Бiртұтас экономикалық кеңiстiк құру жөнiндегi Жоғары деңгейдегi топтың кезектi мәжiлiсiн дайындау және өткiзу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2006 жылғы 8 маусымдағы N 155-ө Өкімі
2006 жылғы 9-10 маусымда Алматы қаласында өтетiн Беларусь Республикасының, Қазақстан Республикасының, Ресей Федерациясының және Украинаның Бiртұтас экономикалық кеңiстiгiн құру жөнiндегi Жоғары деңгейдегi топтың кезектi мәжiлiсiн (бұдан әрi - ЖДТ мәжiлiсi) дайындау және өткiзу мақсатында:
1. Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгi ЖДТ мәжiлiсiне қатысушылардың қонақ үйде тұруына ақы төлеуге 2006 жылға арналған республикалық бюджетте 006 "Өкiлдiк шығындар" бюджеттiк бағдарламасы бойынша көзделген қаражат есебiнен 1350270 (бiр миллион үш жүз елу мың екi жүз жетпiс) теңге сомасында қаражат бөлсiн.
2. Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникация министрлiгi белгiленген тәртiппен Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгiмен және Сыртқы iстер министрлiгiмен бiрлесiп, Беларусь Республикасы, Ресей Федерациясы және Украина делегацияларының (бұдан әрi - делегациялар) арнайы ұшақтарының Қазақстан Республикасы аумағының үстiнен ұшып өтуiн, Алматы қаласының әуежайына қонуын және одан ұшып шығуын, Алматы қаласының әуежайында ұшақтарға техникалық қызмет көрсетудi, олардың тұрағын және жанармай құюды қамтамасыз етсiн.
3. Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi делегациялар мүшелерiнiң әуежайдағы, тұратын және болатын орындарындағы қауiпсiздiгiн, жүретiн бағыттары бойынша бiрге жүрудi қамтамасыз етсiн.
4. Алматы қаласының әкiмi делегацияларды қарсы алу және шығарып салу жөнiндегi ұйымдастыру iс-шараларының орындалуын қамтамасыз етсiн, Алматы қаласында көлiкпен қамтамасыз етсiн, сондай-ақ ЖДТ мәжiлiсi өтетiн кезеңге Алматы қаласы әкімдігінің ғимаратындағы екi мәжiлiс залын берсiн және мәдени бағдарламаны ұйымдастырсын.
Премьер-Министр

О подготовке и проведении очередного заседания Группы высокого уровня по формированию Единого экономического пространства
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 8 июня 2006 года N 155-р
В целях подготовки и проведения очередного заседания Группы высокого уровня по формированию Единого экономического пространства Республики Беларусь, Республики Казахстан, Российской Федерации и Украины (далее - заседание ГВУ), проводимого 9-10 июня 2006 года в городе Алматы:
1. Министерству иностранных дел Республики Казахстан выделить средства в сумме 1350270 (один миллион триста пятьдесят тысяч двести семьдесят) тенге на оплату проживания в гостинице участников заседания ГВУ за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2006 год по бюджетной программе 006 "Представительские затраты".
2. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан в установленном порядке обеспечить совместно с Министерством обороны и Министерством иностранных дел Республики Казахстан пролет специальных самолетов делегаций Республики Беларусь, Российской Федерации и Украины (далее - делегаций) над территорией Республики Казахстан, посадку и вылет в аэропорту города Алматы, техническое обслуживание, стоянку и заправку самолетов в аэропорту города Алматы.
3. Министерству внутренних дел Республики Казахстан обеспечить безопасность членов делегаций в аэропорту, местах проживания и посещения, сопровождение по маршрутам следования.
4. Акиму города Алматы обеспечить выполнение организационных мероприятий по встрече и проводам делегаций, обеспечить транспортом в городе Алматы, а также предоставить два конференц-зала в здании акимата города Алматы на период проведения заседания ГВУ и организовать культурную программу.
Премьер-Министр