Тәуелсiз Мемлекеттер Достастығына қатысушы мемлекеттердiң қауiпсiздік органдары мен арнайы қызметтерi басшылары кеңесiнiң он сегiзiншi мәжiлiсiне қатысушылардың қонақ үйде тұруына ақы төлеуге қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2005 жылғы 16 мамырдағы N 123-ө Өкімі
Тәуелсiз Мемлекеттер Достастығына қатысушы мемлекеттердiң қауiпсiздiк органдары мен арнайы қызметтерi басшылары кеңесінiң он сегiзiншi мәжiлiсiн (бұдан әрi - мәжiлiс) өткiзуге байланысты:
Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгi Қазақстан Республикасы Ұлттық қауiпсiздiк комитетiне мәжiлiске қатысушылардың 2005 жылғы 19-21 мамыр кезеңінде Астана қаласындағы қонақ үйлерде тұруына ақы төлеуге 2005 жылға арналған республикалық бюджетте 006 "Өкiлдiк шығындар" бағдарламасы бойынша көзделген қаражат есебiнен 5035668 (бес миллион отыз бес мың алты жүз алпыс сегiз) теңге сомасында қаражат бөлсiн.
Премьер-Министр

О выделении средств на оплату проживания участников восемнадцатого заседания Совета руководителей органов безопасности и специальных служб государств-участников Содружества Независимых Государств
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 16 мая 2005 года N 123-р
В связи с проведением восемнадцатого заседания Совета руководителей органов безопасности и специальных служб государств-участников Содружества Независимых Государств (далее - заседание):
Министерству иностранных дел Республики Казахстан выделить Комитету национальной безопасности Республики Казахстан средства в сумме 5035668 (пять миллионов тридцать пять тысяч шестьсот шестьдесят восемь) тенге на оплату проживания в городе Астане в период с 19 по 21 мая 2005 года участников заседания за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2005 год по программе 006 "Представительские затраты".
Премьер-Министр