Шикі мұнайға кедендік әкету баждарын қолдану мәселесі жөнінде ұсыныстар әзірлеу үшін жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2010 жылғы 6 тамыздағы № 110-ө Өкімі
Жер қойнауын пайдалануға арналған келісімшарттар бойынша өндірілген шикі мұнайға «Қазақстан Республикасының кедендік аумағынан шикі мұнай мен мұнайдан жасалған тауарларды әкету кезінде кедендік баждарды алу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 15 қазандағы № 1036 қаулысына сәйкес алынатын кедендік әкету баждарын қолдану мәселесі бойынша ұсыныстар әзірлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы (бұдан әрі - жұмыс тобы) құрылсын:
Дәленов                 - Қазақстан Республикасының Қаржы
Руслан Ерболатұлы         вице-министрі, жетекші
Сүлейменов              - Қазақстан Республикасының Экономикалық
Тимур Мұратұлы            даму және сауда вице-министрі,
жетекшінің орынбасары
Давидовская             - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
Марина Петровна           Кедендік бақылау комитетінің энергия
ресурстарына кедендік бақылауды
ұйымдастыру басқармасының бас маманы,
хатшы
Қиынов                  - Қазақстан Республикасының Мұнай және
Ләззат Кетебайұлы         газ вице-министрі
Алдашев                 - Қазақстан Республикасы Мұнай және газ
Рүстем Ағыбайұлы          министрлігі Жер қойнауын пайдалануға
келісім-шарт және өнім бөлу туралы
келісім департаментінің директоры
Күшікова                - Қазақстан Республикасы Экономикалық
Жанел Сабырқызы           даму және сауда министрлігі Сыртқы
сауда департаментінің директоры
Құлмырзин               - Қазақстан Республикасы Мұнай және газ
Қуандық Сағындықұлы       министрлігі Мұнай өнеркәсібін дамыту
департаментінің директоры
Ешанқұлов               - Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі
Әділбек Еркінбекұлы       Заңға тәуелді актілер департаментінің
әлеуметтік-экономикалық салалар және
сыртқы байланыс мәселелері жөніндегі
актілерді сараптау басқармасының бастығы
Заиров                  - Қазақстан Республикасы Мұнай және газ
Жасұлан Гиммалайұлы       министрлігінің Мұнай өнеркәсібін дамыту
департаменті мұнай жобалары мониторингі
басқармасының бастығы
Құдабаев                - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
Шафкат Серікұлы           Салық комитетінің мамандандырылған
басқармасының бастығы
Теңлібаев               - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
Нұржан Серікбайұлы        Кедендік бақылау комитетінің энергия
ресурстарына кедендік бақылауды
ұйымдастыру басқармасының бастығы
Ақмұхамедова            - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
Әсел Әлжанқызы            Кедендік бақылау комитетінің энергия
ресурстарына кедендік бақылауды
ұйымдастыру басқармасының бөлім бастығы
Жанбекова               - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
Балжан Боранбайқызы       Кедендік бақылау комитетінің энергия
ресурстарына кедендік бақылауды
ұйымдастыру басқармасының бөлім бастығы
Айтмамбет               - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
Жарас Рахметұлы           Салық комитетінің мамандандырылған
басқармасының бас сарапшысы
Клепикова               - Қазақстан Республикасы Мұнай және газ
Оксана Ивановна           министрлігінің Жер қойнауын пайдалануға
келісім-шарт және өнім бөлу туралы келісім
департаментінің жер қойнауын пайдалануға
келісім-шарт және өнім бөлу туралы келісім
басқармасының бас сарапшысы
Күртінова               - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
Бибіжан Әлиханқызы        Салық комитетінің мамандандырылған
басқармасының бас сарапшысы
Рахымғожин              - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
Дидар Сабыржанұлы         Кедендік бақылау комитетінің құқықтық
қамтамасыз ету басқармасының аға маманы.

