Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2005 жылғы 17 қарашадағы N 325-ө өкіміне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2008 жылғы 14 қазандағы N 257-ө Өкімі
"Қазақстан Республикасының азаматтық авиация саласын 2008 жылға дейінгі кезеңде еуропалық авиация талаптарына көшіру жөніндегі іс-шаралар жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2005 жылғы 17 қарашадағы N 325-ө өкіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген өкіммен бекітілген Қазақстан Республикасының азаматтық авиация саласын 2008 жылға дейінгі кезеңде еуропалық авиация талаптарына көшіру жөніндегі іс-шаралар жоспарында:
реттік нөмірлері 14, 15-жолдар жаңа редакцияда жазылсын:
"
14.
JAR-66, JAR-145, JAR-147, JAR 1, JAR FCL 2, JAR-21 Қазақстан Республикасының мемлекеттік техникалық реттеу жүйесі тізілімінде есепке алу және тіркеу үшін материалдар дайындау және енгізу
Қазақстан Республикасының мемлекеттік техникалық реттеу жүйесінің тізіліміне тиісті талаптарды енгізу
ККМ, ИСМ
2008 жылғы 30 қазанға дейін
75,7
Республикалық бюджет
15.
Әуеайлақтардың қызметі;
әуе қозғалысын бақылау қызметтері үшін стандарттар мен ережелерді Қазақстан Республикасының мемлекеттік техникалық реттеу жүйесі тізілімінде енгізу есепке алу және тіркеу үшін материалдар дайындау және енгізу
Қазақстан Республикасының мемлекеттік техникалық реттеу жүйесінің тізіліміне тиісті талаптарды енгізу
ККМ, ИСМ
2008 жылғы 10 желтоқсанға дейін
75,6
Республикалық бюджет
".
Премьер-Министр                                    К.Мәсімов

О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 17 ноября 2005 года № 325-р
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 14 октября 2008 года № 257-р
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 17 ноября 2005 года № 325-р "О Плане мероприятий по переходу на европейские авиационные требования отрасли гражданской авиации Республики Казахстан в период до 2008 года" следующие изменения:
в Плане мероприятий по переходу на европейские авиационные требования отрасли гражданской авиации Республики Казахстан в период до 2008 года, утвержденном указанным распоряжением:
строки, порядковые номера 14, 15, изложить в новой редакции:
"
14.
Подготовка и
внесение мате-
риалов для
учета и реги-
страции в
реестре Госу-
дарственной
системы техни-
ческого регу-
лирования Рес-
публики Казах-
стан JAR - 66,
JAR - 145, JAR
- 147, JAR FCL
1, JAR FCL 2,
JAR - 21
Внесение
соответствующих
требований в реестр Госу-
дарственной
системы техни-
ческого регу-
лирования
Республики
Казахстан
МТК, МИТ
До 30
октября
2008 года
75,7
Республи-
канский
бюджет
15.
Подготовка и
внесение мате-
риалов учета и
регистрации в
реестре Госу-
дарственной
системы техни-
ческого регули-
рования Респу-
блики Казахстан
стандартов и
правил для:
деятельности
аэродромов;
служб контроля
воздушным
движением
Внесение
соответствующих
требований в
реестр Госу-
дарственной
системы техни-
ческого регу-
лирования
Республики
Казахстан
МТК, МИТ
До 10
декабря
2008 года
75,6
Республи-
канский
бюджет
".
Премьер-Министр                            К. Масимов