Қазақстан Республикасының 2020 жылға дейінгі әлеуметтік-экономикалық даму стратегиясының жобасын әзірлеу жөнінде жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2008 жылғы 7 қазандағы N 250-ө Өкімі
Қазақстан Республикасының 2020 жылға дейінгі әлеуметтік-экономикалық даму стратегиясының жобасын әзірлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Мәсімов                          - Қазақстан Республикасының Премьер-
Кәрім Қажымқанұлы                  Министрі, жетекші
Орынбаев                         - Қазақстан Республикасы Премьер-
Ербол Тұрмаханұлы                  Министрінің орынбасары, жетекшінің
орынбасары
Шөкеев                           - Қазақстан Республикасы
Өмірзақ Естайұлы                   Премьер-Министрінің бірінші
орынбасары, жетекшінің орынбасары
Құсайынов                        - Қазақстан Республикасының
Марат Әпсеметұлы                   Экономика және бюджеттік жоспарлау
вице-министрі, хатшы
Судьин                           - Қазақстан Республикасы
Александр Сергеевич                Парламентінің Сенаты Төрағасының
орынбасары (келісім бойынша)
Кәрібжанов                       - Қазақстан Республикасы
Жәнібек Сәлімұлы                   Парламентінің Мәжілісі Төрағасының
орынбасары (келісім бойынша)
Исекешев                         - Қазақстан Республикасының
Әсет Өрентайұлы                    Индустрия және сауда министрі
Cұлтанов                         - Қазақстан Республикасының
Бақыт Тұрлыханұлы                  Экономика және бюджеттік жоспарлау
министрі
Досқалиев                        - Қазақстан Республикасының
Жақсылық Ақмырзаұлы                Денсаулық сақтау министрі
Түймебаев                        - Қазақстан Республикасының Білім
Жансейіт Қансейітұлы               және ғылым министрі
Жәмішев                          - Қазақстан Республикасының Қаржы
Болат Бидахметұлы                  министрі
Ахметов                          - Қазақстан Республикасы
Серік Нығметұлы                    Премьер-Министрінің орынбасары,
жетекшінің орынбасары
Марченко                         - Қазақстан Республикасы Ұлттық
Григорий Александрович             Банкінің Төрағасы (келісім
бойынша)
Әшімов                           - Қазақстан Республикасының
Нұрғали Сәдуақасұлы                Қоршаған ортаны қорғау министрі
Әбдіқалыкова                     - Қазақстан Республикасының Еңбек
Гүлшара Наушақызы                  және халықты әлеуметтік қорғау
министрі
Құсайынов                        - Қазақстан Республикасының Көлік
Әбілғазы Қалиақпарұлы              және коммуникация министрі
Есімов                           - Алматы қаласының әкімі
Ахметжан Смағұлұлы
Тасмағамбетов                    - Астана қаласының әкімі
Иманғали Нұрғалиұлы
Сағындықов                       - Ақтөбе облысының әкімі
Елеусін Наурызбайұлы
Бахмутова                        - Қазақстан Республикасы Қаржы
Елена Леонидовна                   нарығы мен қаржы ұйымдарын реттеу
және қадағалау агенттігінің
төрайымы (келісім бойынша)
Әбдірахымов                      - Қазақстан Республикасының
Ғабидолла Рахматоллаұлы            Премьер-Министрі Кеңсесінің
Басшысы
Бишімбаев                        - Қазақстан Республикасы
Қуандық Уәлиханұлы                 Президентінің көмекшісі (келісім
бойынша)
Мұханов                          - Қазақстан Республикасы
Мақсат Нұрдәулетұлы                Президентінің Әкімшілігі
Стратегиялық әзірлемелер және
талдау орталығының меңгерушісі
(келісім бойынша)
Түсіпбеков                       - Қазақстан Республикасының Әділет
Рашид Төлеутайұлы                  министрі
Ертілесова                       - Қазақстан Республикасы
Жаннат Жұрғалиқызы                 Премьер-Министрінің штаттан тыс
кеңесшісі
Келімбетов                       - "Самұрық-Қазына" ұлттық әл-ауқат
Қайрат Нематұлы                    қоры" акционерлік қоғамы
басқармасының төрағасы (келісім
бойынша)

