"Қазақстан Республикасының кейбiр заңнамалық актiлерiне бағалы қағаздар нарығы және акционерлiк қоғамдар мәселелерi бойынша өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру жөнiндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2005 жылғы 29 қыркүйектегі N 275-ө Өкімі
1. Қоса берілiп отырған "Қазақстан Республикасының кейбiр заңнамалық актілерiне бағалы қағаздар нарығы және акционерлiк қоғамдар мәселелерi бойынша өзгерiстер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шiлдедегі  Заңын iске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық кесiмдердiң тiзбесi (бұдан әрi - Тiзбе) бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы нарығы мен қаржы ұйымдарын реттеу және қадағалау агенттiгi (келiсiм бойынша), Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкi (келiсiм бойынша) Тiзбеге сәйкес нормативтiк құқықтық кесiмдердi әзiрлеу және белгіленген тәртiппен бекiту жөнiнде қажеттi шаралар қабылдасын әрi Қазақстан Республикасының Үкiметiне қабылданған шаралар туралы ақпарат берсін.
Премьер-Mинистр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
2005 жылғы 29 қыркүйектегі
N 275-ө өкiмiмен бекiтiлген
"Қазақстан Республикасының кейбiр заңнамалық
актiлерiне бағалы қағаздар нарығы және акционерлiк
қоғамдар мәселелерi бойынша өзгерiстер мен
толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының
Заңын iске асыру мақсатында қабылдануы қажет
нормативтік құқықтық кесiмдердiң тiзбесi
P/c
N
Нормативтiк құқықтық кесiмнiң атауы
Орындалу мерзiмi
Жауапты орындаушы
Аяқталу нысаны
1
2
3
4
5
1.
"Акционерлiк қоғамның Yлгі жарғысын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметiнің
2004 жылғы 6 ақпандағы
N 142 қаулысына өзге-
рiстер мен толықтырулар
енгiзу туралы
2005
жылғы
қазан
Қазақстан Республикасы Қаржы нарығы мен қаржы ұйымдарын реттеу және қадағалау
агенттігі (келiсiм бойынша)
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
2.
"Мемлекеттік емес обли-
гациялардың шығарылымын
мемлекеттік тiркеу
және облигацияларды
орналастыру және өтеу
қорытындылары туралы
есептi қарау ережесiн
бекiту жөнiнде"
Қазақстан Республикасы
Ұлттық Банкi басқарма-
сының 2003 жылғы 27 қа-
зандағы N 385 қаулысына
өзгерiстер мен толық-
тырулар енгізу туралы
2005
жылғы
қыркүйек
Қазақстан Республикасы Қаржы нарығы мен қаржы ұйымдарын реттеу және қадағалау
агенттігі (келiсiм бойынша)
Қазақстан Республикасы Қаржы нарығы мен қаржы ұйымдарын реттеу және қадағалау
агенттігі басқармасының қаулысы
3.
Ұйымның - Қазақстан
Республикасы резидентi-
нiң эмиссиялық бағалы
қағаздарын шет мемлекет
аумағында шығаруға
немесе орналастыруға
рұқсат беру ережесiн
бекiту туралы
2005
жылғы
қыркүйек
Қазақстан Республикасы Қаржы нарығы мен қаржы ұйымдарын реттеу және қадағалау
агенттігі (келiсiм бойынша)
Қазақстан Республикасы Қаржы нарығы мен қаржы ұйымдарын реттеу және қадағалау
агенттігі басқармасының қаулысы
4.
Эмитенттердiң - Қазақ-
стан Республикасы рези-
денттерiнің эмиссиялық
бағалы қағаздары база-
лық активi болып табы-
латын депозитарийлiк
қолхаттарды немесе
өзге бағалы қағаздарды
шығару, оларды орналас-
тыру қорытындылары
туралы есепті ұсыну
туралы хабарлама
ережесiн бекiту туралы
2005
жылғы
қыркүйек
Қазақстан Республикасы Қаржы нарығы мен қаржы ұйымдарын реттеу және қадағалау
агенттігі (келiсiм бойынша)
Қазақстан Республикасы Қаржы нарығы мен қаржы ұйымдарын реттеу және қадағалау
агенттігі басқармасының қаулысы
5.
Бағалы қағаздар рыногы субъектілерінің статистикалық есеп берудi ұсыну нысандары және мерзiмi туралы
2005
жылғы
қыркүйек
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкi (келiсiм бойынша)
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкi
басқармасының қаулысы

О мерах по реализации Закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам рынка ценных бумаг и акционерных обществ"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 29 сентября 2005 года N 275-p
1. Утвердить прилагаемый Перечень нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации  Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам рынка ценных бумаг и акционерных обществ" (далее - Перечень).
2. Агентству Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций (по согласованию), Национальному Банку Республики Казахстан (по согласованию) принять необходимые меры по разработке и утверждению в установленном порядке нормативных правовых актов согласно Перечню и проинформировать Правительство Республики Казахстан о принятых мерах.
Премьер-Министр
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 29 сентября 2005 года N 275-р
Перечень
нормативных правовых актов, принятие которых
необходимо в целях реализации Закона Республики
Казахстан "О внесении изменений и дополнений в
некоторые законодательные акты Республики Казахстан
по вопросам рынка ценных бумаг и акционерных обществ"
N
п/п
Наименование
нормативного
правового акта
Срок
испол-
нения
Ответственный
исполнитель
Форма
завершения
1
2
3
4
5
1.
О внесении изменений и
дополнений в поста-
новление Правительства
Республики Казахстан от 6 февраля 2004 года
N 142 "Об утверждении
Типового устава акционерного общества"
октябрь
2005
года
Агентство
Республики
Казахстан по
регулированию и надзору финансового рынка и финансовых
организаций (по
согласованию)
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
2.
О внесении изменений и дополнений в
постановление правления Национального Банка Республики Казахстан
от 27 октября 2003 года N 385 "Об утверждении Правил
государственной
регистрации выпуска негосударственных
облигаций и
рассмотрения отчетов об итогах размещения и погашения облигаций"
сентябрь
2005
года
Агентство
Республики
Казахстан по
регулированию и надзору финансового
рынка и финансовых
организаций
(по согласованию)
Постановление
правления
Агентства
Республики
Казахстан по
регулированию
и надзору
финансового
рынка и
финансовых
организаций
3.
Об утверждении Правил выдачи разрешения на
выпуск или размещение
эмиссионных ценных бумаг организации-
резидента Республики
Казахстан на террито-
рии иностранного государства
сентябрь
2005
года
Агентство
Республики
Казахстан по
регулированию
и надзору
финансового рынка и финансовых
организаций
(по согласованию)
Постановление
правления
Агентства
Республики
Казахстан по
регулированию
и надзору
финансового
рынка и
финансовых
организаций
4.
Об утверждении Правил уведомления о выпуске депозитарных расписок
или иных ценных бумаг, базовым активом
которых являются эмиссионные ценные бумаги эмитентов-
резидентов Республики Казахстан, представ-
ления отчета об итогах
их размещения
сентябрь
2005
года
Агентство
Республики
Казахстан по
регулированию
и надзору
финансового
рынка и финансовых
организаций
(по согласованию)
Постановление
правления
Агентства
Республики
Казахстан по
регулированию
и надзору
финансового
рынка и
финансовых
организаций
5.
О формах и сроках
предоставления статис-
тической отчетности
субъектами рынка
ценных бумаг
сентябрь
2005
года
Национальный
Банк Республики
Казахстан
(по согласованию)
Постановление
правления
Национального
Банка
Республики
Казахстан