II Азаматтық форумды өткізу туралы
Қазақстан Рсепубликасы Премьер-Министрінің 2005 жылғы 6 шілдедегі N 187-ө Өкімі
Мемлекеттік органдар мен үкіметтік емес ұйымдардың ынтымақтастығын одан әрі жетілдіру мақсатында:
1. Қосымшаға сәйкес құрамда II Азаматтық форумды дайындау және өткізу жөніндегі ұйымдастыру комитеті құрылсын.
2. Облыстар мен Алматы қаласының әкімдеріне II Азаматтық форумға қатысушылардың iccaпap шығыстарын қаржыландыруды қамтамасыз ету ұсынылсын.
3. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары А.С.Есімовке жүктелсін.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2005 жылғы 6 шілдедегі
N 187-ө өкіміне қосымша
II Азаматтық форумды дайындау және өткізу жөніндегі
ұйымдастыру комитетінің құрамы
Есімов                    - Қазақстан Республикасы
Ахметжан Смағұлұлы          Премьер-Министрінің орынбасары, төраға
Қосыбаев                  - Қазақстан Республикасының Мәдениет,
Есетжан Мұратұлы            ақпарат және спорт министрі,
төрағаның орынбасары
Сиврюкова                 - Қазақстанның үкіметтік емес ұйымдары
Валентина Андреевна         конфедерациясының президенті (келісім
бойынша), төрағаның орынбасары
Әбділдин                  - Қазақстан Республикасының Парламенті
Жабайхан Мүбәракұлы         Сенатының Халықаралық істер,
қорғаныс және қауіпсіздік комитетінің
төрағасы (келісім бойынша)
Әйтімова Бірғаным         - Қазақстан Республикасының Білім және
Сарықызы                    ғылым министрі
Балиева Зағипа Яхияқызы   - Қазақстан Республикасының Әділет
министрі
Досаев                    - Қазақстан Республикасының Денсаулық
Ерболат Асқарбекұлы         сақтау министрі
Қарақұсова                - Қазақстан Республикасының Еңбек және
Гүлжан Жанпейісқызы         халықты әлеуметтік қорғау министрі
Самақова                  - Қазақстан Республикасының Қоршаған Айткүл Байғазықызы          ортаны қорғау министрі
Тоқаев                    - Қазақстан Республикасының Сыртқы істер
Қасымжомарт Кемелұлы        министрі
Тұрысбеков Зауытбек       - Қазақстан Республикасы Ішкі істер
Қауысбекұлы                 министрі
Қалетаев                  - Қазақстан Республикасы Президентінің
Дархан Аманұлы              Әкімшілігі Әлеуметтік-саяси
бөлімінің меңгерушісі (келісім бойынша)
Куанғанов                 - Қазақстан Республикасы
Фархад Шаймұратұлы          Премьер-Министрінің Кеңсесі
Әлеуметтік-мәдени даму бөлімінің
меңгерушісі
Ысқақова Саида            - Қазақстан Республикасы Президентінің
Қуанқызы                    жанындағы Отбасы және әйелдер
ici жөніндегі ұлттық комиссия
Хатшылығының меңгерушісі (келісім
бойынша)
Досжан                    - Қазақстан Республикасының Мәдениет,
Ардақ Дүкенбайұлы           ақпарат және спорт вице-министрі
Мұстафина                 - Астана қаласы әкімінің орынбасары
Сәбила Сапарқызы
Бахмутова                 - Жас көшбасшылар қауымдастығының
Наталья Ивановна            президенті (келісім бойынша)
Қарауылова                - Қазақстан баспасөз клубының президенті
Әсел                        (келісім бойынша)
Қожахмет                  - "Қазақстан жастарының конгресі" заңды
Мадияр Дүйсенбайұлы         тұлғалар бірлестігінің
атқарушы директоры (келісім бойынша)
Кулик                     - "Зубр" қоры корпорациясының төрағасы
Виталий Олегович            (келісім бойынша)
Мұхамеджанов              - "Қазіргі заман саясатының халықаралық
Бектас Ғафурұлы             институты" қоғамдық қорының бас
директоры (келісім бойынша)
Нәбиева                   - "ДжБӘҚ" қоғамдық бірлестігінің директоры
Гүлзи Әскенқызы             (келісім бойынша)
Соловьева                 - Қазақстанның кәсіпкер әйелдер одағының
Айгүл Сағадыбекқызы         тең төрағасы (келісім бойынша)

О проведении II-го Гражданского форума
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 6 июля 2005 года N 187-р
В целях дальнейшего совершенствования сотрудничества государственных органов и неправительственных организаций:
1. Создать организационный комитет по подготовке и проведению II-го Гражданского форума в составе согласно приложению.
2. Рекомендовать акимам областей и города Алматы обеспечить финансирование командировочных расходов участников II-го Гражданского форума.
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Есимова А.С.
Премьер-Министр
Приложение
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 6 июля 2005 года N 187-р
Состав организационного комитета
по подготовке и проведению II-го Гражданского форума
Есимов Ахметжан Смагулович    - Заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан, председатель
Косубаев Есетжан Муратович    - Министр культуры, информации и спорта
Республики Казахстан, заместитель
председателя
Сиврюкова Валентина Андреевна - президент Конфедерации неправительственных
организаций Казахстана (по согласованию),
заместитель председателя
Абдильдин                     - председатель Комитета по международным
Жабайхан Мубаракович            делам, обороне и безопасности
Сената Парламента Республики Казахстан
(по согласованию)
Айтимова Бырганым Сариевна    - Министр образования и науки
Республики Казахстан
Балиева Загипа Яхяновна       - Министр юстиции Республики Казахстан
Досаев Ерболат Аскарбекович   - Министр здравоохранения
Республики Казахстан
Карагусова                    - Министр труда и социальной защиты
Гульжана Джанпеисовна           населения Республики Казахстан
Самакова Айткуль Байгазиевна  - Министр охраны окружающей среды
Республики Казахстан
Токаев Касымжомарт Кемелевич  - Министр иностранных дел
Республики Казахстан
Турисбеков                    - Министр внутренних дел
Заутбек Каусбекович             Республики Казахстан
Калетаев Дархан Аманович      - заведующий Социально-политическим
отделом Администрации Президента
Республики Казахстан (по согласованию)
Куанганов Фархад Шаймуратович - заведующий Отделом социально-культурного
развития Канцелярии Премьер-Министра
Республики Казахстан
Искакова Саида Куановна       - заведующая Секретариатом Национальной
комиссии по делам семьи и женщин при
Президенте Республики Казахстан
(по согласованию)
Досжан Ардак Дукенбайулы      - вице-министр культуры, информации
и спорта Республики Казахстан
Мустафина Сабила Сапаровна    - заместитель акима города Астаны
Бахмутова Наталья Ивановна    - президент ассоциации юных лидеров
(по согласованию)
Караулова Асель               - президент казахстанского пресс-клуба
(по согласованию)
Кожахмет Мадияр Дюсенбайулы   - исполнительный директор объединения
юридических лиц "Конгресс молодежи
Казахстана" (по согласованию)
Кулик Виталий Олегович        - председатель корпорации фонда "Зубр"
(по согласованию)
Мухамеджанов Бектас Гафурович - генеральный директор общественного фонда
"Международный институт современной
политики" (по согласованию)
Набиева Гульзи Аскеновна      - директор общественного объединения
"ЖАРиА" (по согласованию)
Соловьева                     - сопредседатель Союза женщин-
Айгуль Сагадибековна            предпринимателей Казахстана
(по согласованию)