О создании рабочей группы для выработки предложений по вопросу применения вывозных таможенных пошлин на сырую нефть
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 6 августа 2010 года № 110-р
В целях выработки предложений по вопросу применения вывозных таможенных пошлин на сырую нефть, добытую по контрактам на недропользование, взимаемую в соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 15 октября 2005 года № 1036 "О взимании таможенных пошлин при вывозе с таможенной территории Республики Казахстан сырой нефти и товаров, выработанных из нефти":
1. Создать рабочую группу (далее - рабочая группа) в следующем составе:
Даленов                     - вице-министр финансов Республики
Руслан Ерболатович            Казахстан, руководитель
Сулейменов                  - вице-министр экономического развития
Тимур Муратович               и торговли Республики Казахстан,
заместитель руководителя
Давидовская                 - главный специалист управления
Марина Петровна               организации таможенного контроля за
энергоресурсами Комитета таможенного
контроля Министерства финансов
Республики Казахстан, секретарь
Киинов                      - вице-министр нефти и газа
Ляззат Кетебаевич             Республики Казахстан
Алдашев                     - директор Департамента контрактов
Рустем Агибаевич              на недропользование и соглашений
о разделе продукции Министерства
нефти и газа Республики Казахстан
Кушукова                    - директор Департамента внешнеторговой
Жанель Сабыровна              политики Министерства экономического
развития и торговли Республики
Казахстан
Кулмурзин                   - директор Департамента развития нефтяной
Куандык Сагындыкович          промышленности Министерства нефти и
газа Республики Казахстан
Ешанкулов                   - начальник управления экспертизы
Адилбек Еркинбекович          подзаконных актов по вопросам
социально-экономической сферы и внешним
связям Департамента подзаконных актов
Министерства юстиции Республики
Казахстан
Заиров                      - начальник управления мониторинга
Жасулан Гиммалаевич           нефтяных проектов Департамента развития
нефтяной промышленности Министерства
нефти и газа Республики Казахстан
Кудабаев                    - начальник специализированного
Шафкат Серикович              управления Налогового комитета
Министерства финансов Республики
Казахстан
Тенлибаев                   - начальник управления организации
Нуржан Серикбаевич            таможенного контроля за энергоресурсами
Комитета таможенного контроля
Министерства финансов Республики
Казахстан
Акмухамедова                - начальника отдела управления
Асель Альжановна              организации таможенного контроля за
энергоресурсами Комитета таможенного
контроля Министерства финансов
Республики Казахстан
Жанбекова                   - начальник отдела управления организации
Балжан Боранбаевна            таможенного контроля за энергоресурсами
Комитета таможенного контроля
Министерства финансов Республики
Казахстан
Айтмамбет                   - главный эксперт специализированного
Жарас Рахметулы               управления Налогового комитета
Министерства финансов Республики
Казахстан
Клепикова                   - главный эксперт управления контрактов и
Оксана Ивановна               соглашений о разделе продукции
Департамента контрактов на
недропользование и соглашений о разделе
продукции Министерства нефти и газа
Республики Казахстан
Куртинова                   - главный эксперт специализированного
Бибижан Алихановна            управления Налогового комитета
Министерства финансов Республики
Казахстан
Рахымгожин                  - старший специалист управления правового
Дидар Сабыржанович            обеспечения Комитета таможенного
контроля Министерства финансов
Республики Казахстан.

2. Жұмыс тобы 2010 жылғы 1 қыркүйекке дейінгі мерзімде жер қойнауын пайдалануға арналған әрбір келісімшарт бойынша шикі мұнайға кедендік әкету баждарын қолдану мәселесі жөнінде ұсыныстар әзірлесін және Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
3. «Шикі мұнайға әкетілетін кедендік баждарды қолдану мәселесі бойынша ұсыныстар әзірлеу үшін жұмыс тобын құру туралы» Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2008 жылғы 29 шілдедегі № 203-е өкімінің күші жойылды деп танылсын.
4. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігіне жүктелсін.
Премьер-Министр                                      К. Мәсімов

2. Рабочей группе в срок до 1 сентября 2010 года выработать и внести в Правительство Республики Казахстан предложения по вопросу применения вывозных таможенных пошлин на сырую нефть по каждому контракту на недропользование.
3. Признать утратившим силу распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 29 июля 2008 года № 203-р "О создании рабочей группы для выработки предложений по вопросу применения вывозных таможенных пошлин на сырую нефть".
4. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Министерство финансов Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов