Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2004 жылғы 30 желтоқсандағы N 383-ө өкіміне өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2006 жылғы 1 қыркүйектегі N 255-ө Өкімі
"Қазақстан Республикасының заңнамалық кесімдерін іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2004 жылғы 30 желтоқсандағы N 383-ө  өкіміне  мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген өкіммен бекітілген Қазақстан Республикасы заңнамалық кесімдерін іске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық кесімдердің тізбесінде:
реттік нөмірі 21-жолда:
3-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Қалаларды және шаруашылық жүргізуші объектілерді санаттарға бөлу дәрежесіне байланысты Азаматтық қорғаныстың инженерлік-техникалық іс-шараларының көлемі мен оларды қамту";
4-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Уәкілетті органның бұйрығы".
Премьер-Министрдің
міндетін атқарушы

О внесении изменения в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 30 декабря 2004 года N 383-р
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 1 сентября 2006 года N 255-р
Внести в  распоряжение  Премьер-Министра Республики Казахстан от 30 декабря 2004 года N 383-р "О мерах по реализации законодательных актов Республики Казахстан" следующее изменение:
в перечне нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации законодательных актов Республики Казахстан, утвержденном указанным распоряжением:
в строке, порядковый номер 21:
графу 3 изложить в следующей редакции:
"Объем и содержание инженерно-технических мероприятий Гражданской обороны в зависимости от степени категорирования городов и объектов хозяйствования";
графу 4 изложить в следующей редакции:
"Приказ уполномоченного органа".
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра