыт Алтынбекович           Республики Казахстан по
государственным закупкам
Жумагалиев                 - исполняющий обязанности Председателя
Аскар Куанышевич             Агентства Республики Казахстан по
информатизации и связи
Данаев                     - заместитель Председателя Агентства
Нарбота                      Республики Казахстан по
государственным материальным резервам
Куртаев                    - заместитель Председателя Агентства
Алимжан Сейтжанович          Республики Казахстан по миграции и
демографии
Аманбаев                   - заместитель Председателя Агентства
Мурат Ермуханович            таможенного контроля Республики
Казахстан
Петров                     - заместитель Председателя Агентства
Валерий Викторович           Республики Казахстан по чрезвычайным
ситуациям
Приложение 2
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 29 сентября 2004 года N 287
Состав рабочей группы
по внесению изменений и дополнений в законодательные акты по
вопросам реализации административной реформы органов
государственного управления Республики Казахстан <*>
Сноска. Внесены изменения - постановлением Правительства РК от 28 июня 2005 г. N 644 .
Балиева                    - Министр юстиции Республики
Загипа Яхяновна              Казахстан, руководитель
Султанов                   - вице-министр экономики и бюджетного
Бахыт Турлыханович           планирования Республики Казахстан,
заместитель руководителя
Жумагулов Ерлан            - директор Департамента законодательства
Аскерович                    Министерства юстиции Республики
Казахстан, секретарь
Абусеитов                  - первый вице-министр иностранных дел
Кайрат Хуатович              Республики Казахстан
Гамарник                   - первый вице-министр образования и
Геннадий Николаевич          науки Республики Казахстан
Коржова                    - вице-министр экономики и бюджетного
Наталья Артемовна            планирования Республики Казахстан
Амрин                      - вице-министр финансов Республики
Аскар Кеменгерович           Казахстан
Кошанов                    - вице-министр транспорта и коммуникаций
Ерлан Жаканович              Республики Казахстан
Лукин                      - вице-министр индустрии и торговли
Андрей Иванович              Республики Казахстан
Досжан                     - вице-министр информации Республики
Ардак Дукенбаевич            Казахстан
Искаков                    - вице-министр охраны окружающей среды
Нурлан Абдильдаевич          Республики Казахстан
Белоног                    - вице-министр здравоохранения
Анатолий Александрович       Республики Казахстан - Главный
государственный санитарный врач
Республики Казахстан
Айтжанов                   - вице-министр сельского хозяйства
Дулат Нулиевич               Республики Казахстан
Никитинский                - заместитель Председателя Агентства
Евгений Сергеевич            Республики Казахстан по туризму и
спорту
Оразбаев                   - вице-министр энергетики и минеральных
Бырлык Есиркепович           ресурсов Республики Казахстан
Ашитов                     - вице-министр труда и социальной защиты
Батыржан Заирканович         населения Республики Казахстан
Куртаев                    - заместитель Председателя Агентства
Алимжан Сейтжанович          Республики Казахстан по миграции и
демографии
Кунаев                     - заместитель Председателя Агентства
Эльдар Аскарович             Республики Казахстан по чрезвычайным
ситуациям
Бралиев                    - заместитель Председателя Агентства
Альжан Хамидулаевич          Республики Казахстан по статистике
Данаев                     - заместитель Председателя Агентства
Нарбота Турсынбаевич         Республики Казахстан по
государственным материальным резервам
Бейсембаев                 - заместитель Председателя Агентства
Мухтар Танатович             Республики Казахстан по
государственным закупкам
Ержанов                    - первый заместитель Председателя
Аманияз Касымович            Агентства таможенного контроля
Республики Казахстан
Есекеев                    - заместитель Председателя Агентства
Куанышбек Бахытбекович       Республики Казахстан по информатизации
и связи
Жолдыбаева                 - директор Департамента юридической
Галия Тагибердиевна          службы Агентства Республики Казахстан
по регулированию естественных
монополий и защите конкуренции
Кузембаев                  - директор Департамента искусств и
Валерий Альбекович           международных культурных связей
Министерства культуры Республики
Казахстан
Приложение 3
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 29 сентября 2004 года N 287
Состав рабочей группы
по дальнейшему совершенствованию системы
оплаты труда работников органов Республики Казахстан,
содержащихся за счет государственного бюджета
Айтекенов                  - вице-министр экономики и бюджетного
Кайрат Медыбаевич            планирования Республики Казахстан,
руководитель
Амрин                      - вице-министр финансов Республики
Аскар Кеменгерович           Казахстан, заместитель руководителя
Иванова                    - директор Департамента планирования
Наталья Николаевна           расходов государственного аппарата,
обороны, общественного порядка и
безопасности Министерства экономики и
бюджетного планирования Республики
Казахстан, секретарь
Абдрахимов                 - председатель Агентства Республики
Габидулла Рахматуллаевич     Казахстан по делам государственной
службы (по согласованию)
Пепенин                    - заведующий Отделом кадровой работы
Анатолий Сергеевич           Канцелярии Премьер-Министра Республики
Казахстан
Антропов                   - заместитель заведующего Сводным
Петр Константинович          аналитическим отделом Канцелярии
Премьер-Министра Республики Казахстан
Тумабекова                 - главный эксперт Экономического отдела
Камилаш Абдукаримовна        Канцелярии Премьер-Министра Республики
Казахстан
Парусимова                 - заместитель директора Департамента
Любовь Ивановна              финансирования государственных органов
Министерства финансов Республики
Казахстан
Касымканов                 - заведующий отделом совершенствования
Тохтар Кубегенович           законодательства о государственной
службе Агентства Республики Казахстан
по делам государственной службы (по
согласованию)