Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2005 жылғы 18 ақпандағы "Қазақстан экономикалық, әлеуметтiк және саяси жедел жаңару жолында" атты Қазақстан халқына Жолдауының орындалуын бақылауды ұйымдастыру жөнiндегi шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2005 жылғы 28 ақпандағы N 39-ө-1 Өкімі
Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2005 жылғы 18 ақпандағы "Қазақстан экономикалық, әлеуметтiк және саяси жедел жаңару жолында" атты Қазақстан халқына Жолдауының (бұдан әрi - Жолдау) ережелерiн бұлжытпай және уақтылы орындау мақсатында:
1. Мыналар:
ай сайын айдың соңғы сәрсенбiсiнде Жолдауды iске асыру мәселелерi Премьер-Министрде өтетiн кеңестерде қаралады;
ай сайын айдың әрбiр екiншi сәрсенбiсiнде Жолдауды iске асыру мәселелерi Премьер-Министр Кеңсесiнiң Басшысында өтетiн кеңестерде қаралады;
апта сайынғы бақылауды қамтамасыз ету үшiн қосымшаға сәйкес құрамда Жұмыс тобы құрылады деп белгiленсiн. Жұмыс тобы Жолдау ережелерiн орындаудың жай-күйiнiң апта сайынғы мониторингiн, оны iске асыру жөнiндегi Жалпыұлттық iс-шаралар жоспарының және Жалпыұлттық жоспардың iс-шараларын орындаудың желілiк кестесiн қамтамасыз етсiн;
Жолдау ережелерiн iске асыру мәселелерi тоқсан сайын Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң мәжілiстерiнде қаралады деп белгiленсiн.
2. Орталық және жергiлiктi атқарушы органдардың басшылары:
Жұмыс тобының талап етуi бойынша бақылауды жүзеге асыру үшiн қажеттi материалдарды ұсынсын;
Қазақстан Республикасы Президентiнiң қатысуымен өткен кеңестiң 2005 жылғы 18 ақпандағы N 01-7.3 хаттамасын ескере отырып, Жолдаудың орындалуын бақылауды ұйымдастыруды осылайша қамтамасыз етсiн.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
2005 жылғы 28 ақпандағы
N 39-ө-1 өкiмiне
қосымша
Жұмыс тобының
ҚҰРАМЫ
Ескерту. Құрам толықтырылды - ҚР Премьер-Министрiнiң 2005.03.30.  N 69 өкiмiмен.
Смағұлов                - Қазақстан Республикасы Премьер-
Қайрат Молдрахманұлы      Министрiнiң Кеңсесi Басшысының
орынбасары, жетекшi
Тоқаев                  - Қазақстан Республикасы Премьер-
Ақбар Қуанышбайұлы        Министрiнiң Кеңсесi Жиынтық талдау
бөлiмiнiң меңгерушiсi
Қуанғанов               - Қазақстан Республикасы Премьер-
Фархад Шаймұратұлы        Министрiнiң Кеңсесi Әлеуметтiк-мәдени
даму бөлiмiнiң меңгерушiсi
Котенко                 - Қазақстан Республикасы Премьер-
Наталья Леонидовна        Министрiнiң Кеңсесi Экономика
бөлiмiнiң меңгерушiсi
Райымбеков              - Қазақстан Республикасы Премьер-
Сайлаухан Ғазизұлы        Министрiнiң Кеңсесi Өңiрлiк даму
бөлiмiнiң меңгерушiсi
Пепенин                 - Қазақстан Республикасы Премьер-
Анатолий Сергеевич        Министрiнiң Кеңсесi Кадр жұмысы
бөлiмiнiң меңгерушiсi
Ермекбаев               - Қазақстан Республикасы Премьер-
Қуаныш Ермекбайұлы        Министрiнiң Кеңсесi Бақылау және
құжаттамалық қамтамасыз ету бөлiмiнiң
меңгерушісі
Шынәлиев                - Қазақстан Республикасының Премьер-
Ғазиз Қоршабекұлы         Министрі Кеңсесiнің Өндiрiстiк сала
және инфрақұрылым бөлiмi
меңгерушiсінің орынбасары
Шитиков                 - Қазақстан Республикасының Премьер-
Валерий Геннадьевич       Министрi Кеңсесiнiң Бақылау және
құжаттамалық қамтамасыз ету бөлiмi
бақылау секторының меңгерушiсi, хатшы
Әкiмбеков               - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң
Назымбек Қыздарбекұлы     Кеңсесi Қорғаныс және құқық тәртiбi
бөлiмiнiң меңгерушiсi
Егiмбаева               - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң
Жанна Дачеровна           Кеңсесi Заң бөлiмiнiң меңгерушiсi
Камалдинов              - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң
Ақылбек Әбсатұлы          Кеңсесi Сыртқы байланыстар бөлiмiнiң
меңгерушiсi
Хамзин                  - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң
Қазбек Ғизатұлы           Кеңсесi Жиынтық талдау бөлiмiнiң сектор
меңгерушісi

