"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне әлеуметтік қамсыздандыру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2006 жылғы 21 шілдедегі N 208-ө Өкімі
1. Қоса беріліп отырған»Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне әлеуметтік қамсыздандыру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2006 жылғы 4 шілдедегі Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық кесімдердің тізбесі (бұдан әрі - тізбе) бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі тізбеге сәйкес нормативтік құқықтық кесімдердің жобаларын әзірлесін және белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
3. Қазақстан Республикасы Қаржы нарығы мен қаржы ұйымдарын реттеу және қадағалау агенттігі тізбеге сәйкес нормативтік құқықтық кесімді әзірлеу және бекіту жөнінде қажетті шаралар қабылдасын және Қазақстан Республикасының Үкіметін хабардар етсін.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2006 жылғы»21 шілдедегі
N 208-ө өкімімен
бекітілген
"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне
әлеуметтік қамсыздандыру мәселелері бойынша өзгерістер
мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының
Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет
нормативтік құқықтық кесімдердің тізбесі
Р/с N
Нормативтік құқықтық кесімнің атауы
Кесімнің нысаны
Орындалу мерзімі
Орындалуына жауапты мемлекеттік орган
1
2
3
4
5
1.
Мүгедектігі бойынша, асыраушысынан айрылу жағдайы бойынша және жасы бойынша берілетін мемлекеттік базалық әлеуметтік жәрдемақыларды, Зейнетақы төлеу жөніндегі мемлекеттік орталықтан төленетін зейнетақы төлемдерін, мемлекеттік базалық зейнетақы төлемдерін, мемлекеттік арнайы жәрдемақы төлемдерін тағайындау мен жүзеге асыру ережесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы
2006 жылғы тамыз
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі
2
Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы
2006 жылғы тамыз
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі
3
"Жинақталған зейнетақы қаражатын жинақтаушы зейнетақы қорларынан аудару ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы нарығы мен қаржы ұйымдарын реттеу және қадағалау агенттігі басқармасының 2004 жылғы 24 мамырдағы N 146 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы нарығы мен қаржы ұйымдарын реттеу және қадағалау агенттігі басқармасының қаулысы
2006 жылғы тамыз
Қазақстан Республикасы Қаржы нарығы мен қаржы ұйымдарын реттеу және қадағалау агенттігі
4
"Арнаулы мемлекеттік жәрдемақы тағайындаудың және төлеудің ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 31 қаңтардағы N 161 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы
2006 жылғы тамыз
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі

О мерах по реализации Закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам социального обеспечения"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 21 июля 2006 года N 208-p
1. Утвердить прилагаемый перечень нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации  Закона  Республики Казахстан от 4 июля 2006 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам социального обеспечения" (далее - перечень).
2. Министерству труда и социальной защиты населения Республики Казахстан разработать и внести в установленном порядке в Правительство Республики Казахстан проекты нормативных правовых актов согласно перечню.
3. Агентству Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций принять необходимые меры по разработке и утверждению нормативного правового акта согласно перечню и проинформировать Правительство Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 21 июля 2006 года N 208-р
Перечень
нормативных правовых актов, принятие которых необходимо
в целях реализации Закона Республики Казахстан "О внесении изменений
и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан
по вопросам социального обеспечения"
N
п/п
Наименование
нормативного
правового акта
Форма акта
Срок
исполнения
Государственный
орган,
ответственный
за исполнение
1
2
3
4
5
1.
Об утверждении Правил
назначения и осущест-
вления выплаты госу-
дарственных базовых
социальных пособий по
инвалидности, по
случаю потери кормиль-
ца и по возрасту,
пенсионных выплат из
Государственного
центра по выплате
пенсий, государствен-
ной базовой пенсионной
выплаты, государствен-
ных специальных
пособий
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
Август
2006 года
Министерство труда
и социальной
защиты населения
Республики
Казахстан
2.
О внесении изменений
и дополнений в
некоторые решения
Правительства
Республики
Казахстан
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
Август
2006 года
Министерство
труда и социальной
защиты населения
Республики
Казахстан
3.
О внесении изменений
в постановление
Правления Агентства
Республики Казахстан
по регулированию и
надзору финансового
рынка и финансовых
организаций от 24
мая 2004 года N 146
"Об утверждении
Правил перевода
пенсионных накоплений
из накопительных
пенсионных фондов"
Постановление
Правления
Агентства
Республики
Казахстан по
регулированию
и надзору
финансового
рынка и
финансовых
организаций
Август
2006 года
Агентство
Республики
Казахстан по
регулированию и
надзору
финансового рынка
и финансовых
организаций
4.
О внесении изменений
и дополнений в
постановление
Правительства
Республики Казахстан
от 31 января 2001 года
N 161 "Об утверждении
Правил назначения и
выплаты специального
государственного
пособия"
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
Август
2006 года
Министерство
труда и социальной
защиты населения
Республики
Казахстан