Италия Республикасы Министрлер кеңесінiң төрағасы Сильвио Берлусконидiң Қазақстан Республикасына ресми сапарын дайындау және өткiзу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2005 жылғы 14 қазандағы N 292-ө Өкімі
Қазақстан Республикасы мен Италия Республикасы арасындағы екі жақты ынтымақтастықты нығайту және 2005 жылғы 20-21 қазанда Астана қаласында Италия Республикасы Министрлер кеңесiнiң төрағасы Сильвио Берлусконидiң Қазақстан Республикасына ресми сапарын дайындау және өткiзу жөнiндегi протоколдық-ұйымдастыру iс-шараларын қамтамасыз ету мақсатында:
1. Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгi 2005 жылғы 20-21 қазанда Астана қаласында Италия Республикасы Министрлер кеңесінің төрағасы Сильвио Берлусконидiң Қазақстан Республикасына ресми сапарын (бұдан әрi - сапар) дайындау және өткiзу жөнiндегi протоколдық-ұйымдастыру іс-шараларын қамтамасыз етсiн.
2. Қазақстан Республикасы Президентiнiң Iс басқармасы (келiсiм бойынша):
қосымшаға сәйкес Италия Республикасы ресми делегациясының мүшелеріне қызмет көрсету жөнiнде ұйымдастыру шараларын қабылдасын;
2005 жылға арналған республикалық бюджетте 001 "Мемлекет басшысының, Премьер-Министрдiң және мемлекеттiк органдардың басқа да лауазымды адамдарының қызметiн қамтамасыз ету" және 006 "Республикалық деңгейде халықтың санитарлық-эпидемиологиялық салауаттылығы" бюджеттiк бағдарламалары бойынша көзделген қаражат есебінен сапарды өткiзуге арналған шығыстарды қаржыландыруды қамтамасыз етсiн.
3. Қазақстан Республикасы Iшкі iстер министрлiгi, Қазақстан Республикасы Президентiнiң Күзет қызметi (келiсiм бойынша), Қазақстан Республикасы Ұлттық қауiпсiздiк комитетi (келiсiм бойынша) Италия Республикасының ресми делегациясы мүшелерiнiң әуежайдағы, тұратын және болатын орындарындағы қауiпсiздiгiн, жүретін бағыттары бойынша бiрге жүрудi, сондай-ақ арнайы ұшақты күзетудi қамтамасыз етсiн.
4. Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникация министрлiгi белгіленген тәртiппен:
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгiмен және Сыртқы iстер министрлiгiмен бiрлесiп, Италия Республикасы Министрлер кеңесiнiң төрағасы Сильвио Берлусконидiң арнайы ұшағының Қазақстан Республикасы аумағының үстiнен ұшып өтуiн, Астана қаласының әуежайына қонуын және одан ұшып шығуын;
Астана қаласының әуежайында арнайы ұшаққа техникалық қызмет көрсетудi, оның тұрағын және жанармай құюды қамтамасыз етсiн.
5. Қазақстан Республикасы Мәдениет, ақпарат және спорт министрлiгi сапардың бұқаралық ақпарат құралдарында жария етiлуiн қамтамасыз етсiн.
6. Астана қаласының әкiмi Италия Республикасының ресми делегациясын қарсы алу және шығарып салу, баратын жерлерiнде бiрге жүру, сондай-ақ Астана қаласының әуежайы мен көшелерiн безендiру жөнiндегi ұйымдастыру iс-шараларының орындалуын қамтамасыз етсiн.

