Еуразия экономикалық қоғамдастығына мүше мемлекеттердiң және Тәуелсiз Мемлекеттер Достастығына қатысушы мемлекеттердiң салық қызметтерi басшылары кеңестерiнiң мәжiлiстерiне қатысушылардың қонақ үйлерде тұруына ақы төлеуге қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2005 жылғы 8 қыркүйектегі N 245-ө Өкімі
Еуразия экономикалық қоғамдастығына мүше мемлекеттердiң және Тәуелсiз Мемлекеттер Достастығына қатысушы мемлекеттердің салық қызметтерi басшылары кеңестерi мәжілiстерiнiң (бұдан әрi - мәжiлiстер) өткiзiлуiне байланысты:
Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгi Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігіне мәжiлiстерге қатысушылардың 2005 жылғы 13 - 17 қыркүйек кезеңiнде Астана қаласында қонақ үйлерде тұруына ақы төлеуге 2005 жылға арналған республикалық бюджетте 006 "Өкілдiк шығындар" бағдарламасы бойынша көзделген қаражат есебiнен 4661018 (төрт миллион алты жүз алпыс бiр мың он сегiз) теңге сомасында қаражат бөлсiн.
Премьер-Министр

О выделении средств на оплату проживания участников заседаний советов руководителей налоговых служб государств-членов Евразийского экономического сообщества и государств-участников Содружества Независимых Государств
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 8 сентября 2005 года N 245-р
В связи с проведением заседаний советов руководителей налоговых служб государств-членов Евразийского экономического сообщества и государств-участников Содружества Независимых Государств (далее - заседаний):
Министерству иностранных дел Республики Казахстан выделить Министерству финансов Республики Казахстан средства в сумме 4661018 (четыре миллиона шестьсот шестьдесят одна тысяча восемнадцать) тенге на оплату проживания в городе Астане в период с 13 по 17 сентября 2005 года участников заседаний за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2005 год по программе 006 "Представительские затраты".
Премьер-Министр