Қазақстан Республикасының Ұлттық гидрометеорологиялық қызметін жаңғырту мәселелері жөнінде ұсыныстар әзірлеу үшін жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2008 жылғы 15 наурыздағы N 65-ө Өкімі
Қазақстан Республикасының Ұлттық гидрометеорологиялық қызметін жаңғырту жөнінде ұсыныстар әзірлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Сұлтанов             - Қазақстан Республикасының
Бақыт Тұрлыханұлы      Экономика және бюджеттік
жоспарлау министрі, жетекші
Сәрсембаев           - Қазақстан Республикасының
Зейнолла Сәкенұлы      Қоршаған ортаны қорғау
вице-министрі, жетекшінің
орынбасары
Жамбеков             - Қазақстан Республикасы
Серік Боранбайұлы      Экономика және бюджеттік
жоспарлау министрлігінің
Экономика секторларын дамыту
департаменті директорының
орынбасары, хатшы
Әбілезов             - Қазақстан Республикасының
Кәрібай Тілеубергенұлы Индустрия және сауда вице-министрі
Айтжанов             - Қазақстан Республикасының
Дулат Нулиұлы          Ауыл шаруашылығы вице-министрі
Қуанғанов            - Қазақстан Республикасының
Фархад Шаймұратұлы     Білім және ғылым вице-министрі
Көтербеков           - Қазақстан Республикасының Көлік
Дулат Қазыстайұлы      және коммуникация вице-министрі
Петров               - Қазақстан Республикасының
Валерий Викторович     Төтенше жағдайлар вице-министрі
Бишіғаев             - Қазақстан Республикасы
Асқар Дәруішұлы        Ақпараттандыру және байланыс
агенттігі төрағасының орынбасары
Рябцев               - Қазақстан Республикасы Ауыл
Анатолий Дмитриевич    шаруашылығы министрлігі Су
ресурстары комитетінің төрағасы
Өжкенов              - Қазақстан Республикасы
Болат Сұлтанұлы        Энергетика және минералдық
ресурстар министрлігі
Геология және жер қойнауын
пайдалану комитетінің төрағасы
Бекнияз              - Қазақстан Республикасы
Болат Қабыкенұлы       Қоршаған ортаны қорғау
министрлігі Орнықты даму
және ғылыми-талдамалық
қамтамасыз ету
департаментінің директоры
Ермекова             - Қазақстан Республикасы
Несіпбала Әбсағитқызы  Экономика және бюджеттік
жоспарлау министрлігі
Экономика салаларын дамыту
департаментінің директоры
Қожахметов           - Қазақстан Республикасы
Пайызхан Жолмендіұлы   Қоршаған ортаны қорғау
министрлігі "Қазгидромет"
республикалық мемлекеттік
кәсіпорны бас директорының
орынбасары (келісім бойынша)
2. Жұмыс тобы бір ай мерзімде Қазақстан Республикасының Ұлттық гидрометеорологиялық қызметін жаңғырту жөнінде ұсыныстар әзірлесін және Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.

О создании рабочей группы для выработки предложений по вопросам модернизации Национальной гидрометеорологической службы Республики Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 15 марта 2008 года N 65-р
В целях выработки предложений по модернизации Национальной гидрометеорологической службы Республики Казахстан:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Султанов                    - Министр экономики и бюджетного
Бахыт Турлыханович            планирования Республики Казахстан,
руководитель
Сарсембаев                  - вице-министр охраны окружающей среды
Зейнулла Сакенович            Республики Казахстан, заместитель
руководителя
Жамбеков                    - заместитель директора Департамента
Серик Боранбайевич            развития секторов экономики
Министерства экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан,
секретарь
Аблезов                     - вице-министр индустрии и торговли
Карыбай Тлеубергенович        Республики Казахстан
Айтжанов                    - вице-министр сельского хозяйства
Дулат Нулиевич                Республики Казахстан
Куанганов                   - вице-министр образования и науки
Фархад Шаймуратович           Республики Казахстан
Кутербеков                  - вице-министр транспорта и коммуникаций
Дулат Казистаевич             Республики Казахстан
Петров                      - вице-министр по чрезвычайным ситуациям
Валерий Викторович            Республики Казахстан
Бишигаев                    - заместитель председателя Агентства
Аскар Дарушевич               Республики Казахстан по
информатизации и связи
Рябцев                      - председатель Комитета по водным
Анатолий Дмитриевич           ресурсам Министерства сельского
хозяйства Республики Казахстан
Ужкенов                     - председатель Комитета геологии и
Булат Султанович              недропользования Министерства
энергетики и минеральных ресурсов
Республики Казахстан
Бекнияз                     - директор Департамента устойчивого
Болат Кабыкенулы              развития и научно-аналитического
обеспечения Министерства охраны
окружающей среды
Ермекова                    - директор Департамента развития
Несипбала Абсагитовна         отраслей экономики Министерства
экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан
Кожахметов                  - заместитель генерального директора
Пайызхан Жолмендиевич         Республиканского государственного
предприятия "Казгидромет"
Министерства охраны окружающей среды
Республики Казахстан (по согласованию)
2. Рабочей группе в месячный срок выработать и внести в Правительство Республики Казахстан предложения по модернизации Национальной гидрометеорологической службы Республики Казахстан.

3. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттік жоспарлау министрі Бақыт Тұрлыханұлы Сұлтановқа жүктелсін.
Премьер-Министр

3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан Султанова Бахыта Турлыхановича.
Премьер-Министр                            К. Масимова