Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2006 жылғы 9 тамыздағы N 225-ө өкіміне өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2007 жылғы 10 желтоқсандағы N 371-ө Өкімі
"Салауатты өмір салтын қалыптастыруға кешенді көзқарас жөніндегі іс-шаралар жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2006 жылғы 9 тамыздағы N 225-ө  өкіміне  мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген өкіммен бекітілген Салауатты өмір салтын қалыптастыруға кешенді көзқарас жөніндегі іс-шаралар жоспарында:
реттік нөмері 4-жол алынып тасталсын.
Премьер-Министр

О внесении изменения в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 9 августа 2006 года N 225-р
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 10 декабря 2007 года N 371-р
Внести в  распоряжение  Премьер-Министра Республики Казахстан от 9 августа 2006 года N 225-р "Об утверждении Плана мероприятий по комплексному подходу к формированию здорового образа жизни" следующее изменение:
в Плане мероприятий по комплексному подходу к формированию здорового образа жизни, утвержденном указанным распоряжением:
строку, порядковый номер 4, исключить.
Премьер-Министр