О создании рабочей группы по разработке проекта Стратегии социально-экономического развития Республики Казахстан до 2020 года
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 7 октября 2008 года № 250-р
В целях разработки проекта Стратегии социально-экономического развития Республики Казахстан до 2020 года:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Масимов                     - Премьер-Министр Республики Казахстан,
Карим Кажимканович            руководитель
Орынбаев                    - Заместитель Премьер-Министра Республики
Ербол Турмаханович            Казахстан, заместитель руководителя
Шукеев                      - Первый заместитель Премьер-Министра
Умирзак Естаевич              Республики Казахстан, заместитель
руководителя
Ахметов                     - Заместитель Премьер-Министра
Серик Ныгметович              Республики Казахстан, заместитель
руководителя
Кусаинов                    - вице-министр экономики и бюджетного
Марат Апсеметович             планирования Республики Казахстан,
секретарь
Марченко                     - Председатель Национального Банка
Григорий Александрович         Республики Казахстан (по согласованию)
Судьин                      - Заместитель Председателя Сената
Александр Сергеевич           Парламента Республики Казахстан
(по согласованию)
Карибжанов                  - Заместитель Председателя Мажилиса
Жаныбек Салимович             Парламента Республики Казахстан
(по согласованию)
Исекешев                    - Министр индустрии и торговли
Асет Орентаевич               Республики Казахстан
Султанов                    - Министр экономики и бюджетного
Бахыт Турлыханович            планирования Республики Казахстан
Доскалиев                   - Министр здравоохранения
Жаксылык Акмурзаевич          Республики Казахстан
Туймебаев                   - Министр образования и науки Республики
Жансеит Кансеитович           Казахстан
Ашимов                      - Министр охраны окружающей среды
Нургали Садвакасович           Республики Казахстан
Абдыкаликова                - Министр труда и социальной защиты
Гульшара Наушаевна            населения Республики Казахстан
Жамишев                     - Министр финансов Республики Казахстан
Болат Бидахметович
Тусупбеков                  - Министр юстиции Республики Казахстан
Рашид Толеутаевич
Кусаинов                     - Министр транспорта и коммуникаций
Абельгази Калиакпарович        Республики Казахстан
Есимов                      - аким города Алматы
Ахметжан Смагулович
Тасмагамбетов               - аким города Астаны
Имангали Нургалиевич
Сагиндиков                  - аким Актюбинской области
Елеусин Наурызбаевич
Бахмутова                   - Председатель Агентства по регулированию
Елена Леонидовна              и надзору финансового рынка и
финансовых организаций Республики
Казахстан (по согласованию)
Абдрахимов                  - Руководитель Канцелярии Премьер-
Габидулла Рахматуллаевич      Министра Республики Казахстан
Бишимбаев                   - Помощник Президента Республики
Куандык Валиханович           Казахстан (по согласованию)
Ертлесова                   - внештатный советник Премьер-Министра
Жаннат Джургалиевна           Республики Казахстан
Келимбетов                  - председатель правления акционерного
Кайрат Нематович              общества "Фонд национального
благосостояния "Самрук-Казына" (по
согласованию)
Муханов                     - заведующий Центром стратегических
Максат Нурдаулетович          разработок и анализа Администрации
Президента Республики Казахстан
(по согласованию)

Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2008.11.03 N 266-ө , 2008.12.23 N 288-ө ,  2009.03.20. N 43-ө , 2009.07.14. N 100-ө Өкімдерімен.
2. Жұмыс тобы 2009 жылғы 15 тамызға дейінгі мерзімде Қазақстан Республикасының 2020 жылға дейінгі әлеуметтік-экономикалық даму стратегиясының жобасын Қазақстан Республикасы Үкіметінің қарауына енгізсін.
Ескерту. 2-тармаққа өзгерту енгізілді - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2009.07.14. N 100-ө Өкімімен.
3. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары Е.Т. Орынбаевқа жүктелсін.
Премьер-Министр                                      К. Мәсімов

Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными распоряжениями Премьер-Министра РК от 03.11.2008 N 266-p ; от 23.12.2008 N 288-p ; от 20.03.2009 N 43-p ; от 14.07.2009 N 100-p .
2. Рабочей группе в срок до 15 августа 2009 года внести на рассмотрение Правительства Республики Казахстан проект Стратегии социально-экономического развития Республики Казахстан до 2020 года.
Сноска. Пункт 2 с изменением, внесенным распоряжением Премьер-Министра РК от 14.07.2009 N 100-p .
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Орынбаева Е.Т.
Премьер-Министр                            К. Масимов