О подготовке и проведении официального визита председателя Совета министров Итальянской Республики Сильвио Берлускони в Республику Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 14 октября 2005 года N 292-р
В целях укрепления двустороннего сотрудничества между Республикой Казахстан и Итальянской Республикой и обеспечения протокольно-организационных мероприятий по подготовке и проведению официального визита председателя Совета министров Итальянской Республики Сильвио Берлускони в Республику Казахстан 20-21 октября 2005 года в городе Астане:
1. Министерству иностранных дел Республики Казахстан обеспечить протокольно-организационные мероприятия по подготовке и проведению официального визита председателя Совета министров Итальянской Республики Сильвио Берлускони в Республику Казахстан 20-21 октября 2005 года в городе Астане (далее - визит).
2. Управлению делами Президента Республики Казахстан (по согласованию):
принять организационные меры по обслуживанию членов официальной делегации Итальянской Республики согласно приложению;
обеспечить финансирование расходов на проведение визита за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2005 год по бюджетным программам 001 "Обеспечение деятельности Главы государства, Премьер-Министра и других должностных лиц государственных органов" и 006 "Санитарно-эпидемиологическое благополучие населения на республиканском уровне".
3. Министерству внутренних дел Республики Казахстан, Службе охраны Президента Республики Казахстан (по согласованию), Комитету национальной безопасности Республики Казахстан (по согласованию) обеспечить безопасность членов официальной делегации Итальянской Республики в аэропорту, местах проживания и посещения, сопровождение по маршрутам следования, а также охрану специального самолета.
4. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан в установленном порядке обеспечить:
совместно с Министерством обороны и Министерством иностранных дел Республики Казахстан пролет специального самолета председателя Совета министров Итальянской Республики Сильвио Берлускони над территорией Республики Казахстан, посадку и вылет в аэропорту города Астаны;
техническое обслуживание, стоянку и заправку специального самолета в аэропорту города Астаны.
5. Министерству культуры, информации и спорта Республики Казахстан обеспечить освещение визита в средствах массовой информации.
6. Акиму города Астаны обеспечить выполнение организационных мероприятий по встрече и проводам официальной делегации Итальянской Республики, сопровождению в местах посещения, а также оформлению аэропорта и улиц города Астаны.

7. Қазақстан Республикасы Республикалық ұланы (келiсiм бойынша) Астана қаласының әуежайында Италия Республикасы Министрлер кеңесiнiң төрағасы Сильвио Берлусконидi қарсы алу және шығарып салу рәсiмiне қатыссын, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Президентi Нұрсұлтан Назарбаевтың атынан қабылдау кезiнде концерттiк бағдарлама ұйымдастырсын.
8. Осы өкiмнiң iске асырылуын бақылау Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгiне жүктелсiн.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
2005 жылғы 14 қазандағы
N 292-ө өкiмiне қосымша
Италия Республикасы ресми делегациясының мүшелерiне
қызмет көрсету жөнiндегі ұйымдастыру шаралары
1. Италия Республикасы ресми делегациясының мүшелерiн Астана қаласындағы "Окан Интерконтиненталь" қонақ үйiне 1+10 форматы бойынша орналастыру, тамақтандыру және оларға көлiктiк қызмет көрсету.
2. Қазақстан Республикасының Президентi Күзет қызметiнiң қызметкерлерiн "Окан Интерконтиненталь" қонақ үйiне орналастыру.
3. Баспа өнiмдерiн (бейдждер, автокөлiктерге арнайы рұқсатнамалар, куверттік карталар, қабылдауға шақырулар) дайындау.
4. Италия Республикасы ресми делегациясының басшысы мен мүшелерi үшiн сыйлық және кәдесыйлар сатып алу.
5. Италия Республикасының ресми делегациясын Астана қаласының әуежайында қарсы алу және шығарып салу кезiнде шай дастарханын ұйымдастыру.
6. Қазақстан Республикасының Президентi Нұрсұлтан Назарбаевтың атынан Италия Республикасы Министрлер кеңесiнiң төрағасы Сильвио Берлусконидiң құрметiне Астана қаласында ресми қабылдау ұйымдастыру.
7. Ресми делегацияның мүшелерiне және бiрге жүретiн адамдарға медициналық қызмет көрсету.

7. Республиканской гвардии Республики Казахстан (по согласованию) принять участие в церемонии встречи и проводов председателя Совета министров Итальянской Республики Сильвио Берлускони в аэропорту города Астаны, а также организовать концертную программу во время приема от имени Президента Республики Казахстан Нурсултана Назарбаева.
8. Контроль за реализацией настоящего распоряжения возложить на Министерство иностранных дел Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Приложение
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 14 октября 2005 года N 292-p
Организационные меры
по обслуживанию членов официальной делегации
Итальянской Республики
1. Размещение, питание и транспортное обслуживание членов официальной делегации Итальянской Республики по формату 1+10 в городе Астане в гостинице "Окан Интерконтиненталь".
2. Размещение сотрудников Службы охраны Президента Республики Казахстан в гостинице "Окан Интерконтиненталь".
3. Изготовление печатной продукции (бейджи, спецпропуска на автомобили, кувертные карты, пригласительные на прием).
4. Приобретение подарка и сувениров для главы и членов официальной делегации Итальянской Республики.
5. Организация чайного стола в аэропорту города Астаны при встрече и проводах официальной делегации Итальянской Республики.
6. Организация официального приема от имени Президента Республики Казахстан Нурсултана Назарбаева в честь председателя Совета министров Итальянской Республики Сильвио Берлускони в городе Астане.
7. Медицинское обслуживание членов официальной делегации и сопровождающих лиц.