"Жеке және заңды тұлғалардың өтiнiштерiн қарау тәртiбi туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 12 қаңтардағы Заңын iске асыру жөнiндегi шаралар туралы
Қазақтан Республикасы Премьер-Министрінің 2007 жылғы 3 наурыздағы N 42-ө өкімі
"Жеке және заңды тұлғалардың өтiнiштерiн қарау тәртiбi туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 12 қаңтардағы  Заңын  iске асыру мақсатында Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасы 2007 жылғы 30 наурызға дейiн:
1) "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне жеке және заңды тұлғалардың өтiнiштерiн қарау тәртiбi мәселелерi бойынша өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулысының жобасын әзiрлесiн және Қазақстан Республикасының Үкiметiне енгiзсiн;
2) "Жеке және заңды тұлғалардың өтiнiштерiн есепке алу ережесiн бекiту туралы" ведомстволық нормативтiк құқықтық акт әзiрлесiн және Қазақстан Республикасының Үкiметiне ақпарат берсін.
Премьер-Министр

О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 12 января 2007 года "О порядке рассмотрения обращений физических и юридических лиц"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 3 марта 2007 года N 42-p
В целях реализации  Закона  Республики Казахстан от 12 января 2007 года "О порядке рассмотрения обращений физических и юридических лиц" Генеральной прокуратуре Республики Казахстан до 30 марта 2007 года:
1) разработать и внести в Правительство Республики Казахстан проект постановления Правительства Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан по вопросам порядка рассмотрения обращений физических и юридических лиц";
2) разработать и принять ведомственный нормативный правовой акт "Об утверждении Правил учета обращений физических и юридических лиц" и проинформировать Правительство Республики Казахстан.
Премьер-Министр