Биологиялық қаруды таратуды болдырмау бағдарламасын iске асыру жөнiндегi жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2005 жылғы 16 қарашадағы N 323-ө Өкімі
Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрлігі мен Америка Құрама Штаттарының Қорғаныс министрлiгi арасындағы Жаппай қырып-жою қаруының инфрақұрылымын жоюға қатысты келiсiмге 2004 жылғы 10 желтоқсандағы N 1302  түзетудiң  шеңберiнде Биологиялық қаруды таратуды болдырмау бағдарламасын iске асыру мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Белоног                   - Қазақстан Республикасының Денсаулық
Анатолий Александрович      сақтау вице-министрi, Бас мемлекеттiк
санитарлық дәрiгерi, жетекшi
Байсеркин                 - Қазақстан Республикасы
Бауыржан Сәтжанұлы          Денсаулық сақтау министрлiгi
Мемлекеттiк санитарлық-эпидемиологиялық
қадағалау комитетiнiң төрағасы,
жетекшiнiң орынбасары
Асқаров                   - Қазақстан Республикасы
Альберт Мұхтарұлы           Денсаулық сақтау министрлiгінiң
Мемлекеттiк санитарлық-эпидемиологиялық
қадағалау комитетi төрағасының
орынбасары, хатшы
Оспанов                   - Қазақстан Республикасы Денсаулық
Кеңес Сәрсенғалиұлы         сақтау министрлiгi "Республикалық
санитарлық-эпидемиологиялық станция"
мемлекеттiк мекемесiнiң бас дәрiгерi
Атшабар                   - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау
Бақыт Бақиұлы               министрлiгі "М.Айқымбаев атындағы Қазақ
карантиндiк және зооноздық жұқпалы
аурулар ғылыми орталығы" республикалық
мемлекеттік қазыналық кәсiпорнының
директоры
Айқымбаев                 - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау
Әлiм Масғұтұлы              министрлiгiнiң "М.Айқымбаев атындағы
Қазақ карантиндiк және зооноздық
жұқпалы аурулар ғылыми орталығы"
республикалық мемлекеттiк қазыналық
кәсiпорны директорының орынбасары
Извеков                   - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау
Игорь Леонидович            министрлiгiнiң "М.Айқымбаев атындағы
Қазақ карантиндiк және зооноздық
жұқпалы аурулар ғылыми орталығы"
республикалық мемлекеттiк қазыналық
кәсiпорны директорының орынбасары
Сүгiров                   - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау
Болат Меңдiғалиұлы          министрлiгi "М.Айқымбаев атындағы Қазақ
карантиндiк және зооноздық жұқпалы
аурулар ғылыми орталығы" республикалық
мемлекеттiк қазыналық кәсiпорнының аға
ғылыми қызметкерi
Тоғызбаев                 - Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер
Олжас Қабдешұлы             министрлігінің Халықаралық ұйымдар және
қауiпсiздiк проблемалары департаментi
халықаралық қауiпсiздiк басқармасының
бастығы
Әбiлғазин                 - Қазақстан Республикасы Ауыл
Талғат Борисұлы             шаруашылығы министрлiгiнiң Ветеринария
департаментi эпизоотиялық мониторинг
және болжау бөлiмiнiң бастығы
Шенжанов                  - Қазақстан Республикасы Ауыл
Қанат Төребайұлы            шаруашылығы министрлiгi Ветеринариядағы
мониторинг, референциялар, зертханалық
диагностика және әдiснама ұлттық
орталығы директорының ғылым бөлiгi
жөнiндегi орынбасары
Ақпанбаева                - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Дина Қияшқызы               сауда министрлiгінің Өнеркәсiп және
ғылыми-техникалық дамыту комитетi
қорғаныс өнеркәсiбi, экспорттық бақылау
және лицензиялау басқармасының бастығы
Жұбанышев                 - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Сақып Кәденұлы              сауда министрлiгінiң Өнеркәсiп және
ғылыми-техникалық дамыту комитетi
экспорттық бақылау бөлiмiнiң бастығы
Ыбыраев                   - Қазақстан Республикасы Энергетика және
Руслан Төлеубекұлы          минералдық ресурстар министрлiгi
Ядролық энергетика және сыртқы
байланыстар департаментiнiң бас маманы
Орынбасаров               - Қазақстан Республикасы Ұлттық
Артур Арыстанұлы            қауiпсiздiк комитетiнiң бөлiм бастығы
(келiсiм бойынша)
Өтембаев                  - Қазақстан Республикасы Қаржы
Әдiл Нұрланұлы              министрлiгiнiң Салық комитетi
