"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне аудиторлық қызмет мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 20 ақпандағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2009 жылғы 20 наурыздағы N 45-ө Өкімі
1. Қоса беріліп отырған "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне аудиторлық қызмет мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 20 ақпандағы Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық актілердің тізбесі (бұдан әрі - тізбе) бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі:
1) тізбеге сәйкес нормативтік құқықтық актілердің жобаларын әзірлесін және белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін;
2) тиісті ведомстволық нормативтік құқықтық актілерді қабылдасын және Қазақстан Республикасының Үкіметін қабылданған шаралар туралы хабардар етсін.
Премьер-Министр                                     К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2009 жылғы 20 наурыздағы
N 45-ө өкімімен
бекітілген
"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне
аудиторлық қызмет мәселелері бойынша өзгерістер мен
толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2009
жылғы 20 ақпандағы Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы
қажет нормативтік құқықтық актілердің тізбесі
Р/с N
Нормативтік құқықтық актінің атауы
Актінің нысаны
Орындауға жауапты мемлекеттік орган
Орындау мерзімі
1
2
3
4
5
1.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 17 шілдедегі N 601 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Қаржымині
2009 жылғы наурыз
2.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 26 желтоқсандағы N 1292 және 2007 жылғы 27 желтоқсандағы N 1301 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Қаржымині
2009 жылғы наурыз
3.
Қазақстан Республикасының аудиторлығына кандидаттарды аттестаттау жөніндегі біліктілік комиссиясы қызметін қалыптастыру және жүзеге асыру ережесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Қаржымині
2009 жылғы наурыз
4.
"Аудиторлыққа кандидаттарды аттестаттаудан өткізу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2006 жылғы 26 шілдедегі N 273 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2009 жылғы наурыз
5.
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің "Аккредиттелген кәсіби аудиторлық ұйымдардың есептілікті беру тізбесін, нысандары мен мерзімділігін бекіту туралы" 2006 жылғы 26 шілдедегі N 275 және "Аудиторлық ұйымның азаматтық-құқықтық жауапкершілігін сақтандыру жөніндегі ақпарат нысанын бекіту туралы" 2008 жылғы 1 ақпандағы N 54 бұйрықтарына  өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2009 жылғы наурыз
6.
Аудиторлық және аккредиттелген кәсіптік аудиторлық ұйымдар тізілімдерінің нысандарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2009 жылғы наурыз
Ескертпе: аббревиатураның толық жазылуы:
Қаржымині - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі

О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 20 февраля 2009 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам аудиторской деятельности"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 20 марта 2009 года № 45-р
1. Утвердить прилагаемый перечень нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан от 20 февраля 2009 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам аудиторской деятельности" (далее - перечень).
2. Министерству финансов Республики Казахстан:
1) разработать и в установленном порядке внести в Правительство Республики Казахстан проекты нормативных правовых актов согласно перечню;
2) принять соответствующие ведомственные нормативные правовые акты и проинформировать Правительство Республики Казахстан о принятых мерах.
Премьер-Министр                              К. Масимов
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 20 марта 2009 года № 45-р
Перечень
нормативных правовых актов, принятие которых необходимо
в целях реализации Закона Республики Казахстан от 20 февраля 2009 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые
законодательные акты Республики Казахстан по вопросам
аудиторской деятельности"
п/п
Наименование
нормативного
правового акта
Форма акта
Государственный
орган,
ответственный
за исполнение
Срок
исполнения
1
2
3
4
5
1.
О внесении изменений и
дополнения в
постановление
Правительства
Республики Казахстан от
17 июля 2007 года № 601
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МФ
Март
2009 года
2.
О внесении изменений в
постановления
Правительства
Республики Казахстан от
26 декабря 2007 года
№ 1292 и от 27 декабря
2007 года № 1301
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МФ
Март
2009 года
3.
Об утверждении Правил
формирования и
осуществления
деятельности
Квалификационных
комиссий по аттестации
кандидатов в аудиторы
Республики Казахстан
Приказ
Министра
финансов
Республики
Казахстан
МФ
Март
2009 года
4.
О внесении изменений и
дополнений в приказ
Министра финансов
Республики Казахстан от
26 июля 2006 года № 273
"Об утверждении Правил
проведения аттестации
кандидатов в аудиторы"
Приказ
Министра
финансов
Республики
Казахстан
МФ
Март
2009 года
5.
О внесении изменений и
дополнений в приказы
Министра финансов
Республики Казахстан от
26 июля 2006 года № 275
"Об утверждении
перечня, форм и
периодичности
представления
отчетности
аккредитованными
профессиональными
аудиторскими
организациями" и от 1
февраля 2008 года № 54
"Об утверждении формы
информации по
страхованию
гражданско - правовой
ответственности
аудиторской
организации"
Приказ
Министра
финансов
Республики
Казахстан
МФ
Март
2009 года
6.
Об утверждении форм
реестров аудиторских и
аккредитованных
профессиональных
аудиторских организаций
Приказ
Министра
финансов
Республики
Казахстан
МФ
Март
2009 года
Примечание: расшифровка аббревиатуры:
МФ - Министерство финансов Республики Казахстан