Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2005 жылғы 27 маусымдағы N 178-ө өкiмiне өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2006 жылғы 6 сәуірдегі N 86-ө Өкімі
"Мемлекет басшысының электрондық сайлау жүйесiн одан әрi жетiлдiруге бағытталған тапсырмаларын орындау жөнiндегi iс-шаралар жоспарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2005 жылғы 27 маусымдағы N 178-ө  өкiмiне  мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетілген өкiммен бекiтiлген "Мемлекет басшысының электрондық сайлау жүйесiн одан әрi жетiлдiруге бағытталған тапсырмаларын орындау жөнiндегi iс-шаралар жоспарында:
реттiк нөмiрi 1.1-жолда:
"Iс-шаралар" деген бағандағы "ұлттық тiзiлiмдер және сәйкестендiру нөмiрлерi" деген сөздер "сәйкестендiру нөмiрлерiнiң ұлттық тiзiлiмдерi" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Мерзiмi" деген бағандағы "2005 жылғы" деген сөздер "2006 жылғы" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Жауапты орындаушылар" деген баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi".
Премьер-Министр

О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 27 июня 2005 года N 178-р
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 6 апреля 2006 года N 86-р
Внести в  распоряжение  Премьер-Миниcтра Республики Казахстан от 27 июня 2005 года N 178-р "Об утверждении Плана мероприятий по исполнению поручений Главы государства, направленных на дальнейшее совершенствование электронной избирательной системы" следующие изменения:
в Плане мероприятий по исполнению поручений Главы государства, направленных на дальнейшее совершенствование электронной избирательной системы, утвержденном указанным распоряжением:
в строке, порядковый номер 1.1:
в графе "Мероприятия" союз "и" исключить;
в графе "Сроки" слова "2005 года" заменить словами "2006 года";
графу "Ответственные исполнители" изложить в следующей редакции:
"Министерство юстиции Республики Казахстан".
Премьер-Министр