халықаралық салық салу басқармасының
бастығы
Керiмбеков                - Қазақстан Республикасы Қаржы
Данияр Әкiмбайұлы           министрлігінiң Кедендiк бақылау
комитетi халықаралық қатынастар
басқармасының бастығы
Шығанбаев                 - Қазақстан Республикасы Қаржы
Ерғали Әбдiмомынұлы         министрлiгi Кедендiк бақылау
комитетiнiң кедендiк бақылауды
ұйымдастыру басқармасы бастығының
орынбасары
Сүгiров                   - Қазақстан Республикасы Қаржы
Нұрболат Николайұлы         министрлігінің Кедендiк бақылау
комитетi кедендiк кiрiс басқармасы
бастығының орынбасары
Руфов                     - "Биомедпрепарат инжиниринг орталығы"
Юрий Петрович               ашық акционерлiк қоғамының президентi
(келiсiм бойынша)
Могильный                 - Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым
Валерий Валентинович        министрлігі Ғылым департаментiнiң
директоры
Құтыбаев                  - Қазақстан Республикасы Бiлiм және
Бақыт Өмiрзақұлы            ғылым министрлiгiнiң Ғылым департаментi
ғылыми-техникалық қызметтi
ұйымдастырушылық қамтамасыз ету
бөлiмiнiң бастығы
Мәмедәлиев                - Қазақстан Республикасы Бiлiм және
Сейдiғапар Мәмедәліұлы      ғылым министрлігi Aуыл шаруашылығы
ғылыми-зерттеу институтының директоры
Троицкий                  - Қазақстан Республикасы Бiлiм және
Евгений Николаевич          ғылым министрлігі Ауыл шаруашылығы
ғылыми-зерттеу институтының маманы
Әйтiмов                   - Қазақстан Республикасы Қарулы
Әлiмжан Раханұлы            Күштерiнiң әскери-медициналық
қамтамасыз ету бас басқармасы
санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау
басқармасының бастығы, медициналық
қызметтiң полковнигi, Қорғаныс
министрлiгiнiң бас санитарлық дәрiгерi

О создании рабочей группы по реализации Программы предотвращения распространении биологического оружия
Распряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 16 ноября 2005 года N 323-p
В целях реализации Программы предотвращения распространения биологического оружия в рамках  Поправки к Соглашению между Министерством энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан и Министерством обороны Соединенных Штатов Америки относительно ликвидации инфраструктуры оружия массового уничтожения от 10 декабря 2004 года N 1302:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Белоног                   - вице-министр здравоохранения, Главный
Анатолий Александрович      государственный санитарный врач
Республики Казахстан, руководитель
Байсеркин                 - председатель Комитета
Бауржан Сатжанович          государственного санитарно-
эпидемиологического надзора
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан, заместитель
руководителя
Аскаров                   - заместитель председателя Комитета
Альберт Мухтарович          государственного санитарно-
эпидемиологического надзора
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан, секретарь
Оспанов                   - главный врач Государственного
Кенес Сарсенгалиевич        учреждения "Республиканская
санитарно-эпидемиологическая станция"
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан
Атшабар                   - директор Республиканского
Бахыт Бахиевич              государственного казенного
предприятия "Казахский научный центр
карантинных и зоонозных инфекций
имени М. Айкимбаева" Министерства
здравоохранения Республики Казахстан
Айкимбаев                 - заместитель директора
Алим Масгутович             Республиканского государственного
казенного предприятия "Казахский
научный центр карантинных и зоонозных
инфекций имени М. Айкимбаева"
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан
Извеков                   - заместитель директора
Игорь Леонидович            Республиканского государственного
казенного  предприятия "Казахский
научный центр карантинных и зоонозных
инфекций имени М. Айкимбаева"
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан
Сукуров                   - старший научный сотрудник
