Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2006 жылғы 28 шiлдедегi N 216-ө өкiмiне толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2006 жылғы 10 қарашадағы N 319-ө Өкімі
"Концессиялар туралы" және "Қазақстан Республикасының кейбiр заңнамалық актiлерiне концессия мәселелерi бойынша өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының заңдарын iске асыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2006 жылғы 28 шiлдедегi N 216-ө  өкiмiне  мынадай толықтыру енгiзiлсiн:
көрсетiлген өкiммен бекiтiлген "Концессиялар туралы" және "Қазақстан Республикасының кейбiр заңнамалық актiлерiне концессия мәселелерi бойынша өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының 2006 жылғы 7 шiлдедегi заңдарын iске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтiк құқықтық кесiмдердiң тiзбесi мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрi 10-жолмен толықтырылсын:
"10. Ақылы автомобиль       Қазақстан     ККМ    2006 жылғы
жолдарын және көпiр    Республикасы         желтоқсан
өткелдерiн пайдалану   Үкiметiнiң
тәртiбi мен шарттарын, қаулысы
сондай-ақ жүріп тұру
үшiн алым ставкаларын
бекiту туралы                                         ".
Премьер-Министр

О внесении дополнения в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 28 июля 2006 года N 216-p
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 10 ноября 2006 года N 319-p
Внести в  распоряжение  Премьер-Министра Республики Казахстан от 28 июля 2006 года N 216-р "О мерах по реализации законов Республики Казахстан "О концессиях" и "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам концессии" следующее дополнение:
перечень  нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации законов Республики Казахстан от 7 июля 2006 года "О концессиях" и "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам концессии", утвержденный указанным распоряжением, дополнить строкой, порядковый номер 10, следующего содержания:
"10.  Об утверждении порядка     Постановление   МТК   Декабрь
и условий эксплуатации     Правительства         2006 года
платных автомобильных      Республики
дорог и мостовых           Казахстан
переходов, а также
ставок сбора за проезд                                     ".
Премьер-Министр