Тәуелсiз Мемлекеттер Достастығына қатысушы мемлекеттердiң құқық қорғау органдары ақпараттық қызметтер басшыларының мемлекетаралық конференциясына қатысушылардың қонақ үйде тұруына қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2006 жылғы 12 қазандағы N 292-ө Өкімі
Тәуелсiз Мемлекеттер Достастығына қатысушы мемлекеттердiң құқық қорғау органдары ақпараттық қызметтер басшыларының мемлекетаралық конференциясының (бұдан әрi - конференция) өткiзiлуiне байланысты:
Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгi Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасына конференцияға қатысушылардың 2006 жылғы 17 - 19 қазан кезеңiнде Астана қаласында қонақ үйде тұруына ақы төлеуге 2006 жылға арналған республикалық бюджетте 006 "Өкiлдiк шығындар" бағдарламасы бойынша көзделген қаражат есебiнен 5214861 (бес миллион екi жүз он төрт мың сегiз жүз алпыс бiр) теңге сомасында қаражат бөлсiн.
Премьер-Министр

О выделении средств на проживание участников межгосударственной конференции руководителей информационных служб правоохранительных органов государств-участников Содружеcтва Независимых Государств
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 12 октября 2006 года N 292-p
В связи с проведением межгосударственной конференции руководителей информационных служб правоохранительных органов государств-участников Содружества Независимых Государств (далее - конференция):
Министерству иностранных дел Республики Казахстан выделить Генеральной прокуратуре Республики Казахстан средства в сумме 5214861 (пять миллионов двести четырнадцать тысяч восемьсот шестьдесят один) тенге на оплату проживания в городе Астане в период с 17 по 19 октября 2006 года участников конференции за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2006 год по программе 006 "Представительские затраты".
Премьер-Министр