"Қазақстан Республикасының халықаралық шарттары туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2010 жылғы 15 шілдедегі Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2010 жылғы 28 тамыздағы № 121-ө Өкімі
1. Қоса беріліп отырған «Қазақстан Республикасының халықаралық шарттары туралы» Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасының 2010 жылғы 15 шілдедегі Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық актілердің тізбесі (бұдан әрі - тізбе) бекітілсін.
2. Мемлекеттік органдар тізбеге сәйкес нормативтік құқықтық актілердің жобаларын әзірлесін және заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне бекітуге енгізсін.
Премьер-Министр                                     К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2010 жылғы 28 тамыздағы
№ 121-ө өкімімен
бекітілген
«Қазақстан Республикасының халықаралық шарттары туралы»
Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтырулар
енгізу туралы» Қазақстан Республикасының 2010 жылғы
15 шілдедегі Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы
қажет нормативтік құқықтық актілердің тізбесі
Р/с
Нормативтік құқықтық актінің атауы
Акт нысаны
Жауапты мемлекеттік органдар
Орындау мерзімі
1
Қазақстан Республикасы қатысушы болуға ниеттенетін халықаралық шарттар, сондай-ақ халықаралық шарттардың жобалары бойынша ғылыми сараптама жүргізу қағидасын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Әділет министрлігі, Сыртқы істер министрлігі
2010 жылғы тамыз
2
Қазақстан Республикасының халықаралық шарттарын мониторингтеу қағидасын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Әділет министрлігі, Сыртқы істер министрлігі
2010 жылғы тамыз
3
Қазақстан Республикасы халықаралық шарттарының мемлекеттік тізілімін жүргізу қағидасын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Әділет министрлігі, Сыртқы істер министрлігі
2010 жылғы тамыз
4
Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Әділет министрлігі, Сыртқы істер министрлігі
2010 жылғы тамыз

О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 15 июля 2010 года "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "О международных договорах Республики Казахстан"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 28 августа 2010 года № 121-р
1. Утвердить прилагаемый перечень нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан от 15 июля 2010 года "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "О международных договорах Республики Казахстан" (далее - перечень).
2. Государственным органам разработать и в установленном порядке внести на утверждение в Правительство Республики Казахстан проекты нормативных правовых актов согласно перечню.
Премьер-Министр                            К. Масимов
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 28 августа 2010 года № 121-р
Перечень
нормативных правовых актов, принятие которых необходимо
в целях реализации Закона Республики Казахстан от 15 июля
2010 года "О внесении изменений и дополнений в Закон
"О международных договорах Республики Казахстан"
п/п
Наименование
нормативного
правового акта
Форма акта
Ответственные
государственные
органы
Срок
исполнения
1.
Об утверждении Правил
проведения научной
экспертизы по
международным
договорам, участницей
которых намеревается
стать Республика
Казахстан, а также по
проектам
международных
договоров
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
Министерство
юстиции,
Министерство
иностранных дел
Август
2010 года
2.
Об утверждении Правил
мониторинга
международных
договоров Республики
Казахстан
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
Министерство
юстиции,
Министерство
иностранных дел
Август
2010 года
3.
Об утверждении Правил
ведения
Государственного
реестра
международных
договоров
Республики Казахстан
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
Министерство
юстиции,
Министерство
иностранных дел
Август
2010 года
4.
О внесении изменений
и дополнений в
некоторые решения
Правительства
Республики Казахстан
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
Министерство
юстиции,
Министерство
иностранных дел
Август
2010 года