"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне ауылдық елді мекендердің әлеуметтік сала қызметкерлерін әлеуметтік қолдау және ынталандыру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 24 желтоқсандағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2009 жылғы 20 қаңтардығы N 9-ө
1. Қоса беріліп отырған "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне ауылдық елді мекендердің әлеуметтік сала қызметкерлерін әлеуметтік қолдау және ынталандыру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 24 желтоқсандағы Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық актілердің тізбесі (бұдан әрі - тізбе) бекітілсін.
2. Мемлекеттік органдар:
1) тізбеге сәйкес нормативтік құқықтық актілердің жобаларын әзірлесін және белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасы Үкіметінің бекітуіне енгізсін;
2) тиісті ведомстволық нормативтік құқықтық актілерді қабылдасын және Қазақстан Республикасының Үкіметін қабылданған шаралар туралы хабардар етсін.
Премьер-Министр                                  К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2009 жылғы 20 қаңтардағы
N 9-ө өкімімен
бекітілген
"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне
ауылдық елді мекендердің әлеуметтік сала қызметкерлерін
әлеуметтік қолдау және ынталандыру мәселелері бойынша
өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан
Республикасының 2008 жылғы 24 желтоқсандағы
Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет
нормативтік құқықтық актілердің тізбесі
Р/с N
Нормативтік құқықтық актінің атауы
Актінің нысаны
Орындауға жауапты мемлекеттік орган
Орындалу мерзімі
1.
Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну ережесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі
2009 жылғы қаңтар
2.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 29 желтоқсандағы N 1400 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі
2009 жылғы қаңтар

О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 24 декабря 2008 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам социальной поддержки и стимулирования работников социальной сферы сельских населенных пунктов"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 20 января 2009 года № 9-р
1. Утвердить прилагаемый перечень нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан от 24 декабря 2008 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам социальной поддержки и стимулирования работников социальной сферы сельских населенных пунктов" (далее - перечень).
2. Государственным органам:
1) разработать и в установленном порядке внести на утверждение Правительства Республики Казахстан проекты нормативных правовых актов согласно перечню;
2) принять соответствующие ведомственные нормативные правовые акты и проинформировать Правительство Республики Казахстан о принятых мерах.
Премьер-Министр                            К. Масимов
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 20 января 2009 года № 9-р
Перечень
нормативных правовых актов, принятие которых
необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан
от 24 декабря 2008 года "О внесении изменений и дополнений в
некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам
социальной поддержки и стимулирования работников социальной
сферы сельских населенных пунктов"
п/п
Наименование
нормативного правового
акта
Форма акта
Государст-
венный орган,
ответственный
за исполнение
Срок
исполнения
1.
Об утверждении Правил
предоставления мер
социальной поддержки
специалистам
здравоохранения,
образования, социального
обеспечения, культуры и
спорта, прибывшим для
работы и проживания в
сельские населенные
пункты
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
Министерство
сельского
хозяйства
Республики
Казахстан
Январь
2009 года
2.
О внесении изменений и
дополнений в
постановление
Правительства Республики
Казахстан от 29 декабря
2007 года № 1400
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
Министерство
труда и
социальной
защиты
населения
Республики
Казахстан
Январь
2009 года