О мерах по организации контроля за исполнением Послания Президента Республики Казахстан народу Казахстана от 18 февраля 2005 года "Казахстан на пути ускоренной экономической, социальной и политической модернизации"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 28 февраля 2005 года N 39-p-1
В целях безусловного и своевременного выполнения положений Послания Президента Республики Казахстан народу Казахстана от 18 февраля 2005 года "Казахстан на пути ускоренной экономической, социальной и политической модернизации" (далее - Послание):
1. Установить, что:
ежемесячно, в последнюю среду месяца вопросы реализации Послания рассматриваются на совещаниях у Премьер-Министра;
ежемесячно, в каждую вторую среду месяца вопросы реализации Послания рассматриваются на совещаниях у Руководителя Канцелярии Премьер-Министра;
для еженедельного обеспечения контроля создать Рабочую группу в составе согласно приложению. Рабочей группе обеспечить еженедельный мониторинг состояния исполнения положений Послания , Общенационального плана мероприятий по его реализации и Сетевого графика исполнения мероприятий Общенационального плана;
вопросы реализации положений Послания ежеквартально рассматриваются на заседаниях Правительства Республики Казахстан.
2. Руководителям центральных и местных исполнительных органов:
представлять по требованию Рабочей группы необходимые для осуществления контроля материалы;
аналогично обеспечить организацию контроля за исполнением Послания с учетом протокола совещания с участием Президента Республики Казахстан от 18 февраля 2005 года N 01-7.3.
Премьер-Министр
Приложение к
распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 28 февраля 2005 года N 39-р-1
СОСТАВ Рабочей группы <*>
Сноска. Внесены изменения - распоряжением Премьер-Министра РК от 30 марта 2005 г. N 69-p .
Смагулов                     - заместитель Руководителя Канцелярии
Кайрат Молдрахманович          Премьер-Министра Республики
Казахстан, руководитель
Тукаев                       - заведующий Сводным аналитическим
Акбар Куанышбаевич             отделом Канцелярии Премьер-Министра
Республики Казахстан
Куанганов                    - заведующий Отделом
Фархад Шаймуратович            социально-культурного развития
Канцелярии Премьер-Министра
Республики Казахстан
Котенко                      - заведующая Экономическим отделом
Наталья Леонидовна             Канцелярии Премьер-Министра
Республики Казахстан
Раимбеков                    - заведующий Отделом регионального
Сайлаухан Газизович            развития Канцелярии Премьер-Министра
Республики Казахстан
Пепенин                      - заведующий Отделом кадровой работы
Анатолий Сергеевич             Канцелярии Премьер-Министра
Республики Казахстан
Ермекбаев                    - заведующий Отделом контроля и
Куаныш Ермекбаевич             документационного обеспечения
Канцелярии Премьер-Министра
Республики Казахстан
Чиналиев                     - заместитель заведующего Отделом
Газиз Коршабекович             производственной сферы и
инфраструктуры Канцелярии
Премьер-Министра Республики
Казахстан
Шитиков                      - заведующий сектором контроля Отдела
Валерий Геннадьевич            контроля и документационного
обеспечения Канцелярии
Премьер-Министра Республики
Казахстан, секретарь
Акимбеков                    - заведующий Отделом обороны и
Назымбек Кыздарбекович         правопорядка Канцелярии
Премьер-Министра Республики
Казахстан
Егимбаева                    - заведующая Юридическим отделом
Жанна Дачеровна                Канцелярии Премьер-Министра
Республики Казахстан
Камалдинов                   - заведующий Отделом внешних связей
Акылбек Абсатович              Канцелярии Премьер-Министра
Республики Казахстан
Хамзин                       - заведующий сектором Сводного
Казбек Гизатовича              аналитического отдела Канцелярии
Премьер-Министра Республики
Казахстан