Болат Мендыгалиевич         Республиканского государственного
казенного предприятия "Казахский
научный центр карантинных и зоонозных
инфекций имени М. Айкимбаева"
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан
Тогузбаев                 - начальник управления международной
Олжас Кабдешевич            безопасности Департамента
международных организаций и проблем
безопасности Министерства иностранных
дел Республики Казахстан
Абулгазин                 - начальник отдела эпизоотического
Талгат Борисович            мониторинга и прогнозирования
Департамента ветеринарии Министерства
сельского хозяйства Республики
Казахстан
Шенжанов                  - заместитель директора по научной
Канат Туребаевич            части Национального центра
мониторинга, референций, лабораторной
диагностики и методологии в
ветеринарии Министерства сельского
хозяйства Республики Казахстан
Акпанбаева                - начальник управления оборонной
Дина Кияшевна               промышленности, экспортного контроля
и лицензирования Комитета
промышленности и научно-технического
развития Министерства индустрии и
торговли Республики Казахстан
Жубанышев                 - начальник отдела экспортного контроля
Сахып Каденович             Комитета промышленности и научно-
технического развития Министерства
индустрии и торговли Республики
Казахстан
Ибраев                    - главный специалист Департамента
Руслан Тулеубекович         ядерной энергетики и внешних связей
Министерства энергетики и минеральных
ресурсов Республики Казахстан
Аринбасаров               - начальник отдела Комитета
Артур Арыстанович           национальной безопасности Республики
Казахстан (по согласованию)
Утембаев                  - начальник управления международного
Адиль Нурланович            налогообложения Налогового комитета
Министерства финансов Республики
Казахстан
Керимбеков                - начальник управления международных
Данияр Акимбаевич           отношений Комитета таможенного
контроля Министерства финансов
Республики Казахстан
Шиганбаев                 - заместитель начальника управления
Ергали Абдимомынович        организации таможенного контроля
Комитета таможенного контроля
Министерства финансов Республики
Казахстан
Сукуров                   - заместитель начальника управления
Нурболат Николаевич         таможенных доходов Комитета
таможенного контроля Министерства
финансов Республики Казахстан
Руфов                     - президент открытого акционерного
Юрий Петрович               общества "Биомедпрепарат
инжиниринговый центр"
(по согласованию)
Могильный                 - директор Департамента науки
Валерий Валентинович        Министерства образования и науки
Республики Казахстан
Кутубаев                  - начальник отдела организационного
Бахыт Умурзакович           обеспечения научно-технической
деятельности Департамента науки
Министерства образования и науки
Республики Казахстан
Мамадалиев                - директор Научно-исследовательского
Сейдигапар Мамадалиевич     сельскохозяйственного института
Министерства образования и науки
Республики Казахстан
Троицкий                  - специалист Научно-исследовательского
Евгений Николаевич          сельскохозяйственного института
Министерства образования и науки
Республики Казахстан
Айтимов                   - начальник управления санитарно-
Алимжан Раханович           эпидемиологического надзора главного
управления военно-медицинского
обеспечения Вооруженных Сил,
полковник медицинской службы, главный
санитарный врач Министерства обороны
Республики Казахстан

2. Жұмыс тобы 2006 жылғы 15 сәуiрге дейiн Биологиялық қаруды таратуды болдырмау бағдарламасын үйлестiру және iске асыру жөнiндегi ұсыныстарды Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қарауына ұсынсын.
Премьер-Министр

2. Рабочей группе в срок до 15 апреля 2006 года представить на рассмотрение Правительства Республики Казахстан предложения по координации и реализации Программы предотвращения распространения биологического оружия.
Премьер-Министр