Азаматтық ядролық энергетика саласында біріккен қазақстан-ресей компаниясын қалыптастыру жөнінде жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2008 жылғы 14 наурыздағы N 63-ө Өкімі
Азаматтық ядролық энергетика саласында біріккен қазақстан-ресей компаниясын құру жөніндегі жұмыстарды үйлестіру мақсатында:
1. Жұмыс тобы мынадай құрамда құрылсын:
Мыңбаев              - Қазақстан Республикасының
Сауат Мұхаметбайұлы    Энергетика және минералдық
ресурстар министрі, жетекші
Ақшолақов            - Қазақстан Республикасының
Болат Оралұлы          Энергетика және минералдық
ресурстар вице-министрі,
жетекшінің орынбасары
Жәкішев              - "ҚазАтомӨнеркәсіп" ұлттық
Мұхтар Еркінұлы        компаниясы" акционерлік
қоғамының президенті,
жетекшінің орынбасары
(келісім бойынша)
Рясков               - Қазақстан Республикасы
Евгений Яковлевич      Энергетика және минералдық
ресурстар министрлігінің
Ядролық энергетика және атом
өнеркәсібі департаменті
директорының орынбасары
Қуанышбаев           - Қазақстан Республикасы Әділет
Ермек Мекебайұлы       министрлігінің Халықаралық құқық
және мемлекеттің мүліктік
құқықтарын қорғау департаменті
директорының орынбасары
Ыбырайымов           - Қазақстан Республикасы Қаржы
Қалымжан Уәлиханұлы    министрлігінің Мемлекеттің
қатысуымен мемлекеттік емес
заңды тұлғалармен жұмыс
жөніндегі басқарма бастығы
Шалбаев              - Қазақстан Республикасы
Айдар Есламбекұлы      Сыртқы істер министрлігі ТМД
департаментінің Ресеймен екі
жақты ынтымақтастық
басқармасының бастығы
Парфенов             - "ҚазАтомӨнеркәсіп" ұлттық
Дмитрий Николаевич     компаниясы" акционерлік
қоғамының вице-президенті
(келісім бойынша)
Яшин                 - "ҚазАтомӨнеркәсіп" ұлттық
Сергей Алексеевич      компаниясы" акционерлік қоғамының
вице-президенті (келісім бойынша)
2. Жұмыс тобы 2008 жылғы 15 сәуірге дейінгі мерзімде азаматтық ядролық энергетика саласында біріккен қазақстан-ресей компаниясының активтерін бағалау және құрылтай құжаттары жобаларының рәсімі жөнінде ұсынастар әзірлесін.
Премьер-Министр

О создании рабочей группы по формированию объединенной казахстанско-российской компании в области гражданской ядерной энергетики
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 14 марта 2008 года N 63-р
В целях координации работ по созданию объединенной казахстанско-российской компании в области гражданской ядерной энергетики:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Мынбаев                     - Министр энергетики и минеральных
Сауат Мухаметбаевич           ресурсов Республики Казахстан,
руководитель
Акчулаков                   - вице-министр энергетики и минеральных
Болат Уралович                ресурсов Республики Казахстан,
заместитель руководителя
Джакишев                    - президент акционерного общества
Мухтар Еркынович              "Национальная компания "КазАтомПром",
заместитель руководителя (по
согласованию)
Рясков                      - заместитель директора Департамента
Евгений Яковлевич             ядерной энергетики и атомной
промышленности Министерства
энергетики и минеральных ресурсов
Республики Казахстан, секретарь
Куанышбаев                  - заместитель директора Департамента
Ермек Мекебаевич              международного права и защиты
имущественных прав государства
Министерства юстиции Республики
Казахстан
Шалбаев                     - начальник управления двухстороннего
Айдар Есламбекович            сотрудничества с Россией Департамента
СНГ Министерства иностранных дел
Республики
Ибраимов                    - начальник управления по работе с
Калымжан Уалиханович          негосударственными юридическими
лицами с государственным участием
Министерства финансов Республики
Казахстан
Парфенов                    - вице-президент акционерного общества
Дмитрий Николаевич            "Национальная компания "КазАтомПром"
(по согласованию)
Яшин                        - вице-президент акционерного общества
Сергей Алексеевич             "Национальная компания "КазАтомПром"
(по согласованию)
2. Рабочей группе в срок до 15 апреля 2008 года выработать предложения по процедуре оценки активов и проектам учредительных документов объединенной казахстанско-российской компании в области гражданской ядерной энергетики.
Премьер-Министр