Жаңа Бюджет кодексінің жобасын әзірлеу үшін жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2008 жылғы 12 ақпандағы N 33-ө Өкімі
Мемлекет басшысының 2008 жылғы 6 ақпандағы»"Қазақстан халқының әл-ауқатын арттыру - мемлекеттік саясаттың басты мақсаты" атты Қазақстан халқына  Жолдауында  көзделген жаңа Бюджет кодексін әзірлеу жөніндегі тапсырмасын іске асыру үшін:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Орынбаев               -  Қазақстан Республикасы
Ербол Тұрмаханұлы         Премьер-Министрінің орынбасары, жетекші
Сұлтанов                - Қазақстан Республикасының Экономика және
Бақыт Тұрлыханұлы         бюджеттік жоспарлау министрі, жетекшінің
орынбасары
Шәженова                - Қазақстан Республикасы Экономика және
Дина Мәлсқызы             бюджеттік жоспарлау министрлігінің
жауапты хатшысы, хатшы
Өтебаев                 - Қазақстан Республикасының Парламенті
Мүсірәлі Смайылұлы        Сенатының депутаты, Қаржы және бюджет
комитетінің төрағасы (келісім бойынша)
Қосмамбетов             - Қазақстан Республикасының Парламенті
Төлебек                   Мәжілісінің депутаты, Қаржы және бюджет
комитетінің төрағасы (келісім бойынша)
Загоскина               - Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау
Зинаида Петровна          жөніндегі есеп комитетінің мүшесі (келісім
бойынша)
Мұхамедиева             - Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау
Алмагүл Жұмабайқызы       жөніндегі есеп комитеті Жиынтық-талдау
бөлімінің меңгерушісі (келісім бойынша)
Ертілесова              - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің
Жаннат Жұрғалиқызы        штаттан тыс кеңесшісі
Бекетаев                - Қазақстан Республикасының Әділет
Марат Бақытжанұлы         вице-министрі
Дәленов                 - Қазақстан Республикасының Қаржы
Руслан Ерболатұлы         вице-министрі
Қуанғанов               - Қазақстан Республикасының Білім және ғылым
Фархад Шаймұратұлы        вице-министрі
Нүсіпова                - Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау
Әсем Бекқызы              вице-министрі
Наймушина               - Ақмола облысы әкімінің орынбасары
Ольга Вадимовна
Сәдуақасова             - Оңтүстік Қазақстан облысы әкімінің
Елдана Мәкенқызы          орынбасары
Котенко                 - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің
Наталья Леонидовна        Кеңсесі Әлеуметтік-экономикалық бөлімнің
меңгерушісі
Шолпанқұлов             - Қазақстан Республикасы Қаржы
Берік Шолпанқұлұлы        министрлігінің Қазынашылық комитеті
төрағасының орынбасары
Оразалиева              - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
Зәбира Жандарқызы         Заң қызметі департаментінің директоры
Қалиева                 - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
Анар Нұрдыбайқызы         Мемлекеттік бюджетті талдау және оның
атқарылуы әдіснамасы департаментінің
директоры
Амангелдиев             - Қазақстан Республикасының Президенті
Ардақ Амангелдіұлы        Әкімшілігінің Әлеуметтік-экономикалық
мониторинг бөлімі меңгерушісінің
орынбасары (келісім бойынша)
Ысқақов                 - Қазақстан Республикасының Президенті
Жәнібек Сапарұлы          Әкімшілігінің Әлеуметтік-экономикалық
мониторинг бөлімі меңгерушісінің
орынбасары (келісім бойынша)
Жамаубаев               - Қазақстан Республикасының Ұлттық
Ерұлан Кенжебекұлы        Банкі Үйлестіру департаментінің
директоры (келісім бойынша)
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2008.05.04 N  119-ө  Өкімімен.

О создании рабочей группы для разработки нового Бюджетного кодекса
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 12 февраля 2008 года N 33-р
В реализацию поручения Главы государства по разработке нового Бюджетного кодекса, предусмотренного в  Послании  народу Казахстана от 6 февраля 2008 года "Повышение благосостояния граждан Казахстана - главная цель государственной политики":
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Орынбаев                   - Заместитель Премьер-Министра
Ербол Турмаханович           Республики Казахстан, руководитель
Султанов                   - Министр экономики и бюджетного
Бахыт Турлыханович           планирования Республики Казахстан,
заместитель руководителя
Шаженова                   - ответственный секретарь Министерства
Дина Мэлсовна                экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан, секретарь
Утебаев                    - депутат, Председатель Комитета по
Мусиралы Смаилович           финансам бюджету Сената Парламента
Республики Казахстан (по согласованию)
Космамбетов                - депутат, член Комитета по финансам и
Тулебек                      бюджету Мажилиса Парламента
Республики Казахстан (по согласованию)
Загоскина                  - член Счетного комитета по контролю за
Зинаида Петровна             исполнением республиканского бюджета
(по согласованию)
Мухамедиева                - заведующая Сводно-аналитическим отделом
Алмагуль Джумабаевна         Счетного комитета по контролю за
исполнением республиканского бюджета
(по согласованию)
Ертлесова                  - внештатный советник Премьер-Министра
Жаннат Джургалиевна          Республики Казахстан
Бекетаев                   - вице-министр юстиции
Марат Бакытжанович           Республики Казахстан
Амангельдиев               - заместитель заведующего отделом
Ардак Амангельдиевич         социально-экономического мониторинга
Администрации Президента Республики
Казахстан (по согласованию)
Искаков                    - заместитель заведующего отделом
Джанибек Сапарович           социально-экономического мониторинга
Администрации Президента Республики
Казахстан (по согласованию)
Жамаубаев                  - директор Департамента координации
Ерулан Кенжебекович          Национального Банка Республики
Казахстан (по согласованию)
Даленов                    - вице-министр финансов Республики
Руслан Ерболатович           Казахстан
Куанганов                  - вице-министр образования
Фархад Шаймуратович          Республики Казахстан
Нусупова                   - вице-министр здравоохранения
Асем Бековна                 Республики Казахстан
Наймушина                  - заместитель акима Акмолинской области
Ольга Вадимовна
Садвакасова                - заместитель акима Южно-Казахстанской
Эльдана Макиновна            области
Котенко                    - заведующая Социально-экономическим
Наталья Леонидовна           отделом Канцелярии Премьер-Министра
Республики Казахстан
Шолпанкулов                - заместитель Председателя Комитета
Берик Шолпанкулович          Казначейства Министерства финансов
Республики Казахстан
Оразалиева                 - директор департамента юридической
Забира Жандаровна            службы Министерства финансов
Республики Казахстан
Калиева                    - директор департамента анализа и
Анар Нурдыбаевна             методологии исполнения государственного
бюджета Министерства финансов
Республики Казахстан
Сноска. Рабочая группа с изменениями, внесенными распоряжением Премьер-Министра РК от 04.05.2008  N 119-р

2. Жұмыс тобы 2008 жылғы 1 шілдеге дейінгі мерзімде Қазақстан Республикасының Үкіметіне жаңа Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің жобасын әзірлесін және енгізсін.
3. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігіне жүктелсін.
Премьер-Министр

2. Рабочей группе в срок до 1 июля 2008 года разработать и внести на рассмотрение Правительства Республики Казахстан проект нового Бюджетного кодекса Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан.
Премьер-Министр