Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2005 жылғы 17 қазандағы N 294-ө өкiмiне өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2006 жылғы 25 сәуірдегі N 107-ө Өкімі
"Агроөнеркәсiптiк кешендi және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттiк реттеу туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2005 жылғы 17 қазандағы N 294-ө  өкiмiне  мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетiлген өкiммен бекiтiлген "Агроөнеркәсiптiк кешендi және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттiк реттеу туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтiк құқықтық кесiмдердiң тiзбесiнде:
"Орындалу мерзiмi" деген 4-бағанда:
реттiк нөмiрi 1, 2, 8-жолдардағы "2006 жылғы наурыз" деген сөздер "2006 жылғы қыркүйек" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 3-жолдағы "2006 жылғы наурыз" деген сөздер "2006 жылғы қараша" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 5-жолдағы "2006 жылғы наурыз" деген сөздер "2006 жылғы мамыр" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 10-жол алынып тасталсын.
Премьер-Министр

О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 17 октября 2005 года N 294-р
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 25 апреля 2006 года N 107-р
Внести в  распоряжение  Премьер-Министра Республики Казахстан от 17 октября 2005 года N 294-р "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" следующие изменения:
в перечне нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", утвержденном указанным распоряжением:
в графе 4 "Срок исполнения":
в строках, порядковые номера 1, 2, 8, слова "Март 2006 года" заменить словами "Сентябрь 2006 года";
в строке, порядковый номер 3, слова "Март 2006 года" заменить словами "Ноябрь 2006 года";
в строке, порядковый номер 5, слова "Март 2006 года" заменить словами "Май 2006 года";
строку, порядковый номер 10, исключить.
Премьер-Министр