"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне бағалау қызметі мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 9 қарашадағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2009 жылғы 30 желтоқсандағы № 175-ө Өкімі
1. Қоса беріліп отырған «Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне бағалау қызметі мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 9 қарашадағы Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық актілердің тізбесі (бұдан әрі - тізбе) бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі:
1) тізбеге сәйкес нормативтік құқықтық актілердің жобаларын әзірлесін және заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне бекітуге енгізсін;
2) тиісті ведомстволық нормативтік құқықтық актілерді қабылдасын және қабылданған шаралар туралы Қазақстан Республикасының Үкіметін хабардар етсін.
Премьер-Министр                               К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2009 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 175-ө өкімімен
бекітілген
«Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне бағалау қызметі мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 9 қарашадағы Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық актілердің тізбесі
Р/с
Нормативтік құқықтық актінің атауы Акт нысаны Орындауға жауапты мемлекеттік орган Орындау мерзімі
1 2 3 4 5
1
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 25 мамырдағы № 419 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Әділетмині
2010 жылғы қаңтар
2
Бағалау қызметімен айналысу құқығына үміткерлерді біліктілік емтиханының өткізу ережесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Әділетмині
2010 жылғы қаңтар
3
Бағалаушылар палатасы мүшелерінің тізілімін жүргізу және осы тізілімде қамтылған ақпаратты мүдделі тұлғаларға беру ережесін бекіту туралы
Әділетминінің бұйрығы
Әділетмині
2010 жылғы қаңтар
4
Республикалық бағалаушылар палатасы мүшелерінің тізілімін жүргізу және осы тізілімде қамтылған ақпаратты мүдделі тұлғаларға беру ережесін бекіту туралы
Әділетминінің бұйрығы
Әділетмині
2010 жылғы қаңтар
5
Бағалау стандарттарын бекіту туралы
Әділетминінің бұйрығы
Әділетмині
2010 жылғы қаңтар
6
Бағалау қызметі саласында мамандарды кәсіптік қайта даярлау бағдарламаларын бекіту туралы
Әділетминінің бұйрығы
Әділетмині
2010 жылғы қаңтар
Ескертпе: аббревиатураның толық жазылуы:
Әділетмині - Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі

О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 9 ноября 2009 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам оценочной деятельности"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 30 декабря 2009 года № 175-р
1. Утвердить прилагаемый перечень нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан от 9 ноября 2009 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам оценочной деятельности" (далее - перечень).
2. Министерству юстиции Республики Казахстан:
1) разработать и в установленном порядке внести на утверждение в Правительство Республики Казахстан проекты нормативных правовых актов согласно перечню;
2) принять соответствующие ведомственные нормативные правовые акты и проинформировать Правительство Республики Казахстан о принятых мерах.
Премьер-Министр                            К. Масимов
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 30 декабря 2009 года № 175-р
Перечень
нормативных правовых актов, принятие которых необходимо
в целях реализации Закона Республики Казахстан от 9 ноября
2009 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые
законодательные акты Республики Казахстан по вопросам оценочной
деятельности"
п/п
Наименование
нормативного
правового акта
Форма акта Государственный
орган,
ответственный
за исполнение
Срок
исполнения
1 2 3 4 5
1
О внесении изменений
в Постановление
Правительства
Республики Казахстан
от 25 мая 2007 года
№ 419
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МЮ
Январь
2010 года
2
Об утверждении
Правил проведения
квалификационного
экзамена лиц,
претендующих на
право занятия
оценочной
деятельностью
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МЮ
Январь
2010 года
3
Об утверждении
Правил ведения
реестра членов
палаты оценщиков и
предоставления
информации,
содержащейся в этом
реестре,
заинтересованным
лицам
Приказ МЮ
МЮ
Январь
2010 года
4
Об утверждении
Правил ведения
реестра членов
Республиканской
палаты оценщиков и
предоставления
информации,
содержащейся в этом
реестре,
заинтересованным
лицам
Приказ МЮ
МЮ
Январь
2010 года
5
Об утверждении
стандартов оценки
Приказ МЮ
МЮ
Январь
2010 года
6
Об утверждении
программ
профессиональной
переподготовки
специалистов в
области оценочной
деятельности
Приказ МЮ
МЮ
Январь
2010 года
Примечание: расшифровка аббревиатуры:
МЮ - Министерство юстиции Республики Казахстан