"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне экономиканың мемлекеттік секторын басқаруды жетілдіру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы"» Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2006 жылғы 9 тамыздағы N 224-ө Өкімі
1.   Қоса беріліп отырған»"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне экономиканың мемлекеттік секторын басқаруды жетілдіру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы"»Қазақстан Республикасының 2006 жылғы 7 шілдедегі  Заңын  іске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық кесімдердің тізбесі (бұдан әрі - тізбе) бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі тізбеге сәйкес тиісті нормативтік құқықтық кесімдерді әзірлесін және белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2006 жылғы 9 тамыздағы
N 224-ө өкімімен
бекітілген
"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне
экономиканың мемлекеттік секторын басқаруды жетілдіруді
мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу
туралы" Қазақстан Республикасының 2006 жылғы
7 шілдедегі Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы
қажет нормативтік құқықтық кесімдердің
тізбесі
Р/с N
Нормативтік құқықтық кесімнің атауы
Кесімнің атауы
Орындау мерзімі
Орындауға жауапты мемлекеттік орган
1
2
3
4
5
1.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне "Самұрық"» мемлекеттік активтерді басқару жөніндегі қазақстандық холдингі АҚ-ның одан әрі жұмыс істеуі бөлігінде өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
2006 жылғы тамыз
ЭБЖМ
2.
"Қазына" орнықты даму қоры"» АҚ-ның құрамына кіретін заңды тұлғалардың кредит және инвестициялық саясатын бекітуге қатысты Қазақстан   Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
2006 жылғы тамыз
ЭБЖМ (жинақтау), ИСМ
3.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 14 маусымдағы N 647 қаулысына "Самұрық" мемлекеттік активтерді басқару жөніндегі қазақстандық холдингі" АҚ-ның құрамына кіретін ұлттық компаниялардың даму жоспарларын бекіту тәртібін өзгерту бөлігінде өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
2006 жылғы тамыз
ЭБЖМ (жинақтау), Қаржымині
4.
"Қазақстан Даму Банкі" АҚ акцияларының мемлекеттік пакетін»"Қазына"»орнықты даму қоры"»АҚ-ның жарғылық капиталына төлеуге беруді қамтамасыз ету бөлігіндегі "Қазақстан Даму Банкі" акционерлік қоғамының кейбір мәселелері
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
2006 жылғы тамыз
ЭБЖМ (жинақтау), ИСМ, Қаржымині
5.
"Қазақстан Даму Банкі" акционерлік қоғамының Директорлар кеңесі құрамының кейбір мәселелері
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
2006 жылғы тамыз
ЭБЖМ (жинақтау), ИСМ
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
ЭБЖМ - Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі;
Қаржымині - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі;
ИСМ - Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігі.

О мерах по реализации Закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам совершенствования управления государственным сектором экономики"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 9 августа 2006 года N 224-p
1. Утвердить прилагаемый перечень нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации  Закона  Республики Казахстан от 7 июля 2006 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам совершенствования управления государственным сектором экономики" (далее - перечень).
2. Министерству экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан разработать и в установленном порядке внести в Правительство Республики Казахстан соответствующие нормативные правовые акты согласно перечню.
Премьер-Министр
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 9 августа 2006 года
N 224-р
Перечень нормативных правовых актов,
принятие которых необходимо в целях реализации
Закона Республики Казахстан от 7 июля 2006 года
"О внесении изменений и дополнений в некоторые
законодательные акты Республики Казахстан по
вопросам совершенствования управления государственным
сектором экономики"
N
п/
п
Наименование
нормативного
правового акта
Форма акта
Срок
испол-
нения
Государс-
твенный
орган,
ответст-
венный за
исполне-
ние
1
2
3
4
5
1.
О внесении изменений
и дополнений в
некоторые решения
Правительства
Республики
Казахстан, в части
дальнейшего
функционирования АО
"Казахстанский
холдинг по
управлению
государственными
активами "Самрук"
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
август
2006
года
МЭБП
2.
О признании
утратившими силу
некоторых решений
Правительства
Республики
Казахстан,
касающихся
утверждения
кредитной и
инвестиционной
политики юридических
лиц, вошедших в
состав АО "Фонд
устойчивого развития
"Қазына"
Постановление
Правительства Республики Казахстан
август 2006 года
МЭБП
(созыв),
МИТ
3.
О внесении изменений и дополнений в
постановление
Правительства
Республики Казахстан
от 14 июня 2002 года
N 647, в части
изменения порядка
утверждения планов
развития
национальных
компаний, вошедших в
состав АО
"Казахстанский
холдинг по
управлению
государственными
активами "Самрук"
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
август
2006
года
МЭБП
(созыв),
МФ
4.
Некоторые вопросы
акционерного
общества "Банк
развития
Казахстана", в части
обеспечения передачи
государственного
пакета акций АО
"Банк развития
Казахстана" в оплату
уставного капитала
АО "Фонд устойчивого
развития "Қазына"
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
август
2006
года
МЭБП
(созыв),
МИТ, МФ
5.
Некоторые вопросы
состава Совета
директоров
акционерного
общества "Банк
развития Казахстана"
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
август
2006
года
МЭБП
(созыв),
МИТ
Примечание: расшифровка аббревиатур:
МЭБП - Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан;
МФ - Министерство финансов Республики Казахстан;
МИТ - Министерство индустрии и торговли Республики Казахстан.