"Шар - Өскемен темір жол желісін салу" жобасын іске асырудың проблемалық мәселелері жөнінде ұсыныстар әзірлеу үшін жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2010 жылғы 3 қыркүйектегі № 124-ө Өкімі
«Шар - Өскемен темір жол желісін салу» жобасын іске асырудың проблемалық мәселелері жөнінде ұсыныстар әзірлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Бектұров               - Қазақстан Республикасының Көлік және
Азат Ғаббасұлы           коммуникация вице-министрі, жетекші
Нүркенов               - Қазақстан Республикасы Көлік және
Қайриден Қамашұлы        коммуникация министрлігінің Көлік және
қатынас жолдары комитеті төрағасының
орынбасары, жетекшінің орынбасары
Мейірбеков             - Қазақстан Республикасы Көлік және
Еркін Нұрмаханбетұлы     коммуникация министрлігінің Көлік және
қатынас жолдары комитеті темір жол
инфрақұрылымдық жобалар басқармасының
бастығы, хатшы
Алдамберген            - Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын
Алина Өтемісқызы         және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау
агенттігі төрағасының орынбасары (келісім
бойынша)
Карплюк                - Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа
Сергей Алексеевич        технологиялар министрлігінің Инвестициялар
комитеті төрағасының орынбасары
Тұрышова               - Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын
Дәрібала Ақылтайқызы     үй-коммуналдық шаруашылық істері
агенттігінің Саулет, жобалық жұмыстар және
сметалық нормалар департаментінің директоры
Шайкин                 - Қазақстан Республикасы Экономикалық даму
Ғабит Ноянұлы            және сауда министрлігінің Инвестициялық
саясат департаменті директорының орынбасары
Исенов                 - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің
Амангелді Сағандықұлы    Мемлекеттік активтерді басқаруды жоспарлау
және оның әдіснамасы, бюджеттік кредит беру,
тиісті бюджеттік бағдарламаларды талдау және
бағалау департаменті директорының орынбасары
Сәнкүбаев              - Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің
Алтынбек Бөріұлы         Заңға тәуелді актілер департаменті қорғаныс,
құқықтық тәртіп, көлік, телекоммуникациялар
және қоршаған ортаны қорғау мәселелері
бойынша заңға тәуелді актілерді сараптау
басқармасының бастығы
Төлебаев               - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің
Бекболат Бекежанұлы      Мемлекеттік активтерді басқаруды жоспарлау
және оның әдіснамасы, бюджеттік кредит беру,
тиісті бюджеттік бағдарламаларды талдау және
бағалау департаменті заңды тұлғалардың
жарғылық капиталына мемлекеттің қатысуы
арқылы бюджеттік инвестицияларды жоспарлау
және талдау басқармасының бастығы
Ережепов               - Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын
Бірлік Бекмырзаұлы       үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігі
«Мемсараптама» республикалық мемлекеттік
кәсіпорнының директоры (келісім бойынша)
Тілебалдинов           - «Қазақстандық мемлекеттік-жеке меншік
Қайрат Рахатұлы          әріптестігі орталығы» акционерлік қоғамының
басқарма төрағасының міндетін атқарушы
(келісім бойынша).

О создании рабочей группы для выработки предложений по проблемным вопросам реализации проекта "Строительство железнодорожной линии "Шар - Усть-Каменогорск"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 3 сентября 2010 года № 124-р
В целях выработки предложений по проблемным вопросам реализации проекта "Строительство железнодорожной линии "Шар - Усть-Каменогорск":
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Бектуров                    - вице-министр транспорта и коммуникаций
Азат Габбасович               Республики Казахстан, руководитель
Нуркенов                    - заместитель председателя Комитета
Кайриден Камашевич            транспорта и путей сообщения
Министерства транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан, заместитель
руководителя
Мейрбеков                   - начальник управления железнодорожных
Еркин Нурмуханбетович         инфраструктурных проектов Комитета
транспорта и путей сообщения
Министерства транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан, секретарь
Алдамберген                 - заместитель Председателя Агентства
Алина Утемисовна              Республики Казахстан по регулированию и
надзору финансового рынка и финансовых
организаций (по согласованию)
Карплюк                     - заместитель председателя Комитета
Сергей Алексеевич             по инвестициям Министерства индустрии и
новых технологий Республики Казахстан
Турушова                    - директор Департамента архитектуры,
Дарибала Акылтаевна           проектных работ и сметных норм
Агентства Республики Казахстан по делам
строительства и жилищно-коммунального
хозяйства
Шайкин                      - заместитель директора Департамента
Габит Ноянович                инвестиционной политики Министерства
экономического развития и торговли
Республики Казахстан
Исенов                      - заместитель директора Департамента
Амангельды Сагандекович       планирования и методологии управления
государственными активами, бюджетного
кредитования, анализа и оценки
соответствующих бюджетных программ
Министерства финансов Республики
Казахстан
Санкубаев                   - начальник управления экспертизы
Алтынбек Буриевич             подзаконных актов по вопросам обороны,
правопорядка, транспорта,
телекоммуникаций и охраны окружающей
среды Департамента подзаконных актов
Министерства юстиции Республики
Казахстан
Тулебаев                    - начальник управления планирования
Бекболат Бекежанович          и анализа бюджетных инвестиций
посредством участия государства в
уставном капитале юридических лиц
Департамента планирования и методологии
управления государственными активами,
бюджетного кредитования, анализа и
оценки соответствующих бюджетных
программ Министерства финансов
Республики Казахстан
Ережепов                    - директор республиканского
Бирлик Бекмырзаевич           государственного предприятия
"Госэкспертиза" Агентства Республики
Казахстан по делам строительства и
жилищно-коммунального хозяйства
Тилебалдинов                - и.о. председателя Правления
Кайрат Рахатович              акционерного общества "Казахстанский
центр государственно-частного
партнерства" (по согласованию).

2. Жұмыс тобы 2010 жылғы 1 желтоқсанға дейінгі мерзімде «Шар - Өскемен темір жол желісін салу» жобасын іске асырудың проблемалық мәселелері бойынша ұсыныстар әзірлесін және Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
3. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары Ө.Е. Шөкеевке жүктелсін.
Премьер-Министр                              К.Мәсімов

2. Рабочей группе в срок до 1 декабря 2010 года выработать и внести в Правительство Республики Казахстан предложения по проблемным вопросам реализации проекта "Строительство железнодорожной линии "Шар - Усть-Каменогорск".
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Первого заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Шукеева У.Е.
Премьер-Mинистр                            К. Масимов